Yükleniyor . . .

OCAK AYI, YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR?

2018 OCAK AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR?

Koca bir yılı geride bıraktık ve aslında bir nevi artık hayatımızda temiz bir sayfa açtık. Çok zorlandık, çok yorulduk, bazen pes ettik havlu attık bazen de hayata sıkı sıkı sarıldık. Şimdi yaşadığımız tüm bu duyguları yenileme zamanı. Kendimizi toparlamamız için güzel fırsatlar sunacak olan yılın ilk ayı 2018 yılımızın nasıl geçeceğinin de sinyallerini verecek. Almak istediğimizi alacağımız, görmek istemediğimize gözlerimizi kapatacağımız bir ay yaşayacağız.

Gökyüzünde şenlik var.

Ocak ayı eş zamanlı olarak birbirinden farklı gökyüzü olaylarını yaşatırken hepimizi etkisi altına alacak. Bu ay iki Dolunay, bir Yeniay ve bir de Ay Tutulması yaşayacağız. Gökyüzü daha önce yaşamadığımız duygularla sarıp sarmalanacak, öfkemizin ateşini söndürecek, sevgimizi ise daha da alevlendirecek.

Bu ay;

 • Olmazlara inat etmekten vazgeçeceğiz.
 • Seviyorsak söylemekten çekinmeyeceğiz.
 • Kırgınlığımızı kendimize saklamak yerine dile getirmeyi tercih edeceğiz.
 • Toplumsal olaylara duyarsız kalmayacak, bizim de bir çift lafımız var diyeceğiz.
 • Kışın soğuğu kalbimizden uzak duracak.
 • Yeni bir iş mi istiyoruz harekete geçeceğiz, kalbimizin sahibini mi arıyoruz tereddütte düşüren herkesi hayatımızdan çıkaracağız.
 • Bizleri şüpheye düşüren duygular yaşatanlarla yollarımızı ayıracağız.
 • Eğer öğrenciysek eğitimimize daha da önem vereceğiz.
 • Eğer evliysek ailenin yegâne servet olduğunu anlayacağız.
 • Eğer bir ilişkiye sahip değilsek, kalbimizin esas sahibini bulacağız.
 • Emin olmadığımız hiçbir düşünceyi, duyguyu, kişiyi hayatımızda barındırmayacağız.
 • İkinci bir şans verdiğimiz kişilerin üçüncü bir şans için kapımıza geldiğini göreceğiz.
 • Kendimizi çok çok daha güçlü hissedeceğiz.
 • Eğer kariyer planını erteleyen 1970-1984 doğumlu biriyseniz, maddi kazanımlar peşine düşeceksiniz.
 • Eğer iş hayatından memnun olmayan 1984 Nisan-1998 yılları arasında doğmuş biriyseniz katlanmak zorunda olmadığınız şartlara rest çekeceksiniz.
 • Eğer sağlık sorunları yaşayan 1960-1969 doğumlu biriyseniz, kendinizi çok daha iyi hissedecek gelişmeler yaşayacaksınız.

2018 yılında hiçbir şey zor değil. Aslında hayatta zor olan bir şey de yok. Tek zorluk insan! Eğer bizler dünyayı kurtarmaya kendi hayatlarımızdan başlar ve güzel niyetlerle yola çıkarsak başaramayacağımız hiçbir şey yok. Unutmayın; ana kadere müdahale edemeyiz ancak ara kaderimizi yönlendirebiliriz. Hayatın olağan akışına, kendinize aykırı müdahalelerde bulunduğunuz sürece neden ben değişmedim demekten kendinizi de geri alamayacaksınız.

Astrolog Zeynep Turan

21.12.2017

Yazının her hakkı saklıdır.

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...