Yükleniyor . . .

TALİH YÖNÜNÜ DEĞİŞTİRİYOR

TALİH YÖNÜNÜ DEĞİŞTİRİYOR 

Duyduk duymadık demeyin, şansı, bolluğu, adaleti hukuk sistemini bereketi temsil eden Jüpiter geri hareket etmeye hazırlık yapıyor. Geri hareket ediyor dediğim zaman aklınızda bin bir soru işareti uyanıyor biliyorum. Gelin bu durumu konuşalım bugün biraz.

Bir gezegenin Retro haline geçmesi yani durağanlaşması önemli bir olaydır. Kimi gezegenler gökyüzünde kötücül olarak adlandırılırken, kimi gezegenler ise iyicildir. Jüpiter’de bu iyicil gezegenlerden biri. Temsil ettiği konular ise; bolluk, bereket, şans, hoşgörü, barış, affedicilik, iyimserlik, umut, zenginlik, kazanç sağlayan işler, ileri görüşlülük, bilgelik, dürüstlük, ahlak, inanç, din, eğitim, hukuk ve kanunlardır. Gezegenlerin en büyüğü Jüpiter; neşe, bolluk, zenginlik yıldızı olarak bilinir. Temel fonksiyonu da zaten kendini genişletmektir. Örneğin iyi bir konumdaysa kişinin servetini büyütür ya da kişiye büyük bir şifa gücü verebilir. Kazanç, bilgelik, inanç, adalet bu gezegenin erdemleri arasındadır. Bolluk gezegeni Jüpiter aynı zamanda diğer yıldızların en iyimseridir. Kişinin her konuda olumlu ve büyük düşünmesini sağlar.

Kendi muhasebemizi tutacağız.

Tüm bu bilgiler ışığında Jüpiter’in geri hareketi aslında bizim de içimize dönmemize neden olacak, içsel muhasebemizi yapacağız. Şans gezegeninin yöneticisi olduğu Yay burcunda hareket ettiğini göz önünde bulundurursak aslında hepimiz için oldukça şaşalı bir dönem yaşamamız söz konusu. Bu süreçte önümüze çıkan fırsatları değerlendirdik, hayatımıza dair çok daha net analizler yaptık. Şimdi ise geri hareketi esnasında aldığımız kararlarla ilgili objektif düşünmeye başlayacak, hayatımız daha iyi nasıl olur sorusunun cevabını arayacağız. Yarın geri hareketine başlayacak olan Jüpiter, geçmişte kaçırdığımız fırsatları tekrar önümüze getirebilir ya da eksik bıraktığımız konuları tamamlama şansı tanıyabilir. Gezegenlerin retro hali her ne kadar bir şeyleri geciktirse de engellediğini düşünsek de aslında her şey tam tersi de olabilir. Nasıl olacak o iş derseniz, bunu tabi ki natal haritanız söyler.

Sevgili okurlarım, Jüpiter’in geri hareketi içe doğru büyümeyi temsil ediyor. Aslında bu durum hepimizin değişmesine ve gelişmesine neden olacak.  Bu süreçte duygu durumumuzu kontrol edebilir, içselleştirdiğimiz duygulardan kurtulabiliriz.

Astrolog Zeynep Turan

2.04.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...