Yükleniyor . . .

Astro Danışmanlık

Zeynep Turan astrolojik koç olarak üç başlık altında danışmanlık vermektedir.İster soru sorabilir, ister bireysel danışmanlık alabilir, istersen de ikili ilişki yorumun ile iligili detaylara ulaşabilirsin. Ücretli danışmanlık alanında aldığınız bölümle ilgili yardıma ihtiyacınız olursa bizlere [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Zeynep Turan astrolojik koç olarak üç başlık altında danışmanlık vermektedir.İster soru sorabilir, ister bireysel danışmanlık alabilir, istersen de ikili ilişki yorumun ile iligili detaylara ulaşabilirsin. Ücretli danışmanlık alanında aldığınız bölümle ilgili yardıma ihtiyacınız olursa bizlere [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Zeynep Turan'a Sor

Yaşam birçok soruyu da beraberinde getirir. Bu alanda Zeynep Turan’a sorunuzu sorabilirsiniz. Sizi arada bırakan, karar alma aşamasında zorlandığınız konu hakkındaki sorunuzu aklınızda netleştirerek iletebilirsiniz. Sorduğunuz soruya göre de haritanızın detaylarına vakıf olabilirsiniz. Örneğin: “Bu evi almalı mıyım? Ne zaman almalıyım? Satın alırken ortaklı mı? Yoksa yalnız mı gerçekleştirmeliyim? Şeklinde sorabilirsiniz. Bu aşamada belki ilişkiyi belki de kariyerinizi düşüneceksiniz. Dolayısıyla aklınızdaki soruyu netleştirip, sorduktan sonra 7 iş günü içerisinde cevabınıza ulaşabilirsiniz. Sorunuz ne kadar anlaşılır ve net olursa, Zeynep Turan tarafından size ulaşacak analiz de doğru ve net analizler olacaktır. Kafanıza takılan konu hakkında haritanız ne söylüyor? Siz sorun cevabı astroloji söylesin! Burada sizden ricamız, seçeceğiniz konuya odaklanmanız. Tek bir konu üzerinden soracağınız soru ile hem Astrokoç’luktan faydalanabilir hem de kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz. NOT: Ödeme işlemi tamamlanıp, sorunuzu Zeynep Turan’a ilettikten sonra para iadesi uygulanamamaktadır.

Doğum Haritası

Doğum Haritası Nedir? Gün, ay, yıl, doğum yeriniz ve doğduğunuz saatler arasında çıkarılan astroloji haritasına doğum haritası denir. Doğum bilgilerinize göre açılan “chart” kişisel haritanızdaki gezegen konumlarını, retroları, doğduğunuz gündeki Ay fazını anlatmaktadır. Doğum Haritanızda Neler Bulacaksınız? Yükselen burcunuzu, gezegenlerinizin hangi burçta konumlandığını, evlerinizin ve Ay fazınızın nerede olduğunu öğreneceksiniz. Zaman ne olursa olsun, doğduğunuz zamanın kalitesini öğrenecek, neleri yapıp yapmamanız gerektiğini de Zeynep Turan’ın kaleminden okuyabileceksiniz. Kişiye özel çalışmanız 7 iş günü içerisinde hazırlanacaktır.

İkili Uyum

Her gün değişen hayatımızda ilişkilerle ilgili sevgi, güven ve sadakat konuları aklımıza takılan olmazsa olmaz detaylar… Merak ettiğiniz kişi ile ikili uyumunuzu öğreneceğiniz bu alanda bu soruların cevabını bize kim verecek? Sorularınızın cevaplarını zamana bırakarak, engellerle karşılaşarak ve zorlanarak mı yoksa Sinastri haritanızın yorumlanmasıyla mı çözmek istiyorsunuz? Astroloji Dünyası’na göre sevdiğiniz ve birlikte olmak istediğiniz kişiyle haritanız uyuşacak mı? Nerelerde zorlanacak, hangi kararları aldıracak ve en önemlisi ise huzurlu olacak mısınız? Bunları sadece ilişki bazlı düşünmemek gerekiyor. Aşk hayatınız ne kadar düzenli olsa bile kimi zaman sorun başka bir alanda olabiliyor. İkili Uyum hizmeti gerek patronunuzla gerekse iş ortağınızla yaşadığınız süreçlerin de cevabını veriyor. Tüm bu cevaplar doğum tarihleri üzerinden açılacak haritalar özelinde aktarılacak. Burada yanlış bilgi almamak için beni doğru yönlendirmeniz gerekiyor. Zeynep Turan’ın astrolojik bilgilere göre detaylı bir şekilde aktaracağı yoruma dayalı raporla birlikte bilgilerini verdiğiniz kişiyle olan ikili uyumunuzu öğrenebileceksiniz. Ayrıca, natal haritanızdaki gezegen konumlarınızı baskın elementlerinizi ve astroloji evlerinizin ilişkilerinize olan etkilerine detaylıca erişebileceksiniz. NOT: Ödeme işlemi tamamlanıp, sorunuzu Zeynep Turan’a ilettikten sonra para iadesi uygulanamamaktadır.

Zeynep Turan ile Birebir Görüşme

Haritanızı tanıma yolculuğu yaparken, hayata dair bakış açınızı, duygularınızı ve daha birçok parametreyi bizzat birinci ağızdan dinleyebilirsiniz. Haritanız, nerede, ne zaman risk alacağınızı, gelecekte ne kadar cesur kararlar vereceğinizi söylerken, Zeynep Turan ile birebir görüşerek aklınızdaki soru işaretlerine cevap bulabileceksiniz. Haritanız ne kadar geleceği yansıtıyorsa, Zeynep Turan’da size sesi ve nefesi yettiği kadar anlatacaktır. Zeynep Turan ile toplamda 1 buçuk saat sürecek birebir görüşmenizde sadece sizin natal haritanız üzerinden yorumlama yapılmaktadır. Ancak Zeynep Turan gerekli gördüğü yerlerde farklı olarak bireysel haritanız dışında eşiniz ya da işinizle ilgili haritalar açarak çapraz çalışmalar da yapabilir. NOT: Sinastri Uyumu, Şirket Haritası, Kariyer Haritası veya Rektifikasyon Çalışmalarında ücret değişkenlik göstermektedir.