Yükleniyor . . .

VENÜS BALIK BURCUNDA (13 OCAK 2020)

VENÜS BALIK BURCUNDA (13 OCAK 2020)

13 Ocak’ta Venüs Balık burcuna geçiyor. 7 Şubat’a kadar da bu seyrine devam edecek. Bir Balık dünyayı asla sadece siyah ve beyazdan ibaret görmez. Balık burcu gökkuşağındaki tüm renkleri görür.  Aşk timsali Venüs Balık burcunda hareket ederken sevgimiz herkesi kucaklıyor. “Ne olursan ol, gel” diyor. Affetmeye, anlamaya çalışıyoruz kocaman yargılara kapılmadan. 

Etkiliyoruz, etkileniyoruz.

Aşk prensesi Venüs Balık’ta bizi kıran insanlara ver yansın edeceğimizi ama yine de o yufka yürekli tarafımızla da yüzleşmemizi sağlayacak. Affedeceğiz, anlayacağız, empati kuracağız... “Çok özlüyorum ama gurur yaptım, aramayacağım” diyenleri de çok duyacağız. Ama eğer o aranmayan kişi sizseniz arayın. Çünkü size kırgın insanları birkaç tatlı sözle kolaylıkla ikna edebileceksiniz bu döngüde! Venüs Balık burcunda sevgi doludur, naziktir. Bu duyguları tam anlamıyla tatmin etmek bu süreçte zordur. Sınırlarımız, kendimize çektiğimiz çizgiler Venüs Balık burcunda hareket ederken keskinliğini kaybeder, silikleşir. 

Venüs’ün Balık burcuna geçişi ilişkilerin ve duyguların idealize edildiği, cilalanıp parlatıldığı bir sürece işaret eder aynı zamanda...

Olumsuz yönleri de var! Aman…

Venüs’ün bir oktav üstü Neptün tarafından yönetilen Balık burcu, görünenin ötesindekileri temsil eder. Neptün destekli Balık burcu, astrolojide denk geldiği her kavrama derinlik yükler. Fakat bu derinlik bazen aldatıcı olabilir. Neptün’ün sığ sularından öteye gittikçe, gerçekler silikleşir ve giderek görünmez bir hal alır.  Balık burcu hayatı siyah ya da beyaz olarak görmeyi temsil etmez. Tam aksine tüm renkler, soyut ya da somut her türlü olasılık zihninde yer alır. Balık burcuna yerleşen Venüs ise empatiyi, affetmeyi, anlamayı ilişkilerin bir parçası haline getirmeyi hedefliyor. Aynı zamanda ilişkilerdeki dengeleri de hassaslaştıracak. Unutmayın Balık değişken nitelik bir burç. Önümüzdeki günlerde ilişkilerde istikrarı korumak bir hayli zor olacak. Bir gün can ciğer kuzu sarması, ertesi gün birbirine diş bileyen kişilere hepimiz tanıklık edeceğiz.

Uyku sorunlarına dikkat!

Evet özellikle önümüzdeki günlerde uyku probleminin yol açtığı sağlık sorunları daha çok gündeme gelebilir. Unutmayın, Balık burcu Neptün tarafından yönetiliyor. Ve şu an Neptün Balık burcunda konumlanmış durumda. Ve Neptün’ün günlük yaşamımızda temsil ettiği konulardan biri uykudur. Bu yüzden uyku düzeninize dikkat etmemeniz bu dönemde olası rahatsızlıklarında önüne geçmenize yol açabilir. Özellikle diyabet, yüksek tansiyon ve kalp rahatsızlıkları olanların bu dönemde yatış ve uyanma dengesine daha çok dikkat etmesi gerekiyor.

 • Venüs Balık’ta Koç: Saklanan sırlar ortaya çıkabilir.
 • Venüs Balık’ta Boğa: Sosyalliğiniz artabilir. 
 • Venüs Balık’ta İkizler: Yeni bir aşk başlayabilir.
 • Venüs Balık’ta Yengeç: Hedeflerinizin peşinde olacaksınız.
 • Venüs Balık’ta Aslan: Finansal anlamda olumlu gelişmeler yaşanabilir.
 • Venüs Balık’ta Başak: İkili ilişkileriniz olumlu anlamda etkileniyor.
 • Venüs Balık’ta Terazi: İş yerinizdeki sorunlar çözülüyor.
 • Venüs Balık’ta Akrep:   İlişkilerde mantık ön planda…
 • Venüs Balık’ta Yay:  Evlilikler ön plana çıkıyor.
 • Venüs Balık’ta Oğlak: İletişim önem kazanıyor.
 • Venüs Balık’ta Kova: Maddiyat talebiniz artıyor.
 • Venüs Balık’ta Balık: Gözler tabii ki sizin üzerinizde!

Astrolog Zeynep Turan

25.12.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Günün Ruh Hali
Ay toprağın değişkeninde. Neden-sonuç ilişkisi kurmak isteyeceğimiz bir gün! Evde hummalı bir temizlik yapmak isteyeceğiz. Saman altından su yürütenler hayal kırıklığına uğrayabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...