Yükleniyor . . .

ZAMAN HIZLANIYOR

ZAMAN HIZLANIYOR   

En Büyük Sınavı Globaller Veriyor

Günümüz dünyası değişen, gelişen ve adapte olmaya kanalize eden bir dünya oldu. Sonuçta değişen zamanın çarkları hayatımızdaki birçok parametreyi değiştirdi. Hal böyle olunca kişisel normlardan çok global unsurları konuşmaya başladık. Çünkü 2021 yılında Kova Çağı’nın getirmiş olduğu bu değişim sarmalında başrol global firmaların ta kendisinde. Neler konuşuruz derseniz; yöneticileri, yönetilenleri, çalışma şekillerini ve kazanç durumlarını… Bu liste bu paralelde uzar ve gider ancak dünyanın değişen kavramları arasında küresel anlamda iş yapan şirketler olduğu da aşikâr. Değişen ve hızlanan dünyada birçok değerli yöneticilerini kaybedecek global dünyanın mavi yakalıları

Empati Kurmanın Önemi Küçük Değildir

Birçok yönetici ve şirket sahibinin odak noktası maksimum verim ve mutlak kazançtır. İşte burada çalışan ve yöneten arasındaki ilişkinin de ne düzeyde olduğunu görebiliyoruz ve görmeye de devam edeceğiz. Empati unsuru da tam olarak bu noktada karşımıza çıkıyor. Yönetici ve çalışan arasındaki iletişimdeki en küçük aksaklık bile işin beklenilen düzeyde verim vermemesine sebep oluyor. Bu durumda da zincirleme bir olumsuzluk başlıyor. Zaman hızlanırken yöneticilik kavramı da değişen dünyadan nasibini alacak ve evrimleşecek.

Emeği Koordine Etmek

Kişisel hayatta da iş hayatında da her hareketin bir sonucu vardır. Buradan yola çıkacak olursak davranışlarımızın sonucuna bir sebep oluruz. Bu da demektir ki içinde bulunduğumuz her durumda gelişine yaşamamalı ve işin takipçisi olmalıyız. En nihayetinde hepimiz kendi hayatımızın işçisiyiz ve verdiğimiz emekler ne kadar koordine olursa o kadar ilerlermiş oluruz.

Dünya Değişiyor

 • Çalışma saatleri ve çalışma alanlarının değişmesi mesaileri de değiştiriyor.
 • Yönetmek ve yönetilmek yeni anlamlara kavuşuyor.
 • Özgürlük kavramının değiştiği bir buçuk yılı geride bırakırken her an değişen dünya, iş dünyasındaki değişimleri de gözler önüne serecek.
 • Mavi yakalı çalışanların yeni çalışma düzenine uyum sağlaması birçok faktör açısından önem kazanacak. Çünkü ekonomi, ticaret ve sanayi unsurları sürekli yavaş bir harekette ilerlemeyecek.

Global Anlamda Sınav Verecek Sektörler

 • Bankacılık.
 • Sanayi
 • Sağlık sektörü
 • Hizmet sektörü
 • Bilişim ve yazılım sektörü
 • Sinema sektörü
 • Reklam ve pazarlama sektörü
 • Tekstil ve kozmetik sektörü

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Tüm Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

12.05.2021

 

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, 10:14’te Oğlak burcuna geçecek. Kariyerimizdeki sorunları aşmak adına daha yapıcı konuşmalar içerisinde bulunmak isteyeceğiz. Birbirini yanlış anlayanlar barışıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...