Yükleniyor . . .

RÜYA TABİRLERİ (A-Z)

RÜYA TABİRLERİ (A-Z)

 A

Acı: Rüyada bir acı duyduğunuzu görmek, özel meselelerinizi başkalarına anlatmamanız, bazı şeyleri kendinize saklamanız gerektiğine işarettir.

Ad: Rüyada adınızı duymak veya adınızla çağrılmak, güzel bir haberin müjdecisidir. Tanıdıklarınız arasında daha çok sevilip sayılacaksınız.

Ada: Rüyada kayalıklarla kaplı ada yalnızlığa, yeşil ada hayırlı nimete, insanların yaşadığı ada huzurlu ve sonu güzel olan hayata işaret eder.

Ağaç: Rüyada meyve ağacı görmek, isteklerinizin olacağına; yapraksız ve kuru bir ağaç fakirliğe; çok yapraklı ağaç sağlık ve mutluluğa işarettir.

Aile: Rüyada ailenizle birlikte oturduğunuzu görmek güçlü olduğunuzu gösterir. Yani hemen her konuda sizi destekleyenler vardır.

Akrep: Rüyada akrep görmek, kötü biriyle karşılaşacağınıza veya onunla bir işe başlayacağınıza işarettir. Akrep öldürmekse bir beladan kurtulmaktır.

Alarm: Rüyada alarm çaldığını duymak, içinizdeki gizli korkulara işarettir. Seyahat ederken dikkatli olun ve özel hayatınızdan kimseye bahsetmeyin.

Albüm: Rüyada içi fotoğraflarla dolu bir albüm görmek geçmişte kalan ve birdenbire tekrar alevlenecek bir olay olarak yorumlanır.

Altın: Rüyada altınla ilgili bir şey görmek maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin olacağına, iyilik ve yardım göreceğinize işarettir.

Anahtar: Rüyada anahtar kaybetmek, erkekler için ev değişikliğine, kadınlar için evliliğinde geçimsizliğe; anahtar bulmaksa iyi bir işe işarettir.

Anne: Rüyada bir kişinin annesini görmesi kazançlı günlere işarettir. Anneyle darılmak ve kavga etmek ise başarısızlık ve maddi kayba işarettir.

Araba: Rüyada arabaya binmek işlerinizin iyi gideceğine; araba altında kalmak zenginliğe; arabanın peşinden koşmak uzun süreli işsizliğe işarettir.

Aramak: Rüyada aranan şey bulunursa bir yanlışlık yüzünden kaybedilenlere kavuşmaya, bulunmazsa sıkıntıların bir süre daha süreceğine işarettir.

Aslan: Rüyada bir aslanın saldırısına uğradıysanız, düşmanlarınız sizi yenecek, onların emri altına gireceksiniz. Aslan öldürmekse başarıya işarettir.

Aşık olmak: Rüyada aşık olduğunuzu görmek çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Çevrenizdeki insanlardan memnun, sıkıntıdan uzak olduğunuza işarettir.

Ateş: Rüyada ateş görmek bir hediye alacağınıza; ateşi söndürmek iyiliğe; ateş içinde olmak birini korkutmaya; ateşe bakmak kötü habere işarettir.

At: Rüyada at görmek iyiye işarettir. İş hayatında yükselme, aşk hayatında iyi gelişmeler, maddi ve manevi isteklerin yerine gelmesi demektir.

Ayakkabı: Rüyada yeni bir ayakkabı almak veya kaybetmek, kötü günlerin belirtisidir. Rahat bir ayakkabı giymek, huzura kavuşacağınıza işaret eder.

Ayna: Rüyada ayna silmek ünlü olmaya; sırları dökülmüş ayna kazançlı bir yardım almaya; yuvarlak ayna dedikodular yüzünden üzülmeye işarettir.

Ayrılık: Rüyada sevdiğinizden ayrıldığınızı görmek, zorluklarla karşılaşacağınıza; düşman birinden ayrılmaksa hayatınızın düzene gireceğine işarettir.

 

B

Baba: Rüyada babası tarafından sevildiğini gören kimsenin önünde hayırlı bir yol açılacak demektir. Sorunların üstesinden gelineceğine işarettir.

