Yükleniyor . . .

TILSIMLI GÜNLER

TILSIMLI GÜNLER 

Gök kubbede Neptün gibi devasa, yerinden kalkmayan bir gezegeni şimdi dilimize niye doladık derseniz akan zaman diliminde Neptün kabul ayı diyebilirsiniz. Önce Merkür ile şimdiler de ise Venüs ile kavuşuyor. Bu kavuşmanın sadece aynı burçta, aynı derecede olduğunu düşünmeyin. Diğer gezegenlerde bu kavuşuma tıpkı semazenler gibi selam veriyor. Madem bu kadar büyülü ve senede bir gün kavuşanların gökyüzünden geçiyoruz. O zaman bize verilen mesajları iyi okumalıyız.

Ailenizden gelen boşanma travmalarını, ailenizde birilerinin devamlı başını derde sokma korkusunu, başkaları yüzünden yürüyemediğinizi düşündüğünüz takıntılarınızı hepsini silip geçiyor bu ilhamlı gezegen. Şöyle düşünün bilim adamları bile bugünü bulup karadelikleri bile bugün anlatacakmış. Sizin anlayacağınız yılın 100. günün de iki güçlü, biri puslu gezegen sadece iklimin değil bilim adamlarının değil bizim de dikkatimizi çekecek.

10-11 Nisan hayatımız için devrim niteliğinde olacak.

Hikmetinden sual olmaz Allah’ın günlerinin ama velakin bu kadar özel açı varken, sizde bugünden haberdar olun farkındalığınızın ne kadar arttığına ne kadar değiştiğinize bir bakın. Karmaları getirip önümüze koymaya çalışan Venüs-Neptün kavuşumu yaptığı günde hakları, adaleti temsil eden gezegen de geri gitmek için durağan pozisyona geçiyor. 20 Nisan’a kadar Balık burcunda seyre çıkacak olan Venüs siyah ve beyazın keskinliğinden uzaklaşacağımız günler yaşatacak. Aşk gezegeni Balık burcunun ruhuna bürünürken, bizler de arada renkler olduğunu fark edeceğiz. Sevgimiz ile herkesi kucaklayacak, affetmenin ne kadar hafifletici olduğunu, yargılamadan da eleştiri yapılabileceğini fark edeceğiz.

Not: Bu yazıyı 7 arkadaşınıza göndermeyi unutmayın. Bugünlerde bol bol niyetlere girip hedefler koyun kendinize, hatta yeni başlangıçlar yapın.

Astrolog Zeynep Turan

08.04.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Günün Ruh Hali
Ay Oğlak burcunda. Kurallarımıza ve değerlerimize sıkı sıkıya bağlandığımız bir gün. Çocukların okullarını değiştiren kişilerin sayısı artacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...