Yükleniyor . . .

ŞUBAT AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR? (2020)

ŞUBAT AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR? (2020)

2020 yılının uyanışı temsil eden aylarından biriyle karşı karşıyayız. Yılın en kısa ayı yine iddialı bir gündeme sahip. Başımız dönmeyecek ancak ne yapacağımızı şaşıracağız. Bireysel mücadelelerin toplumsal bir kitleye dönüşeceği bu ay hayatlarınıza sıkı tutunun diyor gezegenlerin seyri. 500 yılda bir gerçekleşen Satürn-Plüton kavuşumu kişisel hayatlarımızı derinden etkilemeye devam ediyor. Hatırlarsanız 2019 yılının son aylarından itibaren bu gezegen kavuşumlarından bahsediyorum. Çünkü etkisi çok çok büyük…

Başlayalım.

Gökyüzünün ağır topları deyim yerindeyse teyakkuza geçti ve semanın her köşesinden birbirlerine destek oluyorlar. Amaçları ne derseniz gerçekleri yalnızca gerçekleri göstermek. Hazırsanız hadi gelin biraz da detaylardan bahsedelim.

Hayattan alacaklıyız.

Hayattan alacaklı olduğumuz konusunda sanırım hepimiz hem fikiriz. Bu zamana kadar uğradığımız haksızlıklar, karşılığı alınamamış emekler bir bir gözümüzün önüne gelecek. Kariyer, sosyal hayat, aşk adeta hepsiyle ilgili birbirinden ilginç gelişmeler yaşayacağız. 2020 yılının gündemi zaten dopdolu bir de bu yıl her ayın hayatımızda belirleyici olacak olması bizleri çok daha farklı yollara sürükleyecek.

Güçleniyoruz.

Teması tüm yıllardan farklı olan 2020 ruhunu şubat ayını yansıtırken bir anda her şeyin nasıl da değiştiğini göreceğiz. Özellikle yolunda gidiyormuş gibi görünen evlilikler, ilişkiler, arkadaşlıklar bu ay sonlanabilir. Bu duruma üzülmeyecek miyiz diye sorarsanız işin aslı çok da üzülmeyeceğiz. Yazımın başında da dediğim gibi bu ay yalnızca gerçekler yaşanacak ve fark edilecek. Uzun zamandır kangren olan ilişkiler artık can yakmayacak. Bu durum da bizlerin daha da güçlenmesine neden olacak. Hayata karşı çok daha dik olacağız. Çünkü insanız ve herkesin başına her şeyin gelebileceğini öğreneceğiz.

Bireyselleşiyoruz.

Hem iş hayatımıza hem de sosyal hayatımızda bireysel hareket etmeyi tercih edeceğiz. Çevremizdeki kişilerle iletişimimizi en aza indirgeyip yalnızca kendimizle ilgileneceğiz.

  • Daha iyi olmak için neler yapabiliriz?
  • Hayatımızda kimler bize engel?
  • İş hayatımda hak ettiğim yerde miyim?
  • Hakkımı almak için neler yapabilirim?
  • Hayatımın standardını nasıl yükseltebilirim?
  • Maddi, manevi gelişimimi nasıl tamamlayabilirim?

Tüm bu sorular aklımızda dönüp dolaşırken açıkçası başkalarının sorunlarıyla ilgilenmek istemeyeceğiz. Yeni dünyanın düzenine ayak uydurmak isteyeceğiz. Bu durumun farkında varamayanlar için ise şubat ayı biraz sıkıntılı geçecek. Çünkü çevrelerindeki olaylara odaklanmaktan hayatı kaçıracaklar.

Değişimin hızına yetişen kazanacak.

Bu ay değişimin hızına yetişmek diğer aylardan çok daha kolay olacak. Çünkü zaman bizleri zorunlu kılacak. Ancak direnen, değişimi kabul etmeyenler de olacak. Lütfen bu mesajımı sevdiğiniz herkese iletin; şubat ayında değişim zo-run-lu!

Kararsızlık yok!

Hayatımızın her alanında emin ve net adımlarla yürümek isteyeceğiz. Her ne kadar kendi içimizde karışıklık yaşasak da dik durmayı da bu ay öğreneceğiz. Çünkü öğrenmek zorunda kalacağız. Eğer son bir yıldır işinizden memnun değilseniz ancak maddi sebeplerden dolayı bir türlü cesaret edemiyorsanız bu ay kararınızı hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Neden, nasıl sorularının bir bir cevap bulacağı bu ay kolay bir ay olmayacak. Ancak zorluklarını da aşabileceğiz!

Hepimiz bir şeylere yetişmeye çalışıyoruz büyük küçük demeden! Bu ay zaman bizi değil, biz zamanı yöneteceğiz. Endişelerimiz bizi doğru yollara, doğru tercihlere yönlendirecek. Şubat ayını mutlaka kendiniz için değerlendirin.

Astrolog Zeynep Turan

26.12.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...