Yükleniyor . . .

TERAZİ BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

2019 yılının hareketli aylarına hoş geldiniz. Bugüne kadar pek çok karar aldınız ve kendi adınıza değişimi yavaş yavaş başlattınız. Ancak artık hızlanma zamanı diyor gezegenlerin seyri.  Alacağınız kararlarla, bambaşka çevrelere kanalize olacaksınız. Tanışacağınız her insanın size öyle ya da böyle katkısı olacak. Aslına bakarsanız bir yandan da kendinizi keşfettiğiniz aylar yaşayacaksınız. Hayattan beklentilerinizi ve içsel potansiyelinizi ortaya koyacaksınız. Kendinizden önce çevrenizdeki diğer insanlara verdiğiniz öncelikleri artık geri alacak ve 2019 yılını güzel bitireceksiniz. Gelin isterseniz şimdi yılın geri kalanında sizi neler bekliyor bakalım;

 

  • 17 Haziran ateş burcundaki Dolunay, tam kalbinizi işaret ediyor. Her şey için cevabı olan insanlara karşı tavrınız net olacak. Ast üst ilişkisini dengede tutmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Bugünlerde duygularınızı kontrol etmek, bastırmak zor olabilir.
  • Temmuz ayındaki Ay tutulması sizi temelden ilgilendiriyor. Türkiye’den çıplak gözle görülecek tutulma hayatınıza şekil verecek. Realist tavrınız devam ediyor. Cesaret alacağınız gelişmeler de olacak. İş yeri ve yakın arkadaş çevresi ile sıkı bağları olan bir Terazi burcuysanız, bir süre önce anlamlandıramadığınız tavırları kavrıyorsunuz.
  • Maddi konulara dikkat! Zarafeti destekleyen gökyüzü, sınırsız harcama ihtiyacı hissettiriyor. Lüks tüketim, konfor merakınız, birikmiş paranızı amaçsızca kullanmanız bugün olmasa da ileride pişmanlıklara neden olabilir. 15 Ağustos’tan sonraki para kullanımına önem vermeniz gerekebilir.
  • Maddi anlamda artık kendinizi garantiye almak isteyeceksiniz. Hatta yakın çevrenizi de bu konularda teşvik edebilirsiniz. 7 yıldır çalıştığınız ortamda dedikodular alıp başını gidebilir. Herkes diken üstünde olurken siz gerekli konuşmaları yapmak için girişimde bulunacaksınız.
  •  2 Ekim sizin için çok ilginç bir gün olurken sizden 2019 yılı boyunca saklanan tüm bilgileri o hafta genelinde önünüze dökecek. Eğer evli bir Terazi burcuysanız işte bu haftaya dikkat! Merkür ve Mars’ın burcunuzda kavuşum yapacak olması; polemiklerin bol olacağı şüphelerinizin artacağı konuşmaları önünüze getiriyor. Bulunduğunuz ortamlarda ön görüleri ile öne çıkmak isteyen kişilerin sayısına şaşıracaksınız. Konuyu bilsin ya da bilmesin herkesin fikir sahibi gibi görünmesi size anlamsız gelebilir.
  •  3 Aralık’tan sonra Jüpiter’in toprak burcuna geçişi yeni yol haritası çizmenizi sağlayacak. Bir yandan yılın son Yeniay’ı meydana gelirken belki de hayatınızın en hızlı ama bir o kadar da öğretici olan yılını geride bırakmış olduğunuzu fark ettirecek.  26 Aralık’taki Güneş tutulması pozitif yapınızı desteklerken daha güçlü başlamanız için ise önünüze farklı çevreleri de getirecek.

 

Astrolog Zeynep Turan

Günün Ruh Hali
Ay Oğlak burcunda. Kurallarımıza ve değerlerimize sıkı sıkıya bağlandığımız bir gün. Çocukların okullarını değiştiren kişilerin sayısı artacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...