Yükleniyor . . .

NİSAN AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2021)

NİSAN AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2021)

Dünyanın iyileşmek, kalabalığa karışmak ve özlediği rutinlerine kavuşmak istediği günlerden geçerken Nisan ayının ana gündemi kişisel konulardan çok daha toplumsal olacak. Nisan ayının gökyüzü gündeminde içgüdülerimizle hareket etmek var.

Yeniay, Ateşiyle Beraber Dünyayı Harekete Geçirecek

Nisan ayı en başta hareketi ile beraber geliyor. Hareket olduğu yerde bereket olur denilen günlere duyulan özlem de arta dursun, insanların çeşitli sınırlamalardan ve kısıtlamalardan sıkıldığını eski rutinlerine dönmek için dakikaları saydığına tanıklık edeceğiz. Koç burcundaki Yeniay ise hem toplumsal etkileriyle hem de bireysel etkileriyle karşılıyor bizleri. Yeniay, Saat: 04:30’da 22 derecede Koç burcunda gerçekleşirken dünyanın aslında daha hızlı döndüğünü fark ettirecek bizlere. Koşuşturmamıza Ay şahit.

Akrep Dolunay’ı Düşünmediklerimizi Düşündürtecek!

Dolunay 05:32’te 7 derecede Akrep burcunda meydana gelirken içsel çatışmalarımızın ne gibi sorunları olduğunu daha iyi göreceğiz. “Duygular mı? Yoksa Mantık mı?” sorusunu bolca karşımızda göreceğimiz bu Yeniay’da kendimizle çeliştiğimiz birçok konuda araftan çıkmak isteyeceğiz. İçgüdülerimizin gücüne olan inancımız geri gelirken, en doğru anda doğru kararı vermek, odak noktalarımızdan birisi olacak. Kaderimizi baştan yazdığımız günler geldi…

Akrep Dolunay’ı Uyarıyor

  • Online alışveriş yaparken dikkat!
  • Geçmişi düşünmenin sonuçları büyük olabilir.
  • Kendine yeni sözler vermek isterken tembelliğin kurbanı olma
  • Her şeyin bir zamanı vardır. Aceleci olma.
  • Kendine kulak as, aksiliklerin bu ayı çekilmez hale getirmesine izin verme.
  • İçgüdülerini takip et.

Nisan ayında toplamda 6 gün boşlukta kalacak olan Ay, hayatın hızını hissettirirken acele ile verilen kararların sonuçlarının sanıldığından daha büyük olduğunu bizlere daha net hatırlatacak. Siz siz olun önemli kararlarınızı ya da kırılma anlarınızı Ay’ın boşlukta olduğu günlere getirmemeye çalışın.

Ay boşlukta günleri aşağıda! Ajandanıza notlarınızı almayı unutmayın. Tıpkı yukarıda da belirttiğim gibi Ay boşlukta günlerinde ne olursa olsun aksiliklerin sizi yıldırmasına izin vermeyin.

Ay’ın Boşlukta Olduğu Saatler:

Tarih

Saat

Tarih

Saat

5 Nisan Pazartesi

09:03 – 15:03

   

7 Nisan Çarşamba

12:03 – 22:30

   

12 Nisan Pazartesi    

14:04 – 19:43 

   

17 Nisan Cumartesi

17:01 – 21:25

   

24 Nisan Cumartesi

12:48 – 18:05

   

26 Nisan Pazartesi

14:38 – 18:18

   

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

25.03.2021

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...