Yükleniyor . . .

PLÜTON BURÇLARDA (2020)

PLÜTON BURÇLARDA (2020)

Plüton değişimlerim, yeni fikirlerin, yeni hayatların temsilcisidir. Plüton yerleşimi ne olursa olsun değişim ve dönüşümlerin gezegenidir. Gezegenin yönettiği burç akrep burcu olmakla birlikte güçlü olduğu burç Aslan burcudur.

Plüton Koç Burcunda

Güç savaşlarındaki dengelerin değişimi seni bekliyor. Bu yerleşimde Koç burucu bu savaşlardan fazla yıprandığını hisseder.

Karanlık tarafı

Güç mücadelesine kapılıp vaktini boşuna harcarsın. Kendini kanıtlama çabasında olursun. Plüton Koç burcundaysa Arkadaşların ile bu konuda çatışmaya girmekten kaçınmazsın. Bu konuda gösterdiğin çaba sana zarar verir. Aşırı aktif ve heyecanlısın.

Aydınlık tarafı

Anın haritasında Plüton aktif olursa yöneticilik ve önderlik vasıflarını üzerinde taşırsın. Yakın çevrenin cesaret edemediği şeyleri yapmaya cesurca atılırsın. Karşındaki kişiyi kolayca ikna eder, kelimelerin ile karşı tarafı kolayca etkilersin. Yaşamın reformist bir tarza dönüşür.

Kariyerde

Plüton burcun Koç ise İş yerinde statü kazanmak için daha hırslı ve çalışkan olursun. Patronlarına kendini ispat etmek istersin. İş, eğitim gibi konularda öne çıkma isteğin artar. Çalıştığın yerde lider olmak için ego savaşları yapmaktan çekinmezsin. Öğrendiğin yeni teknikleri okuyan bir Koç burcuysan eğitiminde, çalışan bir Koç burcuysan işinde tatbik etmeyi seversin. Yatırım yapılmaya korkulan alanlarda yatırım yaparsın.

İlişkide

İlişkide baskın taraf olmak ve kontrolü elinde tutmak istersin. Eğer yalnız bir Koç burcuysan bu karakterinin özellikleri sana zorluk çıkarır. Plüton Koç döngüsünde doğduysan oldukça kıskanç bir yapıda olursun. Sevgilinin sana karşı bu konuda anlayışlı olmasını istersin.

Aile

Kardeşinin gerçekleştirmekten endişe duyduğu bir olaylarda onu cesaretlendirirsin. Plüton Koç burcundaysa kardeşlerin seni örnek almaya başlıyor. Hareketlerinde dikkatli olmalısın.  Aileni bir şeye yeter ki razı etmek isteme, hemen sana güvenip o konuda izin verirler. Evli bir Koç burcuysan çocukların için her zaman en iyisini istemen aşırıya kaçar.

Plüton Boğa Burcunda

Maddi konular senin için ön plana çıkar. Plüton bu konumdayken para senin için önemli bir araç haline gelir. Plüton Boğa burcunda zararlı konumdadır.

Karanlık tarafı

Anın haritasında Plüton etkileşim alırsa hayattaki önceliklerin değişir. Bu duruma bağlı olarak hayatındaki insanlar kendini önemsiz hisseder. Rahatına düşkün olursun. Konforun bozulsun istemezsin. Plüton Boğa burcundaysa kafanda belirlediğin hedeflere varmak için her yolu denersin.

Aydınlık tarafı

Plüton burcun Koç ise inandığın değerler konusunda arkadaşlarına güven verirsin. Hayatta belirlediğin hedeflerin ve amaçların var. İdealist bir yapıdasın. Peşinde koştuğun hedefler için belirlediğin prensiplere sahip olursun.

Kariyerde

Eğer pazarlama sektöründe çalışan bir Boğa burcuysan ikna kabiliyetin ve hedeflediğin satışı yapmaktaki azmin artar. Üstelerin için tam bir görev insanısın. Yeteneklerine uygun görevleri hızlıca yerine getirirsin. Hızlı olman birtakım hataları beraberinde getirir. Plüton Koç döngüsünde doğduysan yatırımlarını ve finansal işlerini güvence altına almak senin için önemli olur. Parasız kalmak senin en korktuğu hadise olur.

