Yükleniyor . . .

YILIN İLK YENİAY’I OĞLAK BURCUNDA (13 OCAK 2021)

YILIN İLK YENİAY’I OĞLAK BURCUNDA

13 Ocak 2021 tarihinde, sabah saatlerinde gerçekleşecek olan Yeniay, Oğlak burcunda olacak. Toprak burcunda etkisini gösterecek olan Yeniay, son 1 buçuk yıldır uğraştığımız konuları da beraberinde getirecek. Eski konuların üzerine, yeni haberleri ortaya koyarak etkisini hissettirecek. Gelin yeni yılın ilk Yeniay’ının yeryüzüne neler taşıyacağına hep birlikte bakalım.

Bilinmezlikler Ortadan Kalkıyor

Yılın ilk Yeniay’ında gizli saklı olan bazı konular gün yüzüne çıkacak. Bütün dünyayı eve kapatan salgının gerçek sahiplerinin aslında kim oldukları, yeni iddialar ve araştırmalar sonucunda bir bir ortaya çıkabilir. Bunun yanı sıra Yeniay da en önemli olay olarak, yeni hedeflerin karşımıza çıkacak olmasını işaret ediyor gök kubbe.

2020’nin İlk Yeniay’ı Etkilerini Hala Hatırlıyoruz

Geçtiğimiz yılın başında, toprak burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkilerini hatırlayanlar bilir. Amerika’nın Yeniay fazında gerçekleşen olaylar hala dün gibi aklımızda. Yine Avustralya’da ortaya çıkan ve aylar süren orman yangınları da 2020 yılında gerçekleşen olaylar arasında… Önceki yıldan itibaren etkisini gösteren, bizleri adeta evlerimize hapseden COVID19 virüsünü de listeye eklemezsek olmaz. Virüsün, laboratuvar virüsü olup olmadığını da bu dönemde yapılan araştırmalar ile öğrenmiş olacağız.

13 Ocak itibariyle etkisini hissettirmeye başlayacak olan Yeniay, bu olayların arka planında birilerinin olup olmadığını bizlere gösterecek. Bilim insanlarının yaptıkları araştırmaların sonuçlarını açıklamaları, dünyada büyük yankılar uyandıracak. Hazır olun! Hangi ülkenin hedef olduğunu, yazılıp çizilenler arasında nelerin olacağını da gökyüzü bizlere işaret edebilir.

Eski Konular Tozlu Raflardan İniyor

Ülkemizde neler olacağına bakacak olursak, Plüton, Yeniay ile iş birliği yaparken, ülkemizin astroloji haritasındaki 7. Evi ile ilişkili olacak.

 • S-400, hava savunma füzeleri ile ilgili konularımız netlik kazanacak.
 • İç siyasetimizde çok daha farklı kırılmalara, ses kayıtlarına, belgelere ve farklı iş birliklerinin kurulacağına şahitlik ediyor olacağız.

Siyasetin Geçmişi, Geleceğe Sirayet Edebilir

Yeniay gerçekleşirken, toprak burcunda hareket eden Mars, Kova burcundaki yolculuğuna yeni başlamış olan Satürn ile 90’lık yapıyor olacak. Henüz yeni taşındıkları burçlarda 90’lık yapacak olan bu iki malefik gezegen, ülkemizde geçmişteki siyasi konuları tekrar gündeme getireceğini işaret ediyor. Ülkemizdeki birçok partinin 1991 yılında yeniden açılması gibi bir dönemi yeniden yaşayabiliriz. Hatta o dönemle ilgili olaylar yeniden gündeme gelirken bugünle geçmişi de bolca kıyaslayabiliriz. Yeniay sürecinde de bu gibi benzer bir dönemi yaşayabileceğimizi işaret ediyor gök kubbe. Yeni partilerin kurulmaya devam edeceğine dair haberleri de Yeniay ile birlikte alıyor olacağız.

“Ayın 13’ünde gerçekleşecek olan Yeniay, ülkemizin natal haritasında etkili ve baskın olacak. Gökyüzü Yeniay’ın, aslında tüm yılın gündemini de belirleyecek güçte olduğunu işaret ediyor. Ocak ayının 13’ünde gerçekleşecek olan Yeniay ile birlikte malefik gezegenlerin aktif olacağı bir dönem bizleri bekliyor olacak. Sevgili Twitburc okurlarım; Oğlak burcundaki bu Yeniay, geçmiş ile geleceğin sentezini yaptıracak bizlere… Özellikle de Türk siyasetinde ardı ardına yaşanacak olaylara gebeyiz.”