Bahçe: Rüyada bahçe görmek, çok güzel bir döneme girildiğini; bahçeye ağaç dikmek huzurlu bir ömre; bahçe sulamaksa geçim sıkıntısına işarettir.

Bal: Rüyada bal yiyorsanız, bu hem zengin olacağınız hem de aşk hayatınızda şanslı olacağınız anlamındadır. Bal yalamak evlenmeye işarettir.

Balık: Rüyada canlı balık görmek aşkta ve işte şansa; balık yediğini görmek mülk ve çocuk sahibi olmaya; balık avlamaksa iyi bir habere işarettir.

Balkon: Rüyada balkon görmek sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının işaretidir. Balkonda durmaksa ayrılığın habercisidir.

Banka: Rüyada bankada çok para görmek zengin olacağınızın işaretidir. Bankadan para çekiyorsanız para açısından rahatlayacağınız bir dönemdesiniz.

Bar: Rüyada bara gitmek para kazanmak için yasal olmayan yollara başvuracağınız ve bunun sonucunda da olumsuz olaylar gelişeceği anlamına gelir.

Bardak: Rüyada dolu bardak iyi habere; boş bardak iyi giden evliliğinizin bozulacağına; bardak kırmaksa ev içinden birinin ölümüne işarettir.

Bavul: Rüyada bavul görmek mutlaka yolculuğa işarettir. İçi dolu bavul kötü habere; boş bavul planlanan yolculuğun bir sebepten iptaline işarettir.

Bebek: Rüyada görülen bebek güzelse iyi bir haber; çirkinse kötü bir haber veya dedikodudur. Ağlayan bir bebekse sevilen kimsenin tatlı sözleridir.

Belge: Rüyada resmi belge görmek, bir arkadaşınızın ya da ailenizde birinin evlenmesine ya da tapuyla ilgili işiniz olacağına işarettir.

Bıçak: Rüyada bıçak kavganın ve ayrılığın işaretidir ama eğer elinizde bıçak tutuyorsanız güç ve zenginliğiniz sürekli olacaktır.

Bıyık: Rüyada bıyıklı olmak bencil olduğunuzun işaretidir. Bıyığın koparılması yoksulluğu belirtir. Bıyığın kesilmesi ise kötü haber demektir.

Biber: Rüyada biber gördüyseniz dedikoduya ilginiz başınıza büyük sorun açacak. Çevrenizdeki insanlara dikkat edin ve olur olmaz herkese güvenmeyin.

Bilezik: Rüyada bilezik erken bir evlilik yapacağınızın habercisidir. Altın bilezik bir mirasa ya da yüklü bir paraya kavuşacağınıza işarettir.

Bisiklet: Rüyada bisiklet sıkıntıdan sonra gelen ferahlık anlamındadır. Karışık bir sorunla karşılaşılacağı ama sonuçta sorunun aşılacağına işarettir.

Borç: Rüyada kendinizi borçlu ya da alacaklı olarak görmeniz dostlarınızla ilişkilerinizin iyileşmesine ya da kötüleşmesine işarettir.

Boşanmak: Rüyada boşandığınızı görmek evliliğinizde bazı sıkıntılar olduğu anlamına gelir. Bekarsanız sevgilinizden ayrılacaksınız demektir.

Bozuk para: Rüyada bozuk para görmek başarısızlıkla sonuçlanacak iş sözleşmelerinizin olacağına işarettir. Aşktaysa büyük problemler sizi bekliyor.

Böcek: Rüyada böcek geveze biriyle evlilik veya küçük bir hasımlık demektir. Böcek öldürmek sıkıntılardan uzak bir yaşam olarak yorumlanır.

 

C

Cadde: Rüyada cadde görmek size zarar verecek bir işe işarettir. Bir caddede yürümek sorunların üstesinden gelerek mutlu olacağınıza yorumlanır.

Cadı: Rüyada cadı görmek bir problemle karşılaşıp, zor durumda kalınacağına işarettir. Bir tartışmaya karışacağınız anlamına gelir.

Cam: Rüyada kırık bir cam görmek önemli olmayan sorunlara işarettir. Camı kendiniz kırdıysanız hayatınızda çok önemli bir dönemeçtesiniz.

