Yükleniyor . . .

VENÜS İKİZLER BURCUNDA (2 HAZİRAN 2021)

VENÜS İKİZLER BURCUNDA (2 HAZİRAN 2021)

Aşk ve güzellik gezegeni Venüs, tarihler 9 Mayıs’ı gösterdiğinde İkizler burcuna geçecek. 2 Haziran’a devam edecek olan bu geçiş, potansiyellerimizi ortaya çıkaracak. Sevmeyi ve toparlamayı öğreten gezegen Venüs, duygularımızı harekete geçirirken, aklın ön planda olacağı bir süreci de beraberinde getirecek.

Çaba Harcayacağız

Farkındalığımızın hiç olmadığı kadar güçlü olacağı bu süreçte sezgilerimiz ön planda olacak. Karşımızdaki kişilerin amaçlarının ve düşüncelerinin neler olduğunu Venüs ile birlikte kavrayacak hale geleceğiz. Duygusal hayatımızda yaşadığımız sorunları geride bırakmak adına adımlar atarken, iletişimimizi güçlendirmek adına da çaba harcayacağız. Venüs’ün etkilerini sevgililer, evliler ve uzun soluklu ilişki yaşayanlar çok daha net hissedecek. Birbirilerinden yorulduklarını anlayan çiftlerin sayısı artarken bazı çiftlerin aklına hiç olmadık kararlar gelecek. 

Gözü Kara Davranabiliriz

Aşkı ve sevgiyi temsil eden gezegen Venüs, İkizler transiti hepimizin ilgisini eğitim, sanat, bilim, maddi konulara yöneltecek. Arayışlarımızın devam ettiği bu süreçte kendimiz için karar almaktan çekinmeyeceğiz. Kendi gelişimimiz için gözü kara davranabileceğimiz bu süreçte, para harcamaktan korkmayacağız.

Venüs, İkizler’de Modern Görünse de Buz Gibi Soğuyabilir

Sevgi gezegeninin, hava burcunda harekete geçmesi, karşımıza duygusal hayatında yoğun davranan kişileri çıkartabilir. Planlarımızı etkileyebilecek olan süreçte, istemediğimiz durumlar karşısında şaşıp kalabilirsiniz. Hayatında plan olmamış gibi davranıp spontane yaşayanlar etkili gelişimlere doğru yürüyecekler. Özellikle de yeni ayrılmışlar ve bir süre ciddi ilişki istemiyorum diyenler kendilerini farklı bir ilişki içinde bulabilirler.

  • 17 Mayıs’ta Ay Düğümleri ile kavuşan Venüs, eski ilişkilere de son bir rövanş yaptırabilir.
  • 26 Mayıs tarihinde Merkür – Venüs kavuşumu var. Bu da özellikle aynı işte çalışan sevgililer, evli çiftler ve ortakların yüzünü güldürecek.

Venüs İkizler Transitinde Burçların Gündemi Neler Olacak?

Koç Burcu: Bu geçiş size yer yer dalgınlık getirebilir. Yanlış kişilere mesaj, mail atma gibi durumlarla karşı karşıya gelebilirler. Geçmiş anıların sürekli olarak karşınıza çıkabileceği bu süreçte, soğukkanlılığınızı korumalı ve acele kararlar vermemelisiniz.

Boğa Burcu: Venüs İkizler geçişiyle Boğa burçları için maddi konular ön plana çıkacak. Tasarruf yapmanızın önemini bu süreçte daha iyi anlayacaksınız. İhtiyaçlarının fazlasından kurtulmak isteyeceksiniz.

İkizler Burcu: Yeni kararlar gündemde! Burcunuzda hareket edecek olan Venüs, size ayrı bir çekicilik verecek. Yeni bir tarz için araştırmalarınıza hız vereceksiniz. Saç renginizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz.

Yengeç Burcu: İhmal ettiğiniz bütün konular önünüze getirecek. Bilinçaltınızda yer tutan bu düşünceleri, paylaşmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Çevrenizle olan bilgi paylaşımınız artıyor.

Aslan Burcu: Venüs İkizler geçişi kariyer anlamında gelişmeleri karşına getirecek. Maddi konulardaki beklentilerin bu süreçte karşılık bulabilir. Kişisel hayatınızda alacağınız önemli kararlar olabilir.

Başak Burcu: Yakın çevrenizle olan ilişkinizi bu döngüde gözden geçirebilirsiniz. Hedeflerinize daha çok yakınlaştığınızı hissetmek içinizi kıpır kıpır ederken ailenizin size olan desteği de artacak.

Terazi Burcu: İsteklerinizi ve planlarınızı başarılı bir şekilde yönlendirmeye başlayacaksınız. Özellikle uzun süredir katılmak istediğiniz kurslara kayıt olmayı düşünebilirsiniz.

Akrep Burcu: Sizin için maddi açıdan alacak verecek konularını ön plana çıkaracak bu geçiş... Elinize geçecek fırsatları değerlendirmek için geç kalmanız, istemediğiniz sonuçları doğurabilir.

Yay Burcu: Venüs İkizler geçişinde gündeminizde ilişkileriniz olacak. Gerek aile gerek sosyal çevreniz ile iletişiminiz hiç olmadığı kadar güçleniyor. Kafanızdaki sorularını yanıtlarını bulacak olmanız sizi rahatlatacak.

Oğlak Burcu: Sağlığınızla daha fazla ilgilendiğiniz bir süreçtesiniz. Duygusal hayatınızda beklediğiniz bir haber varsa, bu süreçte alacağınızı ifade ediyor gök kubbe.

Kova Burcu: Venüs İkizler geçişinde sizin gündeminizde, kendi kişisel hayatınız olacak. Bu geçişte çevrenizden güzel destekler görebilirsiniz. Süreç içerisinde ani kararlar vermekten uzak durmalısınız.

Balık Burcu: Eviniz ile ilgili düzenlemeleri gündeminize getirecek Venüs – İkizler seyri, çevrenizi değiştirmenize ön ayak olacak. Yeni eşyalar alabilir, evinizin dekorasyonunda değişiklikler yapabilirsiniz. Yakın çevren ile olan iletişiminde dikkatli olmalısınız.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

03.05.2021

Günün Ruh Hali
Ay Terazi burcunda. Lüks tüketime yönelim artabilir. Uzun süredir bakımını ihmal edenler, güzellik salonlarına koşacaklar. İlişkilerinde belirsizlik yaşayanlar, net kararlar alabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...