Dalgın ve Yorgun Halinizi Hissedeceksiniz

Kişisel hayatlarınızdaki durgunlukların sebebini, günlerdir ve haftalardır evlere kapanmış olmanın getirdiği atalet olduğunu düşünebilirsiniz. Yeniay, günlük işlerinizi var gücünüzle gerçekleştirirken bile üzerinizdeki dağınıklık, yorgunluk halini hissedeceğinizi vurguluyor. Bütün bu yaşadıklarınızı son 1 buçuk yıldır kullandığım ‘atalet’ kelimesini de içsel olarak hissedip, yaşadığınızı fark edeceksiniz. Gerçekleşecek olan Yeniay’da, eski defterlerin açıldığını fark edecek ve geçmişe döneceksiniz.

‘’Gizli saklı bilgiler ortaya dökülecek! Yeniay’ın en büyük sıkıntısını “2021 Var Olmak” kitabımda da sıkça olarak bahsettiğim, dünyanın pandemiye ilk olarak teslim oluşu ve Kasım Süleymani suikastının üzerine yeni bir hamle olabileceğini de kitabımı edinenler ve okuyacak olanlar mutlaka fark edeceklerdir.”

 • Evraklar
 • Telefonlar
 • Gizli banka hesapları
 • Fotoğraflar
 • Kişisel veriler
 • Evler

Oğlak Burcundaki Yeniay Bizlere Neleri Hatırlatacak?

 • Maddi konulardaki hassasiyetimizi
 • Eski ilişkiler
 • İhmal ettiğimiz aile üyelerimizi
 • Gelecek hedeflerimizi

Oğlak Burcundaki Yeniay’ın Burçlara Etkisi;

Koç; eğitime ara vermiş bir Koç burcuysanız, eğitimin önemini anlayacak ve bu konuda harekete geçeceksiniz. İş hayatında yeni bir adım atabilir ve iş görüşmelerin yoğunlaşabilir.

Boğa; yalnız yaşayan bir Boğa burcuysanız, yeni biri ile tanışabilir ve yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Aile içerisinde miras konusu çözüme ulaşabilir.

İkizler; aileniz ile aranızdaki problemleri düzeltmek isteyebilirsiniz. İlişki konusunda kendisini şanssız hisseden İkizler burcuysanız, hayatınıza yeni kişileri almayı düşüneceksiniz.

Yengeç; yalnız yaşayan bir Yengeç burcuysanız, kendinizle ilgilenmek isteyebilir, değişim fikirlerine yönelebilirsiniz. Boş geçen vaktini değerlendirmek için çeşitli hobiler edinebilirsiniz.

Aslan; çalışma arkadaşlarınız ile problemlerinizi masaya yatırmak isteyebilirsiniz. Değişim içerisinde olacağınız bir dönem sizi bekliyor, evinizdeki eşyaları değiştirmek isteyebilirsiniz.

Başak; kariyer planlarınıza yönelik adımları atacaksınız. Evli bir Başak burcuysanız, eşinizle yaşadığınız tartışmalardan kaçınmak isteyeceğiniz bir döneme giriş yapabilirsiniz.

Terazi; aile üyelerine karşı daha anlayışlı olacağınız bir dönem olacak. Alım satım ile ilgileneceğiniz, değişim yapmak gündeminizde olabilir.

Akrep; aceleci tavrınızdan uzaklaşıp, sakin ve doğru kararlar almak isteyeceksiniz. Çalıştığınız işte mutsuzsanız, sevdiğiniz alana yönelmeyi düşünebilirsiniz.

Yay; eskilerin üzerine sünger çekmek, yeni düşünceler üzerine yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin baskısından uzak, tek başına bir hayat başlamak isteyebilirsiniz.

Oğlak; yapmaktan korktuğunuz düşüncelerin artık üstüne gidebilirsiniz. İlişkisinde problem yaşayan bir Oğlak burcuysanız, ilişkiniz için oturup düşünmek vakti geldi.

Kova; farklı alanlara yönelik yeteneğiniz olduğunu fark edeceksiniz. Kariyeriniz için bir adım atmayı düşünüyorsunuz, yeni bir iş kapısı karşınıza çıkabilir.

Balık; kurmak istediğiniz bir iş varsa arkadaşınız ile ortaklık düşünebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizi tekrar gözden geçirebilir, çevrenizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

04.01.2021

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...