Cambaz: Rüyada cambaz bir sanatta başarı elde etmek demektir. Kendisini cambaz olarak gören kişi çevresindekileri aldattığını zanneder.

Cami: Rüyada cami veya mescit görmek yapılan işlerde başarı kazanacağınıza ve arzularınızın gerçekleşeceğine işaret eder.

Canı sıkılmak: Rüyada kendinizi canı sıkkın görmek zor günlerin biraz daha süreceğine ama sonrasında rahata erişeceğinize işaret eder.

Canavar: Rüyada canavar görmek yeni olay ve haberlere duygularınızla yaklaştığınıza yorumlanır. Olaylar karşısında duygusal davranmamalısınız.

Casus: Rüyada casus görmek iyiye yorulmaz. Casussanız sabır göstermediğiniz işleriniz bozulabilir ve aklınız başka işlerle meşgul olabilir.

Cehennem: Rüyada cehennem aile içi huzursuzluk belirtir. Cehennemde olduğunuzu görmek, bir kişinin sizi kötülük yapmak için kışkırtacağı işarettir.

Ceket: Rüyada yeni ceket iyi bir fırsat demektir. Bu rüyayı görenler güzel bir işe girer. Ceketin söküldüğünü görmek iş değişikliğini belirtir.

Cenaze: Rüyada cenaze görmek iyidir. Bir cenaze gördüyseniz uzun zamandır haber alamadığınız biriyle karşılaşacaksınız demektir.

Cennet: Rüyada cennet sizi seven iyi dostlarınıza yorumlanır. Cennete girmek mutlu ve rahat bir hayat, cennetten kovulmaksa rahatsızlık demektir.

Ceviz: Rüyada ceviz yemek para kazanmak demektir. Ceviz toplamak aile yaşamınızın mutlu olacağının; çürük cevizse kandırılacağınızın belirtisidir.

Cezaevi: Rüyada kendinizi cezaevinde gördüyseniz, tam tersi bir durumdasınız. Yani işinizi çok iyi yapmış olduğunuz için takdir göreceksiniz.

Cinayet: Rüyada cinayet işlediğinizi görürseniz, zor günler geçireceksiniz demektir. Eğer kendinizi savunmak içinse, iş hayatınızda başarıya işarettir.

Civciv: Rüyada yumurtadan civciv çıktığı görülürse yaşamınıza renk katacak değişimlere hazırlanıyorsunuz demektir.

Cilve: Rüyaca cilve size yapılıyorsa gerçekleştiremeyeceğiniz bir iş için yalan söylemek, siz yapıyorsanız birilerine özlem duyuyorsunuz demektir.

Cüce: Rüyada cüce görmek dertlerinizin önemsiz olacağına işarettir. Bir cüceye yardım etmek yapmış olduğunuz bir iyiliğin unutulmadığını gösterir.

Cümbüş: Rüyada cümbüş güzel günlerin sona erdiğinin zor bir döneme girildiğinin ama bir süre sonra tekrar rahata kavuşulacağının haberini verir.

Cüzdan: Rüyada cüzdan bulmak maddi veya manevi açıdan kazanca işarettir. Cüzdan kaybettiğinizi görürseniz, yakın bir dostunuzla kavga edeceksiniz.

 

Ç

Çadır: Rüyada çadır yolculuğa, kadına ve eve işarettir. Çadırdan içeri girmekse hiç beklemediğiniz birinden bir kötülük göreceksiniz demektir.

Çakmak: Rüyada yanan bir çakmak görülmüşse arzu edilen şey gerçekleşecek; eğer çakmak çabalara rağmen yanmıyorsa hayal kırıklığı olacak demektir.

Çalışmak: Rüyada kişinin kendini çalışırken görmesi işi yaşamında başarı elde edeceğinin işaretidir. Yeni bir aşk yaşayacağınıza da işaret olabilir.

Çam ağacı: Rüyada çam ağaçları görmek, hayatınızın sonuna kadar mesut ve daima başarıyla bezenen bir hayat yaşayacağınıza işaret eder.

Çamaşır makinesi: Rüyada bir çamaşır makinesini çalışır görmek dolandırıcı birtakım kişi ve şirketlerce aldatılmamak için dikkatli olmanıza işaret eder.