İlişkide

Duygusal olarak düşünmezsin. Plüton Boğa burcundaysa ilişkide ilk aradığın kriter mantık olmaya başlar. İş hayatındaki sorumlulukların ilişkindeki sorumlulukları unutmana sebep olur. Evlilik yolunda yürüttüğün bir ilişkin varsa, işlerini sessiz sedasız ilerletmek istersin.

Ailede

İşin ile alakalı çok fazla ailene detay vermiyor olman aileni endişelendirir. Plüton burcun Boğa ise ailene maddi olarak katkıda bulunmak senin için çok önemli bir ayrıntı. Bu davranışın ile çevrene ailen tarafından örnek gösterilirsin. Aileni güven içinde tutmak sana her zaman iyi gelir.

Plüton İkizler Burcunda

Diksiyonuna önem gösterirsin. Anın haritasında Plüton aktif olursa, çok iyi bir konuşmacı olursun. Bu yerleşimde fikirlerin oldukça değerli ve güçlü bir şekil alır.

Karanlık tarafı

Plüton Yengeç burcundaysa zaman zaman patavatsız ve saygısız gibi görünürsün. Eleştirilerin gittikçe sertleşir. Aklına geleni söylüyor olmak başını derde sokar. Manipüle edici konuşmalarınla insanları harekete geçirirsin.

Aydınlık tarafı

Kendini çok iyi ifade edersin. Kelimelerini dikkatli seçiyor olman sana ayrı bir çekicilik katar. Plüton burcun Yengeç ise Çevrende olan bitene karşı algıların oldukça açık olur. Yeni öğrendiğin kavramları anlamlandırma ve kavrayış kapasiten yükseliyor.

Kariyerde

Plüton Yengeç burcundaysa Güvendiğin finansal alanlara yatırımlar yaparak işlerini ilerletirsin. İş yerinde her şeyin usulünce yapılması için çalışma arkadaşlarını sürekli uyaran bir halin olur. Çok özverili bir yönetici haline gelirsin. İleri görüşlü olman zarar ve yarar getirecek işleri önceden görebilmeni sağlar.

İlişkide

İlişkide korumacı tavrın karşı tarafı sıkar. Anın haritasında Plüton etkileşim alırsa ani öfkelenir, ani duygusallaşırsın. Sevgilinde soru işaretleri oluşmasına izin vermemelisin. İlişkisi olmayan bir İkizler burcuysan geçmişte yaşadığın olaylar yüzünden birine güven duymakta zorluk çekersin.

Ailede

Plüton Yengeç döngüsünde doğduysan Ev yaşantısı senin için çok önemli bir hale gelir. Düzeninin bozulmasını istemiyorsun. Bu hali sekteye uğratacak sorunları bertaraf etmek isteyebilirsin. Aile büyüklerinden sana miras bırakılan değerli eşyaları muhafaza ediyorsun. Onlar senin için manevi açıdan çok değerli eşyalar.

Plüton Aslan Burcunda

Bu yerleşim Aslan burcunda güç gösterilerini tetikler. Ego savaşları her zaman olduğu gibi hat safhada. Plüton Aslan burcunda güçsüz konumdadır.

Karanlık tarafı

Plüton Aslan burcundaysa, kıyafetinle tavırların ile davranışların ile etrafına gösteriş yapmaktan geri durmazsın. Her zaman en iyisine sahip olmak için çaba gösterirsin. Fakat bu çabayı etrafına belli etmezsin. İhtiraslı hallerinin arttığı bu yerleşimde kendini öne atma arzusu etkin olabilir. Bilinçsiz bir cesarete sahipsin.

Aydınlık tarafı

Kazandığını veya elinde olanı paylaşmaktan geri durmazsın. Bu döngüde eli açık ve bonkör olarak bilinirsin. Plüton burcun Aslan ise Adalet kelimesinin anlamını tam manasıyla yerine getirmek için çalışırsın. Plüton Aslan döngüsünde doğduysan fazlasıyla cesur tehlikeden korkmayan bir yapıya bürünürsün.

Kariyerde

Plüton Aslan burcundaysa çalıştığın her alanda fazla paralar kazanmak yerine yüksek mevki ve makamları istersin. İşinde kendini gösterme çalışma arkadaşlarına sözünü geçirebilme gibi davranışlar kendini gösterir. Kendi işinin sahibi bir Aslan burcuysan azla yetinmeyi her zaman fazlasını istersin. Çalışanlarından da aynısını beklersin.

İlişkide

İlişkide kendini olduğundan fazla göstermeye meyillisin. İlişkide yönetilmek değil yönetme arzusu taşıyan birisi olursun. Karşı tarafa yaptığın sürprizlerle onu etkilemeyi seversin. Yalnız bir Aslan burcuysan herkese üsten bakıyor olmak ilişki kurmak konusunda işini zorlaştırır.

Ailede

İş konusunda ki başarıların ile aileni gururlandırırsın. Plüton burcun Aslan ise seninle birlikte onlarında statüsünün yükselmesini ve refah içinde yaşamasını istersin. Yeniliklerden onları haberdar eder, uyum sağlamaları için elinden geleni yaparsın. Akrabaların arasında yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmekten geri durmazsın. Bu durum aile içinde saygınlığını artırır.

Plüton Başak Burcunda

Her zaman olduğu gibi sağlık ve titizlik konularını daha fazla önemsiyorsun. Hayatının her alnında bu iki konuyu sağlamaya çalışırsın. 

Karanlık tarafı

Plüton Başak burcundaysa titizliğin çevrendeki insanları gerecek düzeyde artar. Bitmek tükenmek bilmeyen enerjin çevrendeki insanları zorlar. Hevesinin bir kere kırılması o işten vazgeçmene neden olur.

Aydınlık tarafı

Geçmişe karşı saygılısın. Fakat geçmişte kalmayı tercih etmek yerine devamlı ileri gitmek istersin. Bunun yolunun bilim ve teknolojiyi iyi anlamak olduğunun farkındasın. Plüton Başak döngüsünde doğduysan sağlık ve çevrendeki insanların yaşama koşullarının iyileştirilmesi senin için önemli. Her konuda araştırma yapmayı ve bilmeyi çok seversin. İlgi alanlarına giren her konuya ilgi duyarsın. Eğitim almak ve öğrenmek senin için çok önemli.

Kariyerde

Sağlık alnında veya Tarım Endüstrileri alanında çalışan biriysen bu iki meslek grubunda büyük atılımlar gerçekleştirirsin. Plüton burcun Başak ise gelişmiş ve ileri teknolojiye dayanan ürünleri ve koşulları iş hayatında kullanmak istersin. Bu avantajı sağlamak için harcamalarını kısmıyorsun. Çalıştığın yerde doğru koşullar sağlanmadığında o işi aniden bırakırsın.

Ailede

Anın haritasında Plüton etkileşim alıyorsa aile büyüklerinin geçmiş tecrübelerini dinlemek hoşuna gider. Onlardan aldığın nasihatleri modernize ederek günlük hayatında kullanırsın. Sende buna karşın aile büyüklerini yeniliklerden haberdar edersin. Çağının ilerisinde düşünen biri olan ve mütedeyyin bir ailede yaşıyorsan zorluk yaşarsın.

Plüton Terazi Burcunda

Kendini yansıtan davranışlar sergilersin. Daha özgün ve örnek alınan bir birey haline gelirsin. Farklı insanlar ile farklı bağlar kurmaktan çekinmiyorsun. Değişim ve dönüşümün farkına varırsın.

Karanlık tarafı

İnsanlara duyduğun saygı ve sevgiyi karşı taraftan görememek seni gergin bir ruh haline iter. Konuşkan yapın zaman zaman patavatsızlık yapmana neden olabilir. Plüton Terazi burcundaysa ilginç düşüncelerin daha muhafazakâr arkadaşların ile tartışmalara girmene sebep olur

Aydınlık taraf

Plüton Terazi döngüsünde doğduysan eşitlik ve dürüstlük hayatının önemli bir parçası olur. Bu iki kavrama uyum sağlamaya özen gösterirsin. Çevren ve arkadaşların tarafından adaletli olman ile tanınırsın. Büyüklerine ve küçüklerine gerektiği şekilde saygılı ve ölçülü davranırsın. Esnettik anlayışın gelişmiştir. Giyim konusunda davetlerde organizasyonlarda zarafetini konuşturmayı başarırsın.

Kariyerde

Çalışma ortamında ekip arkadaşların ile iyi bir uyum yakalarsın. Plüton Terazi burcundaysa onlara karşı güler yüzlü davranırsın. Yaptığın espriler iş stresini dağıtır. İşi olmayan bir Terazi burcuysan iş kurma konusunda ilginç fikirlere sahip olursun. Moda alanında başarıyı yakalaman olası. İş hayatından aranılan bir ortaksın.

İlişkide

Plüton burcun Terazi ise ilişkide oldukça tutucu bir yapıya sahipsin. Bu durum ilişkini zora soksa da kendini sevdirmeyi, özlettirmeyi bilirsin. Hoşlandığın ve hayatından olmasından memnun olduğun kişi ile evlenmeye karar vermen mümkün. İlişkisi olmayan bir Terazi burcuysan dikkat çekici hallerin sana karşı hissi olan bir insanı harekete geçirir.

Ailede

Gerek sempatik tavırların gerekse tatlı sözlerin ile ailede sevilen bir bireysin. Aile büyüklerine karşı saygılı bir tutum içerisindesin. Anın haritasında Neptün aktif olursa onları incitmemeye ve kırmamaya üstün gayret gösterirsin. Bu davranışın göz doldurur. Ailen daha olgunlaşmayan olayları gerçekleştirmek ve bitirmek istemene karşı durur. Fakat amaçlarına gizli bir şekilde ulaşma isteği hep gözünde parlar.

Plüton Akrep Burcunda

Plüton Akrep burcunda sezgileri harekete geçirir. Taşıdığın Akrep burucunun özellikleri bariz görünür. Gizemli bir tarafa sahip olabilirsin ve bunun çözülmesini istemezsin. Ruhani ve mistik olaylara karşı ilgin artabilir. Plüton bu burçta Yönetici konumdadır.

Karanlık tarafı

Plüton Akrep burcundaysa ani gelişen olaylar karşısında hızlı karar alma yeteneğin zayıf kalır. Kendi fikirlerini fanatik bir biçimde savunuyor olmak çevrendeki insanlar ile tartışmana sebep olur. Sahip olduğun maddi ve manevi gücünü yanlış kullanmaya eğilim gösterirsin. Toplumcu olmaktan ziyade bireyselliğe önem verirsin.

Aydınlık tarafı

Fikirlerine sonuna kadar sahip çıkarsın. Sezgilerin güçlenir. Plüton burcun Akrep ise Verdiğin kararların doğru olduğuna inanırsın. Cesur ve atak davranışlar gösterirsin. Fakat bunu kontrol altında tutmalısın. Emir almak sana göre değil. Yaşam alanını içsel bir koruma altına alır ve herkesi bu alana sokmazsın.

Kariyerde

Yapı bakımından emir almak lügatinde olmadığı için başkasının işinde çalışmak seni zorlar. Anın haritasında Plüton etkileşim alırsa kariyerine dair ideallerinden sapmalar yaşarsın. Kendini özgür hissetmediğin ve hükmetmediğin işlerin içinde bulunmazsın. Yanlış ve tehlikeli işlere girişirsin. Politikacı, öğretmen, yönetici olmak konusunda doğuştan gelen bir yeteneğin var.

İlişkide

Plüton Akrep döngüsünde doğduysan ilişkide kesinlikle yöneten ve baskın taraf olmaya başlarsın. Karşı tarafın senden habersiz kararlar alması seni gerginleştirir. Senin için özel olan bir insan olması ona fazlaca korumacı yaklaşmana neden olur. Yalnız bir Akrep burcuysan herkesi hayatına dahil ediyor olmaman bir süre daha yalnız kalmana sebebiyet verir.

Ailede

Ailen edindiğin kötü alışkanlıklarını bırakman için seninle iletişime geçer. Evli bir Akrep burcuysan eşinin gizemli yanını çözmeye çalışırken seninle tartışmaya girmesinden hoşnut olmazsın. Ailede aldığın kararların her zaman doğru olduğuna inanırsın. Plüton burcun Akrep ise Geleneklere uç seviyelerde bağlı kalabilirsin ama aynı zamanda yeniliklerinde öncülüğünü yaparsın.

