Yükleniyor . . .

NİSAN AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR? (2021)

Nisan, Sokaklara Dökülmek İsteyecek İnsan!

Bütün hızıyla hayatlarımıza sirayet edecek olan Nisan ayı bütün dünyada kolektif şekilde hareket etme içgüdüsünü uyandıracak. Ardımıza dönüp baktığımızda ne çok yaşanmışlık olduğunu ve nelerden feragat ettiğimizi daha iyi anladığımız günlerden geçerken, mücadeleci yapımızı ortaya koyacağız. “Her karanlığın içinde bir ışık vardır.” sözü misali önümüze umutla bakmak isteyeceğiz.

Dünyanın kişi bazında hızlanması bir yana siyasi ve diplomatik bir hızlanma da söz konusu. Acele ile alınan kararlar, kimi siyasetçilerin keskin çıkışları ve bunun gibi nice gelişmeye şahitlik edeceğiz Nisan ayında…

Sosyalleşenler Bir Etiket (#Hashtag) Uzağımızda

Mars’ın Nisan ayı üzerindeki etkisi bambaşka. Size bu etkiyi gerek kitaplarımda gerekse sosyal medya hesaplarımda kaleme aldım. Bu bilgileri her ne kadar ana dilimde kaleme alıyor olsam da dünya çok büyük, bunu unutmayın. Evlerinizde ve cep telefonlarınızda dünyanın yalnızca bir parmak uzağınızda olduğunun farkındasınızdır. Devir paylaşım devri sonuçta.

Nisan ayında dünyanın bir yerinde mutlaka birilerinin sosyalleştiğine tanıklık edeceğiz. Bu kişiler yalnızca bir “hashtag” uzağımızda. Bu hashtaglere yani etiketlere tıkladığımız anda ise sosyalleşen insanlara tanıklık edeceğiz. Merak ettiğiniz bir ülke varsa, bunu sosyal medya üzerinden yazın ve yeni sosyal dünyaya tanıklık edin.

“Bu Nisan yalnızca Türkiye’nin semalarındaki gezegen hareketlerini anlatmayacak. Hepimiz değişen dünyaya adapte olmaya çalışırken bulacağız kendimizi. Kolektif bir hareketle insanlık yeni alışkanlıklara yürüyor. Herkes kişisel veri havuzlarında yerini alırken kayıt altına alınma döngüsüne doğru evrileceğiz.”

Kendi Yolumuza Da Işık Olacağız

Nisan ayı, çevremize karşı yaptığımız bütün iyi tutumları bizlere tek tek hatırlatırken, kendimiz için de güzel adımlar atmamız konusunda bizleri uyaracak. Kararsızlığın bu sisli salonlarında kalmış olan insanoğlu kendi yolunun ışığı olma serüveninde alışkanlıkları ve bırakamadıkları ile sınanabilir. Aldığımız hasar ne kadar büyük olursa olsun önümüze bakmayı bileceğiz. Aklımızı karıştıran etkileri ardımızda bırakmak ise zor olmayacak.

Nisan Ayının IN’leri

Gıda sektörü, süpermarketler, paketleme firmaları, eczaneler, özel hastaneler, spor salonları, eğitim sektörü, psikologlar, pedagoglar, evlilik terapistleri, güzellik merkezleri, turizm, oteller

Nisan Ayının OUT’ları

Kariyer toplantıları ve workshoplar, bankacılık uygulamaları, dijital medya platformları, araç alımı ve satım, diziler, televizyon izleme, evde vakit geçirme,

Nisan Ayında Şansımızın Yanımızda Olabileceği Tarihler;

 • 2 Nisan, 5 Nisan, 7 Nisan, 13 Nisan, 19 Nisan, 21 Nisan

Nisan Ayında Zorlanabileceğimiz Tarihler;

 • 9 Nisan, 12 Nisan, 14 Nisan, 27 Nisan, 29 Nisan, 30 Nisan

Nisan Ayında En Çok Neleri Konuşuruz?

 • Aşı politikalarını (Aşı olma yaşı)
 • Döviz piyasalarını (Doların ve Euro’nun baş döndürücü günlerini)
 • İnternet alışverişlerini
 • Kamusal alanlardaki yaptırımları
 • Enerji sektörünü (Fosil ve yenilenebilir olarak)
 • Madenleri
 • Biyolojik solüsyon çeşitlerini
 • İlaç üreticilerini
 • İkili ilişkilerdeki çıkmazları
 • Arkadaşlık sitelerini
 • Sosyalleşmeyi (iftarlar, doğum günleri, düğün, nişan)

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

25.03.2021

Günün Ruh Hali
Ay Oğlak burcunda. Kurallarımıza ve değerlerimize sıkı sıkıya bağlandığımız bir gün. Çocukların okullarını değiştiren kişilerin sayısı artacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...