Yükleniyor . . .

ÖLÜMSÜZ AŞKLAR

Sevdiğinin kokusundan bir an uzaklaşınca burnu sızlar ya insanın... Onun olduğu her alan oksijen çadırın olur ya... Birlikteyken bile buram buram özler ya insan... Yokluğunda tat vermez yaptıkların, eksilir, elin ayağın bağlanır ya sanki... Hep yanı başında olsun, gözün gönlün en yakın mesafede dursun istersin ya... Karşına alırsın tüm dünyayı, uğruna feda edersin geçmişi, şimdiyi, geleceği...

Onsuz yaşamak, nefessiz kalmaktır ya... Hani elinde olsa kendi kalbini yerinden söküp, kontrol etmek istersin ya... Onunla beraberken can bulur, tazelenir, başına gelen her bela sana vız gelir ya...

Kim içini cayır cayır yakan bir aşka teslim olmaz ki? Kim kendi sonunu, sonsuz bir aşk hevesine harcamaz ki? Kim bir çift göz uğruna bedel ödeyip, ömrünü onun kalbine adamaz ki?

Dünyanın ilk gününden bugüne yaşanan tüm arzuların, aşkın içinde barındığını onaylamak istiyor insan... Canından parça parça vazgeçmek istiyor bazen... Olan hiçbir şeyin yetmediğini, hiçbir sözün onu anlatamayacağına kapılmak istiyor...

Herkesin bir gerçek aşkı mutlaka vardır. Kalbinde ritim değiştireni tarifsiz yolculuklara sürükleyen, unutulmaz detayları hafızalara kazıyan, kâh hıçkırıklara boğan kâh çaresiz hissettiren duygular hep yaşanmıştır.

Ne mutlu ruhu tarifsiz yakarışlar yaşayana! Unutmayın; o gül yaprakları gibi başlayan duygular olmasa, sol yanınızda bir kalbiniz olduğunu keşfedemezdiniz.

Sevgiler

Astrolog

Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

03.11.2015

Günün Ruh Hali
Ay Terazi burcunda. Lüks tüketime yönelim artabilir. Uzun süredir bakımını ihmal edenler, güzellik salonlarına koşacaklar. İlişkilerinde belirsizlik yaşayanlar, net kararlar alabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...