Hakkımızda

Twitburc astrolog-psikolog Zeynep Turan’ın yarattığı bir markadır. Twitburc bir etkileşim makinesidir. 
Bu makine, enerjisini Zeynep Turan’ın hayatı ve insanı anlamak ve anlatmak için uzun zamandır sürdürdüğü bilimsel ve insan odaklı astrolojik çalışmalardan alır.

Astrolojinin insana dair hemen her alanda uygulanabilir olduğu gerçeğinden ve Zeynep Turan’ın yıllardır kişilere ve kurumlara verdiği hizmetin yarattığı sinerji ve sevgiden ilham alarak, Twitburc markalara başta sosyal medya olmak üzere çeşitli dijital mecralarda sonuç odaklı içerik ve etkileşim hizmeti verir.

Twitburc Hangi Hizmetleri Verir?

Twitburc markaya/kuruma özel pazarlama projeleri üretir. Mevcut bir fikir ya da kampanya için bütünleşik pazarlama yaklaşımıyla çalışmalar yapabileceği gibi yepyeni ve özel projeler de üretebilir.

Bu projelerde yüksek takipçi sayısı ve etkileşim oranlarına sahip sosyal medya hesaplarını, Web sitesini, mobil uygulamasını kullanarak markanız için büyük etki yaratmayı başarır. 

Online mecraların dışında, markaların çeşitli etkinlik ve organizasyonlarında Zeynep Turan şahsen yer alarak konumlandırma, kullanıcı sadakati, bilinirlik gibi hayati pazarlama hedeflerine ulaşmanızda size destek olur.

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
 2019 ARALIK AYI TEMASI
2019 ARALIK AYI TEMASI

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | Yükselen Burç
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | Yükselen Burç

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI