Yükleniyor . . .

Hakkımızda

Hakkımızda

Twitburc astrolog-yazar Zeynep Turan’ın zaman içerisinde emin adımlarla genişlettiği bir markadır. Twitburc etkileşimi odağına alan geniş bir yelpazeye sahiptir.

Bu geniş yelpaze, dinamiğini Zeynep Turan’ın hayatı ve insanı anlamak ve anlatmak için uzun zamandır sürdürdüğü bilimsel ve insan odaklı astrolojik çalışmalardan alır.

Astrolojinin insana dair hemen her alanda uygulanabilir olduğu gerçeğinden ve Zeynep Turan’ın yıllardır kişilere ve kurumlara verdiği hizmetin yarattığı sinerji ve sevgiden ilham alarak, Twitburc markalara başta sosyal medya olmak üzere çeşitli dijital mecralarda sonuç odaklı içerik ve etkileşim hizmeti verir.

Twitburc Hangi Hizmetleri Verir?

Twitburc markaya/kuruma özel pazarlama projeleri üretir. Mevcut bir fikir ya da kampanya için bütünleşik pazarlama yaklaşımıyla çalışmalar yapabileceği gibi yepyeni ve özel projeler de üretebilir.

Bu projelerde yüksek takipçi sayısı ve etkileşim oranlarına sahip sosyal medya hesaplarını, Web sitesini, mobil uygulamasını kullanarak markanız için büyük etki ortaya koymayı başarır.

Online mecraların dışında, markaların çeşitli etkinlik ve organizasyonlarında Zeynep Turan şahsen yer alarak konumlandırma, kullanıcı sadakati, bilinirlik gibi hayati pazarlama hedeflerine ulaşmanızda size destek olur.

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.