Yükleniyor . . .

VENÜS OĞLAK BURCUNDA (8 OCAK 2021)

Aşkın ve Zarafetin Gezegeni Toprağa Ayak Basıyor

Kalplerimizdeki yoğun duygularının elçiliğini yapan Venüs 8 Ocak saat: 18:00 tarihinde toprak burcunun duygularını içinde yaşamayı tercih eden burcu Oğlak’a misafir olacak. Bu misafirlik öyle yabana atılır türden de olmayacak çünkü Venüs’ün bu seyri içimizde nokta koyamadığımız, finali veremediğimiz konulara yoğunlaşmamızı işaret edebilir.

‘’Merhaba Dedik, Borçlu Çıktık’’ Günleri Mi Geliyor?

Kişiler arası iletişim konusunda bambaşka bir evreye giriş yapacağımız toprak burcundaki Venüs geçişi aslında iletişim açısından ne kadar yanlış yaptığımızı da ortaya koyarken bir takım yanlış anlaşılmaları da gün yüzüne çıkarabilir. Bu yanlışları görmek bir yandan farkındalığımızı arttırırken bir yandan da kalp kırmadan kendimizi ifade etmemize vurgu yapacak. Venüs’ün Oğlak burcundaki etkisi yalnızca kalplerimizde bir etki bırakmayacak, aynı zamanda evlerimizde, iş yerlerimizde, mahallelerimizde kullanmış olduğumuz teknoloji bağlantıları ve altyapıları da etkileyecek. Venüs 1 Şubat tarihine kadar Oğlak burcunda misafir olacak. İletişimdeki aksaklıklar, toplantılardaki kaymalar ve verilen sözlerdeki aksilikler, bunu yanı sıra da teknolojiyle sınanabiliriz. Arkadaşlıkları imtihandan geçirecek bir Venüs söz konusu…

Venüs Oğlak Burcundayken Neler Konuşulur

 • Ev için yapılacak harcamalar ve taşınma konuları
 • Evli çiftler uzun zamandır planladıkları maddi birikimleri değerlendirmek için beyin fırtınası yapabilirler.
 • Kendisini gergin hisseden kişiler ev içinde çıkabilecek bazı gerginliklerin baş aktörü olabilirler.
 • Dürüstlük konusunda karşısındaki kişiden beklediğini göremeyenler büyük bir hayal kırıklığı içerisine düşebilir.
 • Anlaşmazlıkları çözmek, arabuluculuk yapmak her zamankinden daha çok olabilir.
 • Hukuksal süreçleri olanlar sonuca ulaşmak için biraz daha bekleyebilir, ertelemeler söz konusu olabilir.
 • İş değiştirmek konusunda kararlı olan kişiler bu kararlılıklarını kaybedebilirler.
 • İçsel muhasebe yapan ve kalbinin dediğini dinleyen kişiler çoğalırken birbirini dinlemeden konuşan kişilere şahitlik edebiliriz.
 • Seyahat planları olanlar bu planları ileri bir tarihe konumlandırmak zorunda kalabilir.
 • Yeni bir iş için mülakat hazırlığında olan kişilerin gireceği heyecan da Venüs Oğlak burcundayken konuşulacak konulardan bir tanesi olabilir.
Sorumluluk Sahibi Olan Tarafımız Ortaya Çıkıyor

Özünde aşk, tutku ve sevginin gezegeni olan Venüs’ün üzerinde durduğu konular sadece aşk, iç dünya ve ilişkilerdeki kırılmalar değildir. Venüs, sosyal hayatımızdaki sorumluluklarımızı ve maddi anlamda verdiğimiz kararları da yakından ilgilendirir. Nerede ne zaman ne yapmasını bilen Oğlak burçları da bu konuda nasibini en çok alan burçlardan bir tanesi konumunda. Çünkü Venüs’ün Oğlak burcuna olan bu ziyareti öyle yabana atılır cinsten olmayacak. Aşk gezegeni, daha önce tamamlamakta zorlandığımız sorumluluklara noktayı koyma cesareti de verecek bizlere.

Kişisel Konular Fikir Ayrılıklarına Sebep Oluyor

Kendimize yöneldiğimiz ve yoğun stresten kaçtığımız bu dönemlerde en çok da kendi başımıza kalmayı ve kafamızı dinlemek isteriz. Venüs’ün etkisi bu noktada çok büyük olmasa da kendisini hissettirir cinsten olacak. Çünkü bugünlerde ne kadar yalnız kalmak istesek de bizi yalnız bırakmak istemeyen kişilerin varlığı ile karşı karşıya kalabiliriz. Venüs’ün Oğlak burcuna geçişi hem fikir ayrılıklarının ne boyuta geleceğini hem de bu boyutların yaratacağı fikir ayrılıklarını vurgulayacak.

Sonuç İyiyse Mükemmel, Kötü İse Tecrübedir

Yaşantımızda ilerletmek isteğimiz planlarımıza karşı bir adım atmak istediğimiz günlerin de haberci olan Venüs, toprak burcundaki hareketi ile sonuca odaklanan tavrımıza güç katacak. Giriştiğimiz iş ne olursa olsun elle tutulur bir sonuç almak için var gücümüzle çalışmak isteyeceğiz. Duygularımızı da ön planda tutmamızın artılarını işimize, görevimize ve planımıza dört elle sarılırken daha iyi anlayacağız. Güzel sonuçlar almak istediğimiz zamanlarda istediğimiz sonucu alamasak da olumsuz sonuçlardan ders çıkaracağımızın altınızı çiziyor Venüs’ün Oğlak burcuna geçişi…

‘’Kafamızı karıştıran konu ne olursa olsun sonuca ulaşma isteğiyle içimizdeki köklü bakış açısını değiştirecek ve kalıplaşmış doğrulardan çıkaracak olan Venüs, atalete kapılan kişileri de uyandıracak.’’

Venüs Oğlak Burcundayken Aklımızın Bir Köşesinde Yer Edebilecek Konular;

 • Bencillik
 • Maddi konular ve birikim
 • Gerçekçilik
 • Açık sözlülük
 • Dürüstlük
 • Sorumluluk
 • Kariyer

Duygularımızın birbiri ile yarıştığı şu günlerde bir evin çatısı altında olan kişilerin de birbiri ile olan yarışmasını, hırsını gözlemleyebiliriz. Venüs, Oğlak burcundayken duygularımızın tercümanı olan zamanları da beraberinde getirebilir. Gökyüzü Ocak ayının ilerleyen günlerinde de sürprizlerini saklamaya devam ediyor.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

30.12.2020

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...