Çamur: Rüyada çamur hep kötüye yorumlanır. Çamura girdiğini gören kişi mutlaka bir sıkıntıya düşer. Bu çamur balçıksa sıkıntı artacaktır.

Çanta: Rüyada çanta görmek işinizde başarılı olduğunuzu; deri bir çanta görmek dinlenmek için veya iş sebebiyle yola çıkacağınızı gösterir.

Çarşaf: Rüyada yatağa çarşaf sermek yola çıkmak demektir. Temiz ve beyaz çarşaf kazançlı bir yol; yırtık veya delik çarşaf zarar verecek bir yoldur.

Çatal: Rüyada çatal görmek evde rahatlığın işarettir. Çatal kullanmak çevrenizde size tuzak hazırlayan birilerinin var olduğunun belirtilmesidir.

Çay: Rüyada kendinizi çay içerken görmek hem iş hayatınız, hem de özel hayatınız için iyidir. İşinizde başarılı, aşkınızda mutlu olacaksınız.

Çayır: Rüyada çayır görmek, çayırların içinden geçmek işinizde mutlu olacağınız ve başkalarını da son derece mutlu edeceğiniz anlamına gelir.

Çeşme: Rüyada görülen çeşmeler romantik aşk maceralarına işaret eder ama bu aşkın daima uzun ömürlü olacağı veya tatlı sona ereceği söylenemez.

Çekiç: Rüyada çekiç görmek sürekli olmayan bir sıkıntı veya üzüntüye yorumlanır. Büyük sıkıntıların üstesinden gelmeniz gerekecek demektir.

Çeyiz: Rüyada çeyiz sağlığa ve yeni eşyalara yorulur. Çeyiz bulundurmak sonu olmayacak yasak ilişkilere girmek anlamına da gelebilir.

Çiçek: Çiçeklerle ilgili rüyalar daima talihinizin yaver gideceğine, hem işinizde başarılı, hem de ev hayatınızda mutlu olacağınıza işarettir.

Çingene: Rüyada çingene görmek hareketlerinizin dikkatle izlendiğine; eğer bir çingene falınıza bakarsa yakında olacak bir aşık macerasına işarettir.

Çıldırmak: Rüyada çıldırmak hastalığa ve yaşamınızdaki bazı olumsuz değişikliklere işarettir. Sağlığınıza ve yediklerinize dikkat etmeniz gerekiyor.

Çıplak: Rüyada kendinizi çıplak görürseniz sıkıntılara düşeceksiniz demektir. Başka insanları çıplak görmekse size kötülük geleceğine işarettir.

Çocuk: Rüyada çok çocuk görmek zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Erkek çocuk görmek iyi bir habere; kız çocuk görmekse kötü habere işarettir.

Çöp: Rüyada çöp iş hayatında başarısızlığa ve adınızın kötü olaylara karışacağına işarettir. Kadınlar içinse aşkta sıkıntı olarak yorumlanır.

 

D

Dağ: Rüyada kendinizi tırmandığınız dağın zirvesine çıkmış görürseniz işinizde en yüksek mevkiye erişeceksiniz, başarılarınız parlak olacak.

Daire: Rüyada bir dairede çalışıyor görmek tayin olacağınız anlamındadır ancak bu tayin sizin isteğiniz dışında gerçekleşecek.

Dalga: Rüyada kendinizi son derece kuvvetli ve denizde büyük dalgalarla boğuşur görmek, hayatta son derece başarılı olacağınıza işaret eder.

Dansöz: Bir sahnede veya bir pistte dansözleri dans ederken görmek zengin bir sosyal ve artistik hayat yaşayacağınız anlamına gelir.

Dedektif: Rüyanızda detektif görmek yakında paraya kavuşacaksınız ve iş yaşamınızda bazı başarılar kazanacaksınız demektir.

Deli: Deliliğe dair rüyalar tersine çıkar ve rüya görenin akli dengesinin sağlamlığına; bir meselenin de rahatlıkla çözüleceğine işaret eder.

Define: Rüyanızda define görmek hiç ummadığınız zamanda para ya da bir mirasa yorumlanır. Bazılarına göre de karşılıksız bir aşka işarettir.

