Yükleniyor . . .

YALNIZLIK SEVİLİR Mİ?

YALNIZLIK SEVİLİR Mİ?

Bir Yaşam Stili Olarak; Yalnızlık

Her insanın kendine özel bir yaşam alanı vardır. Kimi zaman eğlendiği, kimi zaman yalnızlığını yaşadığı… Ancak bazı burçlar vardır ki yalnızlığa asla tahammülü yoktur. Her zaman kalabalık olmak ister ve eğlence onun için vazgeçilmezdir. Bazı burçlar da kendi yalnızlığından beslenir. Yaratıcılığını ortaya çıkarır ve çevresindeki kişilere karşı tahammül sınır azdır. Sizce 21. yüzyılın en garip yıllarından geçerken hangi burç yalnızlığını sarayı ilan eder, hangisi kendisini bu kalabalık dünyada cam fanusa kapatıp terk edilmiş gibi hisseder? Tahminlerde bulunmaya ne dersiniz?

Koç, Aslan Yay burçlarının hayatta en korktukları şeylerden biri de yalnız kalmaktır. Özgürlüklerini ön plana alan bu burçlar için sosyalleşmek, yeni insanlarla tanışmak, kendisini yeni insanlara tanıtmak çok önemlidir. Kendilerini başka insanlar içinde daha değerli hissederler ve özgüvenlerini yansıtmaktan asla çekinmezler. Bir gece önce arkadaşlarıyla dışarıda eğlenirken, ertesi gün kimlerle görüşeceğinin, nasıl sosyalleşeceğinin hesabını yaparlar. Yalnızlık onlara göre terk edilmişlik demektir. Onlara göre hayatın her anından keyif almak, başka insanlarla iletişime geçmek, her gün yeni deneyimler yaşamak demektir. Sosyalleşme konusunda sınırsızdırlar.

İkizler, Terazi Kova burçlarının ruhları, özgür duyguları her an karışabilir. Özellikle 2018 yılının bu son günlerinde düşünceleri küçük, büyük demeden değişen hava burçları sevilmemekten çok korkarlar. İstedikleri zaman kendi yalnızlıklarını rahatlıkla yaratan bu burçlar mevsimi havalandırdıkları gibi kendi ruhlarının da devamlı sevgi ile beslenmesini isterler. Sevdiklerini, sevdiklerinden kıskanan bu burçların yalnızlıkları sevgisizlikten doğar.

Yengeç, Akrep ve Balık burçları sosyalleşmeyi sevdikleri kadar yalnızlığı da severler. Her ortamdan ve durumdan zevk almayı, eğlenmeyi, uyum sağlamayı bilirler. Yalnızlıklarını çok iyi değerlendirirler. Sosyal ortamlarında ise uyum gösterdikleri için çok sevilirler. Ancak dikkat ettikleri bir nokta vardır. Sosyalleştikleri anda dahi bir şeyler öğrenecekleri kişilerle iletişime geçerler. Böylece yalnızlığı tercih ettikleri anlarda üzerine düşüneceği yeni konular toplar. Kendine özgü havaları, kalabalık ortamlarda dikkatleri üzerlerine çekmelerine neden olur. Bu durumdan pek hoşnut olmasalar da sınırlarını ortaya koyarak kendi alanlarını korumayı çok iyi bilirler.

Boğa, Başak Oğlak burçları ise yalnızlıklarını severler. Onlar için yalnız kalmak bir sorun değil, aksine kendilerine ayırdıkları değerli zaman demektir. Hayatlarının çoğu alanında kimseye ihtiyaç duymazlar ve kendi kendilerine de yetebilirler. Zaten içselleştirdikleri yalnızlıklarına bir yere kadar insanları alırlar. Yalnızlığın kıymetini bilen bu burçlar için yaşam alanları çok önemlidir. Başkalarıyla da zaman geçirmeyi severler ancak ilk tercihleri değildir. Bu yüzden özel hayatlarına da önem verirler.

Astrolog Zeynep Turan

16.03.2018

Günün Ruh Hali
Ay, ateş burcunda büyüyen fazda. Etrafımızdaki dağınıklıkları toparlamak istesek de bu pek mümkün olmayacak. Duygusal iniş çıkış yaşayanlar, ruhsal sıkıntıları olduğuna kanaat getirerek, destek almaya karar verecek.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...