Yükleniyor . . .

VENÜS, AKREP BURCUNDA

2017 VENÜS AKREP BURCUNDA

Aşk gezegeni Venüs, bugün itibariyle Akrep burcuna geçiş yapıyor ve evlilikleri, ilişkileri mercek altına alıyor. Ben de sizlere Venüs’ün kendini ifade edemediği bir burçta hareket ederken hayatımıza ne gibi yansımaları olacağını anlatmak istedim.

Her türlü duyguyu çok yüksek yaşayacağımız günlerden geçerken, aşkın, sevginin, nefretin ve hırsın da nelere kâdir olduğunu göreceğiz. Özellikle 1970-1984 yılları arasında doğanları etkisi altına alacak olan bu gökyüzü hareketi bir taraftan cesareti fitillerken diğer taraftan da kırıcı olmamıza izin verecek. Bu süreçte yalnız olmaktan memnun olacağız hatta yalnız kalmak için de elimizden geleni yapacağız.

Aşkı, sevgiyi temsil eden gezegen önümüzdeki günlerde akıl almaz olayların da kapısını aralayacak ve Jüpiter’le ilişkisi evliliklere şifa olacak. Gerçek sevenleri kavuşturacak, çıkar ilişkilerini deşifre edecek, büyük konuşanları düşündürecek Güneş-Venüs ilişkisini ise gününde yazacağım.  Şimdi Venüs suyun en sabit burcundan geçerken bize neler yansıtabilir buyurun.

Tatlı sözlerle başlayan tüm ilişkiler hedefte siz varsınız!

  • Kendimizi oldukça iyi hissedeceğiz, hatta o kadar iyi hissedeceğiz ki en iyi ve en güzel olduğumuzu düşüneceğiz!
  • İçimizdeki gücü kendimiz için kullanmayı başarabilirsek güzel işlere imza atacağız.
  • Kontrol edilemeyen, müdahale edemediğimiz duygularımız olumsuz sonuçlanacak olaylar yaşamamıza neden olacak. Dikkat!
  • Kıskançlık, tutku en üst seviyede yaşanırken, ikili ilişkiler hırpalanacak.
  • Hayatı daha çok sorgulayacak ve yaşadığımız olayların nedenine odaklanacağız.
  • Ticari hayatta pratiklik ve hızlı düşünme yeni kazanç kapıları aralamamıza neden olacak.
  • Şüphe duyduğumuz birlikteliklerde haklı olduğumuzu göreceğiz.
  • Şüpheci yaklaşımlarımızın kurbanı olacağımız olaylar da yaşayacağız.
  • Bu süreçte hayatın bizi sınava tabi tuttuğunu fark edecek ancak egolarımıza yenileceğiz.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

01.11.2017

Günün Ruh Hali
Ay, ateş burcunda büyüyen fazda. Etrafımızdaki dağınıklıkları toparlamak istesek de bu pek mümkün olmayacak. Duygusal iniş çıkış yaşayanlar, ruhsal sıkıntıları olduğuna kanaat getirerek, destek almaya karar verecek.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...