Demir: Rüyada demir üzerinde çalışmak ve işlemek, ilerletilmesi lazım gelen birtakım kabiliyetleriniz ve artistik meziyetleriniz olduğunu gösterir.

Deniz: Rüyada deniz görmek beklenenin gerçekleşmesine; deniz kıyısında suya baktığını görmek aşka; denizde yüzdüğünü görmekse yolculuğa işarettir.

Deprem: Rüyanızda deprem gördüyseniz iş yaşamınızda sıkıntılar yaşayacaksınız demektir. Ülkeler arasında savaş çıkacağı şeklinde de yorumlanır.

Dilenci: Rüyada bir dilenciye yardımda bulunmak bir mirasa konacağınıza, durumunuzda bir düzelme olacağına ve aşkta saadet bulacağınıza işarettir.

Diploma: Rüyada diploma almak, size sevindirici bir haber gelecek demektir. Duvarda asılı bir diploma görmekse işinizde yükseleceğinize işarettir.

Dişçi: Rüyanızda bir dişçiye gider veya dişçi koltuğunda oturursanız, ihtiyarlığınızı çok rahat ve her türlü maddi imkan içinde geçireceksiniz.

Doğum günü: Rüyada kendi doğum gününüzü görmek, uzun ve mutlu bir hayat yaşayacağınıza; başkasınınki ise dostlarınıza yardım edeceğinize işaret eder.

Doktor: Rüyada doktora gitmek kazancınızın bir şekilde artacağına; kendinizi doktor görmekse dostlarınızın yardımınıza koşacağına işarettir.

Doğum yapmak: Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulmak demektir. Rüyasında doğum yapan kadın sıkıntılarından kurtulacak demektir.

Dondurma: Rüyada dondurma yemek başarının işaretidir. Dondurmanın erimesi hayalleriniz gerçekleşmeyecek anlamındadır.

Dudak: Rüyada dolgun yumuşak dudaklar, mutluluğu ve gücü haber verir. Sevginize karşılık alacaksınız, sevdiğiniz de sizi sevecek demektir.

Düğme: Rüyada yeni düğme varlıklı, insanlara ve size karşı saygılı biriyle evleneceksiniz demektir. Eski, kırık düğme ise hastalık anlamındadır.

Düğün: Rüyada düğün mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününüzü görmek, bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir.

 

E

Ebeveyn: Rüyada bir ebeveynini gören kimsenin çok zaman talihi yaver gider; babasını görürse hayatta kazanılacak başarı daha realist olacak demektir.

Ekmek: Rüyasında ekmek gören kişi çok kısa bir süre sonra muradına erecek, iş yaşamında başarılı olacak, bol para ve berekete kavuşacak demektir.

Eczane: Rüyada bir eczaneye girmek hayatınızda ciddi değişikliklere işarettir. İlaçla dolu bir yere girmek maceraya atılmak olarak yorumlanır.

El: Rüyada güzel eller ün kazanacağınıza, bir sanat koluyla uğraşıyorsanız başarılı olacağınıza; kuvvetli ellerse yükseleceğinize işarettir.

Elbise: Rüyada eski elbise görmek varlık içinde olacağınıza yorulur. Şık ve pahalı elbiseler görürseniz dış görünüşünüze fazla önem veriyorsunuz.

Eldiven: Rüyada eldiven giydiğini gören kişi kendine seçkin ortamlarda yer bulur. Başkasına ait eldivenleri almak ise pek hayırlı değildir.

Elma: Elma barışın, bolluğun, bereketin ve paranın işaretçisidir. Rüyada elma görmek her işte şansınızın sizinle beraber olduğunu ifade eder.

Elmas: Rüyada elmas şansın iyi olduğuna yorulur. Elmas gören kadın ise varlıklı ve bilgili biriyle evlenecek anlamındadır.

Engel: Rüyada bir engelin aşılması kişinin en büyük amacına ermesi demektir. Tüm sorunlara karşı en sonunda başarılı olacağınıza yorumlanır.

Enkaz: Rüyada herhangi bir çeşit enkaz görmek pek iyiye yorulmaz. Para yatıracağınız işlere dikkat etmeniz gerekir.

