Yükleniyor . . .

SEVGİLİLİKTE SINIFTA KALAN BURÇLAR

Makale 08/01/2022

HANGİ BURÇ KÖTÜ SEVGİLİDİR?

Hiçbir aşk birbirine benzemez. Bu yüzden de sevginin rengi de değişir biçimi de. Kimi içindeki sevgiyi doludizgin göstermek ister, kimi içinden sevmek şöyle dursun bir tülü iyi bir ilişkinin parçası olamaz. Aşka bakış açısı, derinlerde yatan hayata bakış açısının bir parçasıdır aslında. Hangi sorunlarda hangi burçlar baskın hep birlikte inceleyelim.

İlişkide Problem Çıkarmaktan Çekinmeyen Burçlar

Olur olmaz konulardan problem çıkarmaktan çekinmezler. Hatta kendi sorunlarının dahi sebebi olarak sizi gösterirler. Geçmiş ise onlar için asla geçmez siz belki açıklamaktan bıkarsınız ancak o sormaktan çekinmez, hatta açığınızı yakalamak için aynı soruyu farklı şekillerde sorarlar. Onlarla barış imzalamak ise zor değildir çünkü içsel olarak sizinle barıştığını düşünmez ve daha sonra aynı konuyu tekrar açmak üzere deyim yerindeyse yalnızca rafa kaldırmış olur. Kim bu burçlar diyecek olursanız; sabırsız Koç, en iyi ben bilirim Kova, eleştirmeye aşık Başak ve kalbimi kırıyorsun ama diyen Yengeç burçları. Eğer bu burçlardan birine sahip bir sevgiliniz varsa aman siz siz olun gardınızı asla indirmeyin. Unutmayın o haklı olduğu kadar siz de haklısınız.

Eğlenceyi ve İlişkiyi Ayıramayan Burçlar

Her gün, her gece, her an eğlenmek isterler ve sevgililerinin de onlara ayak uydurmasını beklerler. Hatta bazen kendinize zaman ayırmanıza dahi izin vermezler ve sizin ona ayak uyduramadığınıza dair eleştiri yapmaktan da geri kalmazlar. Siz her ne kadar onun hayat temposuna yetişmeye çalışsanız da bu pek mümkün olmayabilir. Biraz bencil olduklarını da söyleyebilirim. Özgürlüğü çok yanlış anlamış olan bu burçlar, hareketsizliğe dayanamayan İkizler ve baskınlığın vücut bulmuş hali Balık. Eğer sevgiliniz bu burçlardan biri ise kendi sınırlarınızı çok iyi belirlemelisiniz. Kendi başınıza da bir birey olduğunuzu ve farklı ihtiyaçlarınız olabileceğini unutmayın.

Kendine Olan Güvensizliğini Yansıtan Burçlar

Ne kadar zamandır birlikte olduğunuzun onlar için hiçbir önemi yoktur hatta haklı olup olmamanızın da pek bir önemi yoktur. Ne yapıp edip kendi bildiğini kabul ettirir ve hatta kendinizi suçlu hissetmenize dahi sebep olurlar. Bunu nasıl yaparlar derseniz tabi ki sürekli konuşarak ve sizi manipüle ederek. Keskin zekâları ile cümle içinde kurduğunuz en önemsiz kelimeyi alarak konuyu uzattıkça uzatabilir. Özellikle üçüncü kişilerin varlığından sürekli rahatsız olurlar ve bu konu ile ilgili sizi suçlamaktan da çekinmezler. Kim bu burçlar diyecek olursanız her zaman kendini haklı gören Yay, asla haksız olduğunu kabul etmeyen Aslan ve karasızlığı ile nam salmış Terazi burçları. Eğer bu burçlardan birine sahip bir sevgiliniz varsa sizi manipüle etmesine izin vermemelisiniz. Unutmayın ki siz kendi başınıza bir bireysiniz ve kimseye yapmadığınız bir şeyin hesabını vermek zorunda değilsiniz.

Sevgilisinin Sahibi Olduğunu Düşünen Burçlar

Bu burçlara sürekli hesap vermek zorundasınızdır ve deyim yerindeyse telefon kulağınıza yapışık yaşamanız gerekli. Çünkü her dakika her an sesini duymak istediğim bahanesiyle sevgilisini arar ve asıl amacının kontrol etmek olduğunu asla dile getirmezler. Yüksek kıskançlık duygularını çok sevmelerine bağlarlar. Onlar için seven kıskanır tezi her zaman geçerlidir. Ne giydiğinizi, kiminle konuştuğunuzu, iş yerinizde kiminle çalıştığınızı, hangi arkadaşınızın size ne dediğini bilmek hatta müdahale etmek isterler.  Şüphecilikte zirveye oynayan Akrep, ketum Boğa ve oyunu kendi kurallarıyla oynayan Oğlak burçları bu kategoridedir. Eğer sevgiliniz bu burçlardan birine sahipse, siz de kurallarınız olduğunu açıkça dile getirmeli, sosyal hayatınızın yöneticisinin siz olduğunu belli etmelisiniz. Kendinize sık sık hatırlatmanız gereken ise; bu hayatın sizin olduğu. Unutmayın!

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2021 Var Olmak
Hiç kimse için alelade bir yıl olmayacak. Keskin ve kararlı bir yıl bizleri bekliyor…