Plüton Yay Burcunda

Bu yerleşimde yoğun bir iyi niyet bakış açısı yakalarsın. Özgür olmak, hayatı felsefelerle anlamlandırma konusunda oldukça sahiplenici bir tavra sahip olursun.

Karanlık taraf

Zevklerin konusunda sahip olduğun maddi gücünü zorlayan harcamalar yaparsın. Plüton burcun Yay ise çevrene her zaman iyi niyetli olman iyi niyetini suiistimal edilmesine neden olur. Güvenlik açısında zayıf olan yerleri keşfetmek için istekli olursun.

Aydınlık tarafı

Her şey için bir açıklama ve anlamlandırma yaparsın. Anın haritasında Neptün aktif olursa çok iyi bir teorisyen olabilirsin. Yeni keşifler yapmak senin en büyük hobin olur. Öğrendiklerinden ders alıp, etrafındaki insanlara da öğrendiklerini öğretirsin. Yardımlaşmaya ve hoşgörüye her zaman açık ve hazırsın.

Kariyerde

Ulaşılması zor idealler belirlersin. Fikrilerin çok kıymetli olabilir fakat onları rutin hayatında uygulamakta sıkıntı çekiyorsun. Kendi işinin sahibi bir Yay burcuysan çalışanlarına karşı anlayışlı ve ılımlı yaklaşırsın. Plüton Yay döngüsünde doğduysan hukuk ve felsefe alanlarında çok iyi başarılar elde etmeye yetkinsin.

İlişkide

İlişkide her zaman bir açıklama bekliyor oluşun karşı tarafı zora sokar. Plüton Yay burcundaysa gezmeyi ve seyahate olan yoğun isteğin ilişkini hareketlendirir. İlişkide karşılaştığın sorunlar ile birlikteliğinize zaman kaybettirirsin. İlişkide duygusal olmak yerine realist bir bakış açısına sahip olursun.

Ailede

Gezmeye meraklı olman fazla harcamalar yapmana neden olur. Bu konuda ailen san eleştiriler getirir. Fakat etrafına karşı yardımseverliğin ile aile içinde tanınıyor ve ün yapmış olman durumu kurtarır.

Plüton Oğlak Burcunda

Plüton Oğlak burcuna değişim ve dönüşümleri getirir. Yeniliklere açık ve öğrenmeye hevesli bir ruh haline bürünürsün.

Karanlık tarafı

Hedeflerinin gerçekleştirmek için duygusuz davranırsın. Plüton burcun Oğlak ise disiplinli olman etrafındaki insanları zorlar. Etrafından kimi zaman gerçekleştirilmeyecek isteklerde bulunursun. Eleştirel yönün artar. Her konuya şüpheyle yaklaşırsın.

Aydınlık tarafı

Fikirlerini emin olmadan bahsetmezsin. Bu konuda oldukça hassas ve sabırlısın. İyi niyet gösterdiğin insanlar sana büyük bir saygı duyar. Plüton Yan döngüsünde doğduysan toplumsal sorunların üzerinde durur ve farkındalık yaratırsın. Bu davranışın önemli olan sorunlara dikkat çekiyorsun.

Kariyerde

Parlak fikirlerini uygulamaya koymakta sıkıntı çekmezsin. Bu davranışın üstlerinin dikkatini çekmesini sağlar. Plüton Yay burcundaysa yeni bir terfi senin için söz konusu olması muhtemel. Önemli toplantılar sonucu istediklerini elde edersin.

İlişkide

İlişkide özgür olmak istersin. Bu nedenle sorumluluklarından kaçıyormuş imajı çizersin. Yalnız bir Oğlak burcuysan giyim stilin ile dikkatleri üzerine çekersin. Anın haritasında Plüton etkileşim alırsa merak ettiğin için farklı insanlar ile birliktelik kurup, perspektif geliştirirsin.

Ailede

Ailende sana öğretilen değerleri ve yargıları unutmazsın. Hayatını bu şekilde sürdürmekten memnun olursun. Fakat ailenin sen bir işe başlamadan önce hevesini kırabilecekleri konularda kendini koruma altına almasını da bilirsin. Verdiğin kararları onlara karşı korursun.

