Yükleniyor . . .

ÜÇ YAPRAKLI CEMRE (2019)

ÜÇ YAPRAKLI CEMRE (2019)

Doğanın kusursuz bir işleyişi vardır. O, öyle kusursuzdur ki kendini yenilemek için gerektiğinde yine kendini yakıp yıkar. Yeryüzünde her şey, neden sonuç ilişkisiyle sonsuza dek sürüp gidecek. Ve doğa ilahi bir güçle nerede ne zaman ne yapması gerektiğini kendiliğinden yine tasarlayacak. Bunu anlayabilmemiz için çok derin düşünmemize gerek yok belki de. Fazla uzağa gitmeden; içinde yaşadığınız zamanı izleyin. Cemrelerin sırasıyla düşüp; baharı nasıl da uyandırdığını hatırlayın! Önce havaya düşer cemre, biraz yüreğin sıkışır. Ardından suya ve toprağa düşecek, hazır ol! Bedenin, ruhun bir sıkışmadan geçebilir, üzerinden rehaveti atamayabilirsin! Uyuyan baharı uyandırmaya başlıyor usulca kâinat, sende bu uyanışa gönül ver. Ve hiçbir cemre diğerinin sırasını almıyor bil.  Belki de bu durum sana senin sıranın geldiğini artık seçimlerinin sadece senin elinde olduğunu, ne yöne dönersen oradan kader kapılarının tek tek farklı yönlere açılacağını hatırlatacak. Sen ne düşünürsen değil artık zaman farklı! Ne yöne dönersen hayatın o olur unutma!    Doğadaki muhteşem sıralama devam ederken, sende önce bedenini sonra zihnini uyandır. Ruhun bu değişimlere ayak uydurması zor olmayacak. Gelen zaman bu kadar hızlı akarken, hangi duygudan kendini mahrum bırakıyorsun bir düşün.  İstesen de körü körüne gidemeyeceğin kalıpların var biliyorsun. Ama hayata hava, su ve toprak gibi sıkı sıkıya tutunmaya ne dersin?  Önce derin bir nefes al! Sevmediğin her ne varsa gel önce onlara odaklan. Ruhunun almadığı yılları yeteri kadar kendine yaşatın.  Şimdi içine sinen, kalbini ısıtan yıllara, bahara merhaba demeye var mısın?

Eğer baharı karşılama rehberim Astrodefter'e sahipsen bugünü boş geçirme! Doğa senin için yeni planlar hazırlarken sen de dahil ol ve geleceğini şekillendir.

Astrolog Zeynep Turan

Günün Ruh Hali
Ay Oğlak burcunda. Kurallarımıza ve değerlerimize sıkı sıkıya bağlandığımız bir gün. Çocukların okullarını değiştiren kişilerin sayısı artacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...