Erkek: Rüyada erkek görmek hayra yorulur. Tanımadığınız bir erkek görmek doğru haber, ferahlık veren sözler ve güzel bir iş fırsatı demektir.

Eroin: Rüyada eroin kullanıldığının görülmesi rüya sahibinin hayaller içinde olduğuna, ayaklarının yere basmadığına işaret eder.

Esir: Rüyada esir düştüğünü görmek kişinin başkasının malında gözü olduğuna, borcunu inkar ettiğine ya da evlilikte mutsuz olacağına yorumlanır.

Eşek: Rüyada anıran eşek değersiz birinden azar işiteceğinize işarettir. Eşeğe binmek yabancı memlekete yolculuk demektir.

Eşya: Rüyada eşya nakli görmek hareket ve davranışlarınızın insanları rahatsız ettiği anlamındadır ve hareketlerinize dikkat etmeniz gerekir.

Et: Rüyada et yemek iyiye yorulmaz. Özellikle çiğ et daima kötüye yorumlanır. Et yemekleri yemek kazancın helal olmadığının işaretidir.

Etiket: Rüyanızda herhangi bir şekilde etiket gördüyseniz gösterişe ve görünüşe çok önem verdiğinizi gösterir.

Ev: Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunuzu görmek hayatınızın da öyle olması demektir. Hayatınız boyunca yaptıklarınızdan zevk alacaksınız.

Evrak: Genç bir erkeğin rüyada evrak imzalaması hüzne veya boş yere mektup yazmasına yorulur. Evrak lekeliyse bir tuzak hazırlandığının haberidir.

Eziyet: Rüyada birine eziyet ettiğini gören kişi bir iyilik yapacaktır. Rüyasında eziyete uğradığını gören kimse büyük bir iyilik görür.

 

F

Fabrika: Rüyada fabrika toplum demektir. Fabrika gören kendi çabalarıyla toplumda iyi bir yere gelir; fabrikadan uzaklaşmaksa çevreden uzaklaşmaktır.

Facia: Karada, denizde veya havada bir faciaya sahnesi görmek, tamamen zıt şekilde tabir olunan bir rüyadır ve iyi haberler alacağınıza işarettir.

Fakirlik: Fakirlikle ilgili rüyalar, rüyayı görenin hayatta çok zengin olmasa bile huzur ve maddi bakımdan iyi bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Faiz: Rüyada faiz vermek istemeyerek günah işleyeceğinize, faizle para almak birisi tarafından aldatılacağınıza işaret eder.

Falcı: Rüyada falcı batıl, boş şeylere inanan ve kendine hakim olamayan kimsedir. Falcı görmek her şeye inanan kimseye işaret eder.

Fare: Fare rüyaları iyiye yorumlanmaz. Bir yerde fare dolaştığını gören insan birden hastalanır. Fare bilmediğiniz çok kötü bir düşman demektir.

Felaket: Rüyanızda başınıza bir felaket geldiğini görecek olursanız yakın arkadaşlarınızdan birinin yakında mesleğinde terfi edeceğini biliniz.

Felç: Rüyada kendinizi felçli görmek tam tersi çıkan bir rüyadır, hayatınızın gayet sağlıklı ve her zamankinden daha faal olacağını bilin.

Fener: Fener rüyaları iyi sayılır. Rüyada devamlı yanan deniz feneri görmek aklınızda olmayan bir maceraya atılmak üzeresiniz demektir.

Fırça: Rüyanızda saç fırçanız eskiyse sağlığınızın bozulacağına işarettir. Birçok fırça görmek karşınıza fazlaca iş fırsatı çıkacak anlamındadır.

Fırtına: Fırtına rüyaları kötüye yorulmaz. Bunlar pek çok şeyin değişeceğini haber verirler. Bu değişiklikler kaçınılmazdır.

Fırın: Kendini bir ekmek veya simitçi fırınında görmek, çok kalabalık bir aileniz olacağına işarettir.

Fıçı: Herhangi bir fıçıdan kendini bira, şarap veya herhangi bir içki dolduruyor görmek, şen şakrak bir hayat süreceğinize alamettir.

Fındık: Rüyada fındıklar görmek, sosyal ve finansal konumunuza zarar verecek bazı tartışmalara girebileceğinizin habercisidir.