Plüton Kova Burcunda

Bu yerleşimde sıradanlık çizgisinden sıra dışı çizgilere doğru ilerlersin. Sahip olduğun farklı bakış açısı toplumdan farklı olarak ilerlemene olanak sağlar. Bu döngüde Plüton Kovada düşüktür.

Karanlık tarafı

Düşünce gücüyle çözemediğin konuları farklı yollardan çözmeye çalışmak iyi sonuçlanmaz. Plüton Kova burcundaysa kazanmak için her yolu mubah görürsün. Bu görüş istemeden de olsa başkalarının özgürlüklerini kısıtlar.

Aydınlık tarafı

Akıl ve mantık senin için önemli hale gelir. Karşılaştığın sorunlara mantıklı açıklamalar bularak üstesinden gelirsin. Yenilikçi tavrın ortaya çıkar. Kendini sürekli yeniler, kendini güncel tutarsın. Plüton Kova döngüsünde doğduysan her zaman zekanın ve bilimin ışığında geleceğe bakarsın. Dost meclislerinde aranan kişi olursun. Yokluğun hissedilir.

Kariyerde

İşlerini geleneksel yollardan çözüme kavuşturmak yerine özgün yolları tercih edersin. Kendi işinin sahibi bir Kova burcuysan işlerinde sürekli olarak yaşanan değişim ve dönüşüme çalışanların uyum sağlayamaz. Bu konuda sabırlı olmalısın.

Ailede

Özgürlüğüne oldukça düşkünsün sırf bu sebepten ailen ile karşı karşıya gelirsin. Sorumlulukların olduğu gerçeğini hatırlaman gerekir. Ailen arkadaşlık kurduğun insanlardan ve girdiğin toplumlardan endişe duyar. Bu konuda getirecekleri eleştiriye hazırlıklı olmalısın.

Plüton Balık Burcunda

Plüton Balık burcunda ruhsal yeteneklerini ortaya çıkartır. Bu anlamda Plüton seni şaşırtabilir. Sahip olduğun duygusallık seni ruhsal bir derinliğe sürükler.

Karanlık tarafı

Plüton Balık burcundaysa kırılgan bir yapıya sahip olursun. Kendini eleştiriye karşı kapalı tutarsın. Söylenenleri yanlış anlayıp yanlış kararlar vermeye meyillisin. Kendini bu tür konularda güçlü hissetmezsin. Fazla meraklı olman başına birtakım dertler açar.

Aydınlık tarafı

Hislerini insanlar ile etkili bir iletişim kurmak için kullanmaktan geri durmazsın. Anın haritasında Plüton aktif olursa bilinmeyeni öğrenme isteği ve gizli olanı ortaya çıkartma isteği artış gösterir. Önsezilerinin güçlendiğini hissedersin. İnsanların iç dünyalarında neler yaşadıklarını anlayabilirsin ve onlarla empati kurarsın. Mistik yeteneklerin ön plana çıkar.

Kariyerde

Duygusallığın iş insanı olmanı zorlaştırsa da çalışanlarının, ekip arkadaşlarının hissi dünyalarına değer veriyor olman bu açığı örter. Şirket sahibi bir Balık burcuysan düzenlediğin sosyal sorumluluk kampanyaları çevrende olumlu ve büyük yankılar uyandırır. İş hayatında senin için para değil reklam ve marka değerini yükseltmek daha önemli. Okuyan bir Balık burcuysan hedeflerin konusunda hissi davranmak seni yanlış hedefe götürür.

İlişkide

Plüton Balık burcundaysa ilişkide kesinlikle karşı taraftan hemen her konuda anlayış beklersin. Bu yerleşimde odak noktan senin ne yapacağın değil, karşı tarafın sana ne yapacağıdır. İlişkisi olan bir Balık burcuysan sevgilinin duygusal olarak senden uzağa düştüğünü hisseder, kuruntu yaparsın. İlişkisi olmayan biri isen doğru insanı hayatında almak için seçici davranırsın.

Ailede

Aile büyüklerine karşı merhametli davranırsın. Onların sana vermiş olduğu emeğe nankörlük etmek asla istediğin bir durum değildir. Plüton Balık döngüsünde doğduysan kardeşinin sorunlarına karşı olan ilgin ve alakan takdire şayan. Onları özel hayatından ayrı olarak tutar ve saygıda kusur etmezsin.

