Yükleniyor . . .

TEMMUZ AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR? (2019)

TEMMUZ AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR? (2019)

Temmuz ayının her anı her günü dünyada derin izler bırakacak. Gezegenlerin seyri bu ay yeryüzüne farklı yansırken kişisel sınırlarımızı esnetmek zorunda kalacağız. Aşk mı, evlilik mi, kariyer mi, para mı derken adeta 9 parçaya bölünecek zihnimiz. Ancak küçük bir not düşmek istiyorum evet bazı burçlar bu aydan çok daha fazla etkilenecek ancak istisnasız herkes ama herkes payına düşeni fazlasıyla alacak. Neden diyorsanız hadi detaylara geçelim.

2 Temmuz Yengeç burcunda Güneş tutulması;

Yengeç burcunda gerçekleşiyor diye yalnızca Yengeç burçlarını etkileyecek sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Her ne kadar su burçları Güneş tutulmasının hedefi olacak olsa da emin olun tahmininizin çok üzerinde olaylarla karşılaşacaksınız. Özellikle ikili ilişkiler adına radikal değişimlerden geçerken gerçek sevgiyi mumla arar olduk demekten de geri kalmayacağız.

 • Eşiniz ya da sevgilinizle ilgili şüpheleriniz bu ay daha da artarken haklı mı haksız mı olduğunuzu 16 Temmuz’dan sonra öğreneceksiniz.
 • Yeni bir ilişkiye ya da işe başladıysanız bu ayın sonunda kendinizi farklı bir firmada bulabilirsiniz.
 • 2019 yılının başında belirlediğiniz hedefleriniz için her ne kadar uğraşmış olsanız da bu aydan sonra hedeflerinizi de değiştirebilirsiniz.
 • Birlikteliğinizi ciddiyete taşımak istiyorsanız ailelerinizi tanıştıracağınız tarihe bu ay çok dikkat etmelisiniz.

7 Temmuz Merkür Retro’su

Bu satırları okurken eminim içinizden yine mi Merkür diyeceksiniz. Evet, Merkür Retro’su da bu ay geri hareketine başlıyor. Hem de ne geri hareket… Size tavsiyem bu ay söylediklerimi bir kenara not alın. Çünkü temmuz ayı bildiğimizin, yaşadığımızın da üzerinde olayları peşimiz sıra getirirken birbirimize çok ihtiyacımız olacak. 25 günlük süreci hasarsız atlatmak istiyorsanız aşağıdaki önerilerimi dikkate almanızı tavsiye ederim.

 • Yarım bıraktığınız işlerinize yeniden başlayabilirsiniz.
 • İş başvurusu yaptığınız ancak sonuç alamadığınız yerden haber alabilirsiniz.
 • Eski eşinizle, sevgilinizle yüzleşebilir hatta barışabilirsiniz bile.
 • Kendinizi geliştirmek adına araştırmalar yapabilirsiniz.
 • Hayatınızın dağınık alanlarını toparlayabilirsiniz.
 • Kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz.

16 Temmuz Ay Tutulması;

Zaman geçip takvimler 16 Temmuz’u gösterdiğinde günün son dakikalarında Ay tutulması başlayacak. Herkesin çıkarı, niyeti, hedefi, samimiyeti hassasiyeti, tüm çıplaklığı ile ortaya dökülürken hayatımızda eksik olan duyguları da fark edeceğiz. Bu süreçte yapmamız gerekenlerin listesini aşağıda bulabilirsiniz.

 • Emeklerinize sahip çıkın.
 • Her duyduğunuza hatta gördüğünüze inanmayın.
 • Kaostan beslenen kişilerden uzak durun.
 • Çalışmaktan, emek vermekten vazgeçmeyin.
 • Başarısız oldum deyip yarı yolda işlerinizi bırakmayın.
 • Tembellerden uzak durun.
 • Egosunu konuşturanlardan, hak yiyenlerden uzak durun.
 • Mutsuz olduğunuz anları düşünmekten vazgeçin.

Temmuz ayı bize neler yapmak istiyor diye geçirmiş olabilirsiniz içinizden, çok da haklısınız. Yılın ne sıcak ama en sıcak ayı bu ay olurken hayatımızda 2019 yılının ilk yarısı ve ikinci yarısı diye bir ayrım olacak. Mücadeleden vazgeçme eşiğine dahi geleceğimiz bu ayın bizlere öğretileri çok fazla olacak. Bu yüzden siz siz olun emin olmadığınız hiçbir bilginin, düşüncenin, kişinin arkasından gitmeyin.

Astrolog Zeynep Turan

20.06.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, 10:14’te Oğlak burcuna geçecek. Kariyerimizdeki sorunları aşmak adına daha yapıcı konuşmalar içerisinde bulunmak isteyeceğiz. Birbirini yanlış anlayanlar barışıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...