Yükleniyor . . .

OCAK AYI YERYÜZÜNE NE TAŞIYOR

Ocak Ayı Yeryüzüne Ne Taşıyor?

Gök kubbenin nam salmış gezegeni Merkür’ ün geri hareketi ile yeni bir yıla başladık. Bireysel hayatlarda adaletin ön plana çıkacağı bu ay, kaosla ortaya çıkan gerçekler de ufkumuzda yeni bir kapı aralayacak. Kuralların yeniden yazılmaya çalışılacağı ocak ayında gündemden düşmeyecek kelimelerin arasında haksızlık da olacak. Zihninizde haksızlık kelimesini kısıtlamayın. Bilinen tüm tabular yıkılacak olup, kişisel hayatlarda söylemler cesaret ile birleşecek.

Temmuz ayından bu zamana, son 6 aydır yaşadığınız, düşündüğünüz, harekete geçirmek istediğiniz ne varsa bu ay devamı niteliğinde başlangıçlar olacak. Birliktelikler, evlilikler, arkadaşlıklar, iş ilişkileri su üstüne çıkarken, bir taraftan da yola sokulmaya çalışılan hayatlar ocak ayının gündeminde fazlaca yer alacak.  Hayatlar olağan akışında devam ederken yaşanan kafa karışıklıkları elbette kaosa da neden olacak.

Nasıl mı?

  • Bugün iyi dediğiniz her şeyi yarın eleştirmeye başlayabilir ve fikriniz değişebilir. Bu durumda anormal ne var diyebilirsiniz, ancak hayatınızda bu durumla sık sık karşılaştığınız da ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız.
  • Hayatınızla ilgili aldığınız kararların arkasında duramayabilir, ocak ayını kendinizi sorgulamakla geçirebilirsiniz.
  • Çevrenizdeki insanların statü değişikliklerine yakinen şahit olabilir ve şaşkınlığını yaşayabilirsiniz.
  • Uzun süredir planlanan iş toplantıların ve seyahatlerden istenilen verim alınamayabilir.

Güven testine hazır mısınız?

Kaderin ağlarını ördüğü bir aydan geçiyoruz. Gölgeli günleri de hesap edersek ocak ayının büyük bir çoğunluğu Merkür Retro’sunun etkisinde olacak. Bu da demektir ki iletişim problemleri ve kafa karışıklığı ilişkilerde oldukça baskın olacak. Ben sevdiğim insana sonuna kadar güvenirim lafını rafa kaldıracak olaylar ardı ardına gelirken, hatanın kimde olduğunu görmek çok da zor olmayacak. Daha önce birlikte olduğunuz kişiyle konuştuğunuz ve ikna olduğunuz konuların gündeme gelmesi söz konusu olabileceği gibi, detayların çok daha farklı olduğuna hatta sizden saklanan sırların dahi olduğuna şahit olabilirsiniz. Peki bunlar durup dururken mi gerçekleşecek diyorsanız, aslında 2016 yılının son günlerinde başlayan aksilikler birçok konuyla ilgili gerekli zemini hazırladı. İletişim problemi yaşamaya başladığınız pek çok konu daha da karmaşık hale gelebilir. Sakinliğinizi koruyabildiğiniz sürece kazanan siz olacaksınız. Her konu hakkında mutlaka fikir beyan etmek zorunda değilsiniz. Gökyüzü gezegenleri yanlış anlaşılacak durumlara çok müsait bir konumda, bu sebeple etrafınızdaki insanları dinlemeye çalışın ve iç muhasebenizi yapmadan yorum yapmayı tercih etmeyin. İletişim kaynaklı sorunlarda kısa vadede olumsuz sonuçlar alabilirsiniz. Bitmez dediğiniz ilişkinizin tek bir mesajla son bulduğuna şahit olabileceğiniz gibi, büyük hesapların da nerelerden döneceğini bu ay göreceksiniz.

Ocak ayı yeryüzüne kaosla ortaya çıkan gerçekleri taşırken bir taraftan da fırsatlar sunacak. Sağ duyunuzu kaybetmediğiniz sürece önünüze çıkan fırsatları da en iyi şekilde değerlendirebileceksiniz. Bu yılın ilk ayından itibaren kendiniz için bir şey yapın ve umudunuzu kaybedeceğiniz değil, umudunuzu tazeleyebileceğiniz şeylere sarılın. Kendiniz için iyi olanı yine en iyi siz bilirsiniz.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

01.01.2017

 

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...