PLÜTON EVLERDE

Plüton 1. Evinde

İnsanları üzerinde otorite kurmaktan hoşlanırsın. Onları sahip olduğun güç ile etkilemek istersin. Yaşamının belirli alanlarında değişim ve dönüşümler gerçekleşir. Kararların konusunda tutkulu oluşun ilgi çekici olur.

Plüton 2. Evinde

Maddi konularda yoğun bir işleyiş ve çaba içine girişirsin. Elinde para tutmayı seviyorsun. Finansal kayıplarını önlemek için birtakım önlemler alırsın. Kayba uğramaktan korkarsın fakat bazen sıfırdan başlamak gerekir.

Plüton 3. Evinde

Eleştirilerin ve Fikirlerin dolayısıyla insanlar senden çekinirler. Buna rağmen hitabet yeteneğindeki kuvvet ile inşaları etki alanına çekersin. Çevrenle kurduğun ilişkiler güç dengesi çerçevesinde şekillenir.

Plüton 4. Evinde

Aile içinde çıkan sıkıntılarda önemli tartışmalar ortaya çıkar. Akrabalar ve senin ailen arasında güç mücadelecine tanıklık edersin.  Geçmişten aldığın dersler ile kendini oldukça güçlenmiş hissetmen doğaldır.

Plüton 5.Evinde

Hobilerin, sevdiğin yemekler, sevdiğin insanlar için her türlü fedakarlığı yapmaya kendini hazır hissedersin. Sanatsal yeteneklerini sergilemek için otoriter davranırsın. Toplumun her kesiminin anlayamayacağı eserler ortaya koyarsın.

Plüton 6. Evinde

Sağlığın ve kişisel bakım konularına aşırı dikkat edersin. Bu konuda aşırıya kaçma eğilimi yüzünden tartışmalar yaşarsın. Mesleki alanda araştırmalar yapıp öğrendiği bilgiler ile uzmanlaşmayı başarırsın. İş konusunda oldukça düzenli ve verimli bir çalışma programı içindesin.

Plüton 7. Evinde

Evlilik, sevgililik gibi konular sende korku uyandırıyor. Evli biri isen eşin sayesinde dönüşüm ve değişime uğrarsın. Çevren tarafından fikirlerine önem verilir. Danışmanlık mesleğinde başarılar elde etmen olası.

Plüton 8. Evinde

Sezgilerin ve önsezilerin senin için gizli bir silah. Sahip olduğun gücü kanıtlamak konusunda hırslı ve kararlı gözükürsün. İstediklerinin karşılanmaması taktirde son derece gergin olursun. Bu alışkanlığına dikkat etmelisin.

Plüton 9. Evinde

Din tasavvuf gibi konuları kullanarak hayatı anlamlandırmaya çalışırsın. Bu konuya olan inancın çok güçlü. Sahip olduğun ideallerine sonuna kadar sahip çıkarsın ve onları sürdürülebilir bir seviyede tutarsın. Onların peşinden gitmek için her zaman motivasyonun yüksek.

Plüton 10. Evinde

İşin konusundaki değişimler göz önünde gerçekleşir. Gereğinden fazla hırslı olman eleştirileri göz ardı etmene neden olur. Hedefine ulaşmak ve başarılı olmak için her yolu kendine mubah görürsün.

Plüton 11. Evinde

Gizemli ve güçlü arkadaşlıklara sahip olman muhtemeldir. Sosyal düzene aykırı hareketlerde bulunursun. Arkadaşların ve akrabaların senden çekiniyor olabilir. Etrafında merak uyandıran bir tavrın var.

Plüton 12. Evinde

Sahip olduğun bütün özelliklerin ile etrafına karşı daha alçak gönüllüsün. Çevrenin faydasına olan işler yapmaktan geri durmuyorsun. Tamamen olmasa da egondan arınmış bir vaziyettesin

Kişisel harştanızda Plüton geçişinden nasıl etkileneceğinizi Zeynep Turan'a Sor bölümünden öğrenebilir, kişisel haritanızı Zeynep Turan'ın kaleminden tanıyabilirsiniz.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

14.07.2020

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...