Yükleniyor . . .

YUVAMI KURMAK İSTİYORUM 4

YUVAMI KURMAK İSTİYORUM 4

Elif, kafasında binlerce soru ve iç sıkıntısıyla öylece otururken, Can arar ve evine davet eder. Hazırsanız, Elif ile Can’ın hikâyesine kaldığımız yerden devam ediyoruz…

Can – Ne yapıyorsun?

Elif – Hiç, oturuyorum öyle evde.

Can – Anladım. Bana gelsene.

Elif – (Şaşkın) Olur, tamam, çıkarım o zaman ben birazdan, gelirim yani. Görüşürüz.

Yapamadı! Bensiz, olamayacağını anladı. Yemin ederim seviyor bu adam beni. Kesin seviyor, kesin. Ne giysem acaba? Doğal görünmeliyim. Eşofman olmaz, bakımsız durur. Sade bir şeyler lazım şimdi bana, özenmemiş gibi dursun ama hemen havalara girmesin şimdi. Bir yandan da gözlerini benden alamasın. Çok zor vallahi kadın olmak!

Hazırlanırken eli ayağına dolaşan Elif terlikle çıktığını son anda fark edip, dış kapıdan dönüp tekrar eve girerElif heyecanla yaptığı hazırlığını bitirip, evden çıkar. Hemen bir taksiye atlar.

Her zamanki yol işte ama geçmiyor işte! Zaman geldi oturdu içime sanki… Hele bir gideyim, bana yaptıklarının hesabını bir bir soracağım, ara verelim demek nasılmış görecek Can Efendi! Evimin yollarını öpecek daha o. Kendine gel Elif! Hiçbir şey söyleyemeyeceksin işte, ayrıca sen gidiyorsun adamın evine, kim kimin yolunu öpüyor acaba şimdi… Git, sen kedi ol yine salak Elif.

 Ve Elif, hedefine ulaşır. Can, onu ev halinde karşılar. İçeri girerler, Can gayet samimi davranır. Sanki Elif’e hiç ara verelim dememiş gibi…

Can – Film izlemek ister misin? Bak şu film çok güzel diyorlar.

Elif – Can…

Can – Efendim?

Elif – Konuşmamız gerekmiyor mu?

Can – Gerekiyor mu sence? Buradasın işte…

Elif – Hiçbir şey olmamış gibi mi davranacağız?

Can, Elif’in oturduğu koltuğa gelir, kolunu omuzuna atar ve sarılır. Kulağına fısıldayarak…

Can – Daha iyi bir fikrin var mı?

Elif, heyecanlanır, panik halinde…

Elif – Yok! Şey yapalım, izleyelim o zaman filmi.

Can, Elif’in şaşkın haline güler ve filmi koyar.

Çiftimiz, koltukta sarılarak, film seyrederler. Elif, sevdiği adamla birlikte olmanın tadını çıkarmaya karar verir. Can, şimdi konuşmak istemiyorsa Elif’te susacaktır. Öyle ya da böyle sevdiği adamla yuvasını kurmaya kararlıdır Elif. Can’a, zaman verecektir, kendine de… Film biter.

Elif – Ben kalkayım, geç oldu.

Can – Burada kalsana, gitme şimdi bu saatte…

Ne yapsam? Kalsam olmaz, gitsem olmaz. Can’ın zamana ihtiyacı var. Beklediğim sözleri söylemiyor. Git de demiyor, birlikteyiz de demiyor. Kalbim kal diyor, aklım git. Siz söyleyin, ne yapayım ben şimdi?

Bir önceki bölüm için tıklayın.

3. Bölüm

http://twitburc.com.tr/yazi/yuvam-kurmak-istiyorum-3.html

2. Bölüm 

http://twitburc.com.tr/yazi/yuvam-kurmak-istiyorum-2.html

1. Bölüm

http://twitburc.com.tr/yazi/yuvam-kurmak-istiyorum.html

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Tüm Hakkı Saklıdır.

10.10.2016

Günün Ruh Hali
Ay Terazi burcunda. Lüks tüketime yönelim artabilir. Uzun süredir bakımını ihmal edenler, güzellik salonlarına koşacaklar. İlişkilerinde belirsizlik yaşayanlar, net kararlar alabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...