Yükleniyor . . .

VENÜS BOĞA BURCUNDA (5 MART 2020)

VENÜS BOĞA BURCUNDA (5 MART 2020)

Boğa burcunun yönetici gezegeni Venüs, 5 Mart’tan 3 Nisan’a kadar kendi burcunda seyredecek. Bu döngüde genel anlamda bir düzenlenme ve silkelenme sürecine girebilirsiniz. Boğa burcunun yönetici gezegeni konumunda olan Venüs, bu süreçte çok önemli kararları aldırma konusunda destekleyici nitelikte olacak. Kendinizi hem dengeyi sağlamaya çalışırken hem de kararlı bir şekilde önünüze bakıyorken bulabilirsiniz. 30 gün sürecek bu süreçte zaman zaman zorlu bir döngüden geçtiğinizi düşündüğünüz anlar olsa da yolun sonundaki ışık huzmesini kucaklamak için her şeyi yapabilirsiniz. Kendinize daha fazla vakit ayırmaya çalışarak bu süreçte fiziksel değişimlere sıcak bakabilirsiniz.

Odak Noktanız Dengede Kalmak olacak.  

Üzerinizdeki baskılardan kurtulmanın verdiği pozitiflikle hem kendinizi hem de sosyal çevrenizi oldukça etkiliyorsunuz. Kişisel bakıma ve öz yatırımınıza özen gösterebilirsiniz. Ailenizle aranızda konuşmak istediğiniz konular ya da yaşadığınız birtakım problemler varsa, bu süreçte bu engelleri aşmak için elinizden geleni yapabilirsiniz. Kalbinizden kötü düşünceleri ve kaygıları atmanın sizi ne kadar yükselttiğini Venüs-Boğa döngüsünün ilerleyen günlerinde daha net hissedeceksiniz. Değerli Twitburc okurlarına buradan belirtmem gereken bir nokta da şu; bu ay dengeli ve sakin olduğunuz sürece planlarınızı bir nakış gibi işleyebilirsiniz.

Önemli kararlar zaman zaman sizi arada bırakabilir

Bu dönemde hayatınızın belki de dönüm noktası olabilecek karalar alırken, kafanızdaki soru işaretlerini atamamış olabilirsiniz. Karar verme sürecinde daha net olmak için aklınızdaki sisli sokaklardan mümkün mertebe uzak durmalısınız. Ritminizi bozabilecek ve sizi her anlamda etkileyebilecek kötü bir yol haritası çizmeyi istemezsiniz. Size hatırlatmam gereken bir diğer detay ise dengeli olmaya çalışırken kontrol sınırını fazla aşmamanız. Sizin dengeli bulduğunuz davranışları karşınızdaki insan dengeli bulmayabilir. Bu sebeple hem sosyal hem de kurumsal yaşantınızda daha fazla empati yapmanın iletişiminize büyük katkı yaptığını göreceksiniz.

Tutkunuz Her Alanda Yükselişte

Hayatınızın her alanında tutkulu ve sahiplenici tavrınızı güçlü bir şekilde hissedebilirsiniz. Devam eden bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz insana duygularınızı daha net anlatabilirsiniz. İlişkinizi güçlendirmek adına neler yapabileceğinizi ölçüp tartabilirsiniz. Kurumsal hayatınız özelinde konuşacak olursak, kariyer basamaklarını tırmanırken önünüze engel olmasını istemediğiniz durumları çözme konusunda oldukça isteklisiniz. Kendinizi yöneticilerinize göstermek isteyebilir, bu tutkulu tavrınız çalışkan tarafınızı destekleyebilir. Ekonomik anlamda yükselmek istediğiniz bu süreçte her türlü riski almak isteyeceksiniz. Yenilik ve huzur için bazı şeyleri feda edebilirsiniz.

Daha Fazla Dikkat Çekiyorsunuz

Bu dönemde aşk gezegeni Venüs’ün üzerinizde daha fazla çekicilik hissini uyandırdığını fark edebilirsiniz. Girdiğiniz ortamlarda daha fazla dikkat çeken bir intiba bıraktığınızı hissedebilirsiniz. Bu durumu karşılaştığınız kişilerin tavırlarından rahatlıkla ölçebilirsiniz. Sizi maddi veya manevi anlamda baskı altına almak isteyen kişilere karşı tepkileriniz daha net olabilir. Kendinizi duygusal anlamda daha iyi açıkladığınızı düşündüğünüz için çok sağlıklı bir şekilde ikili ilişkiler kurabildiğinizi görebilirsiniz. Kalbiniz uzun zamandır boşsa bu döngü sizin için sürpriz bir misafirin habercisi olabilir.

Ayrıca Dikkat Kesilmeniz Gereken Noktalarda Şu Şekilde;

  • İş yaşantınızdaki yöneticileriniz ile yapıcı diyaloglar kurmak
  • Sosyal çevrenizde olumsuz bir intiba bırakmamak
  • Birikimlerinizde ve harcamalarınızda planlı olmak
  • Ailevi konularda dinleyici konumunda olmak
  • Vereceğiniz tepkilerde dengeli olmak

Gündeminizi Meşgul Edebilecek Diğer Konular İse;

  • Borç alma veya verme durumu
  • Beklenmedik maddi harcamalar
  • Aşk konusunda sürpriz gelişmeler
  • Dış görünüşünüzde gözle görülür değişimler
  • Gayrimenkul ve taşıt yatırımı

Astrolog Zeynep Turan

26.02.2020

Yazının her hakkı saklıdır.

Kaynak gösterilerek dahi çoğaltılamaz.

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...