Yükleniyor . . .

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM?

Makale 09/01/2022

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM?

Hayatı mükemmel hale getirmeyi kim istemez? Kariyerimizde, ilişkilerimizde,seçimlerimizde hata yapmamak için elimizden geleni yapar; kendimizi baskı altında tutarız. Ne kadar doğru adresleri, doğru insanları bulsak da zaman zaman “acaba”lar bizi yer bitirir.  

Bu denli hızla dönen dünyaya adapte olurken, fırsatların yakınımızdan geçip gittiği, seçimlerimizin doğru olup olmadığı hepimizin kafasında bir yerlerde vardır. Kimi zaman kendimize yetemez, başkalarından yardım ister oluruz. “Akıl danışmak” bize, olaylara farklı bir çerçeveden bakma şansı tanır. İnsan farkına varmaz ya bazen içinde bulunduğu durumun; işte bize hatalarımızı da, yapmamız gerekenin aslında ne olduğunu da dışarıdan objektif bir gözle bakan kişiler daha net söyleyebilir. Akıl danışmak bu bakımdan iyidir; egomuzu, “ben bilirim”ciliğimizi bir kenara bırakıp, başka beyinlere, farklı bakış açılarına kendimizi bırakırız. Sonuç ise görmediğimiz yönlerimizi görmek, yapmadığımız ya da yaptığımız şeylerin farkına varmak. İlerisi için adımlarımızı daha sağlam basmak, daha kararlı olmak ve potansiyelimizin farkına varmak çok da zor değil.
 
Peki, bu hayatı daha kaliteli hale getirmek için doğru insanlarla mı muhatap oluyoruz, doğru insanlara mı sırrımızı açıklıyoruz, doğru insanlardan mı yardım bekliyoruz? Bazı insanların, mesleklerin bizi sömürdüğünü; ellerinde hiçbir somut veri yokken en hassas noktalarımızdan bizi yakaladıklarını düşünmüyor musunuz? “Olumlu düşünün, her şeyi halledin” mantığı keşke anlatıldığı kadar gerçek, anlatıldığı kadar “çabuk” sonuç veren bir şey olsa. Olumlu düşünmek bir sonraki hamlemiz için değil, tüm yaşamımızı kapsayan bir süreç olarak düşünülmeli. “Olumlu düşünüyorum; yarın işe otobüsle değil limuzinle gideceğim” deyince, öyle mi oluyor yani? “Külkedisi”yken bir anda “Sinderella”ya dönüşmek bu denli kolay mı? Gelin somut şeyler üzerinden gidelim ve size neler yaptığımdan bahsedeyim.
 
Mesela doğum tarihinizin ne kadar “size özel” olduğunu biliyor musunuz ya da parmak izi gibi size özel bu rakamların, aslında hayatınızın şifreleri olduğunu? Nasıl mı oluyor bu iş peki diye soruyorsanız şöyle söyleyeyim: Seçtiğiniz mesleği gün gelip değiştirip değiştirmeyeceğinizden tutun da, aslında “asla vazgeçemem” dediğiniz ne varsa hepsi sizin matematiğiniz üzerinden analiz ediliyor ve sizin anlayabileceğiniz spesifik bir şekilde anlatılıyor.
 
Önce kendi iç gücünüzü tanıyorsunuz, daha sonra bu enerjiyle neler yapabileceğiniz değerlendiriyoruz. Hepimizin hayatında profesyonel görüşlere ihtiyacı vardır, bu sizin hayatla baş edemediğinizi göstermez. Aksine hayata zaman zaman es verip, nereye doğru yol aldığımızı görmek isteriz. 
 
İnsana ve gelişime dair bu kadar çok şey yazılıp çiziliyorken, siz öncelikle en iyi ne yapabileceğinizi, hatta asıl sevdiğinizi bile öğrenebilirsiniz. Astrolojinin bir yol haritası olduğunu unutmayın amaç sizi yönlendirmek ve kafanızı karıştırmak değil; hayata dair aslında tam olarak ne istediğinizi bulmanıza yardımcı olmak...
 
Ben sizin sabah erken saatlerde trafikle boğuşmanızı değiştiremem veya ödemelerinizi düzenleyemem, bunu kimse yapamaz. Ama hayata neresinden 4 ele sarılırsanız, istediğiniz “siz” olursunuzu bulmanıza yardımcı olabilirim. Şuan içinizde bulunduğunuz kaos, kafa karışıklıkları, sorular, belirsizlikler sizi yormasın. Yaptığınız işi gerçekten de seviyor musunuz, size göre mi değil mi, aslında ne yapmalısınız, ilişkinizin gidişatı nasıl, birbirinize uygun musunuz, olası sağlık sorunlarınız neler, ne zamana kadar böyle devam edecek… İnsanoğlu çeşit, çeşit; bununla doğru orantılı olarak sorular da çeşit çeşit. Herkesin bir derdi, merakı, belirsizliği var. Gelin bu sorularınızı doğum tarihinizin, o özel anın matematiği ile çözelim. Gökyüzünde oluşan olayların hayatımız ne kadar da etkilediğini bireysel görüşmelerde daha çok fark edeceksiniz emin olun.
 
Bir aynaya ihtiyacınız varsa, buyurun ben buradayım. Karşılıklı oturup, sizin sınırlarınızı, potansiyelinizi somut veriler ışığında değerlendirelim. Yarına bir adım önde başlayın ve “ben kimim” sorularına cevap bulun. 
Kendinizi keşfetmek, sorunlarınızı konuşarak şekillendirmek ve yarının ipuçlarını isterseniz beklerim...
 
Fark etmezsen, uygulayamazsın, uygulamazsan değişemezsin...
 
 
Sevgilerimle,
 
Astrolog Zeynep Turan  
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2021 Var Olmak
Hiç kimse için alelade bir yıl olmayacak. Keskin ve kararlı bir yıl bizleri bekliyor…