Fatura: Rüyada fatura görmek mal ve zenginlikle yorumlanır. Faturanın bedelini ödediğinizi görmek, yeni bir mülkün sahibi olacağınıza işarettir.

Fil: Rüyada fil görmek hayra alamettir. Hayvanat bahçesinde veya sirkte fil görmek gerek meslek hayatınızda gerekse yuvanızda başarı demektir.

Fincan: Rüyanızda bir fincandan bir şeyler içmek, gerek maddi gerekse manevi bakımdan hakikaten zengin bir hayat yaşayacağınıza işarettir.

Forma: Rüyasında forma giyen kişi kurallara uymak zorundadır. Güzel renkli bir forma giyen biraz çaba gösterir ve kurallara uyarsa başarı olur.

Fotoğraf çekmek: Rüyada fotoğraf çekmek eşinizin iş hayatınızda çok etkisi olacağını; solmuş bir fotoğraf ümitsiz bir aşkın hala sizi etkilediğini gösterir.

Fuar: Rüyada fuarda gezdiğinizi görmek hayatınızın çok kısa sürede değişeceğine işarettir. Hareketli bir fuar sıkıntıların geçeceğine yorumlanır.

 

G

Garson: Rüyada bir garson size servis yaptıysa işinizde vaktinden önce terfi edeceğinizi veya çok yakında maaşınızın artacağını biliniz.

Gaz: Rüyada gaz dumanları koklayarak kendinden geçmek yakında çok daha hesaplı bir şekilde yaşamaya başlayacağınızı gösterir.

Gazete: Rüyada gazete almak veya okumak yakında alacağınız çok güzel bazı haberlerden dolayı son derece sevineceğinizi ifade eder.

Gebe: Gebelik rüyaları kötüye yorumlanır. Rüyasında gebe olduğunu gören kişi büyük sıkıntıyla karşılaşır. Bu sıkıntı kolay kolay da bitmez.

Gelin: Rüyada gelin görmek iyiye yorumlanır. Gelin neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşan güzel günler demektir. Bekarlar içinse evliliğe işarettir.

Gemi: Rüyada kendini bir gemide görmek işte ve aşkta başarılı olacağınıza işarettir; bir gemiye biniyorsanız bazı kimselere karşı ihtiyatlı olun.

Geyik: Rüyada geyik görmek sevdiğiniz kişinin peşine düşmek ve onu elde etmek konusunda son derece ürkek davrandığınızı ifade eder.

Göl: Göllerle ilgili rüyalar aşkla ve gençlikle ilgilidir; bir gölde yıkanmaksa hayatta ilerlemenize engel olan bir şeyin ortadan kaybolmasıdır.

Gölge: Rüyada gölgeler görmek bir dostla kavga edeceğinize işarettir. Birine borç para vereceksiniz ve o parayı geriye alamayacaksınız.

Gökyüzü: Rüyada gökyüzüne çıkmak hüznü işaret eder. Ama eğer merdivenle çıkıyorsanız, başarı ve şöhret sahibi olacağınız anlamına gelir.

Gömlek: Rüyada temiz bir gömlek görmek iş hayatında başarıya; kirli bir gömlek ise aile içinde bir geçimsizlik ya da huzursuzluğa işarettir.

Göz: Rüyada sizi gözetleyen gözler şu anki durumdan memnun olmadığınıza işarettir; şartları değiştirmek için çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Gözyaşı: Rüyada gözyaşı dökmek tersine tabir edilerek hayra yorulan bir şeydir; rüyada gözyaşı döken daima mutlu ve şen yaşayacak demektir.

Gül: İster fidanında, ister bir çiçekçide, isterse saça takılmış görülen kırmızı güller evlenmeğe hazırlananlar için çok hayırlı bir işarettir.

Gülmek: Rüyada bir piyese, filme, dinlediğiniz komik bir hikâyeye ya da gülünç bir fıkraya gülmek talihinizin yaver gittiğine işarettir.

 

Astrolog Zeynep Turan

16.10.2014

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, 10:14’te Oğlak burcuna geçecek. Kariyerimizdeki sorunları aşmak adına daha yapıcı konuşmalar içerisinde bulunmak isteyeceğiz. Birbirini yanlış anlayanlar barışıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...