Yükleniyor . . .

MERKÜR TERAZİ BURCUNDA (5 EYLÜL 2020)

Akılara zarar günlerden geçerken duyacaklarımız bizlere; ‘’Bu hangi akla hizmet yapılmış’’ sözünü söyletecek.

5 Eylül’den 27 Eylül tarihine kadar Merkür hava burcunda hareket edecek. Akıl ve zekayı yöneten Merkür ‘ün hava burçlarının en kararsızına taşınması hepimize bu tarihler arasında bolca karasızlık verebilir. Ayrıca bu süreçte emin olmadığınız bir şey olursa zamana bırakın derim.

Merkür hava burcunun yetenekli burcu olan Terazi burcuna geçecek. İletişim güçlenirken bağlar sağlamlaşacak.

Mitolojinin haberci gezegeni Merkür, Terazi burcundayken orta yolu bulmak isteyecek ve daha hızlı çözümler üreteceğiz. Kendini kısıtlanmış gibi hissedenler artık onları tutan zincirlerinden kurtulmak için harekete geçebilir. Dolayısıyla bu dönemde evinden, çevresinden ve iş yerinden memnun olmayanlar daha net bir arayışa girecekler.

Öfkeyi Kontrol Altına Alıyoruz

Yakın çevresinde beğenmediği düşünceler görenler buna sert tepkiler vermektense daha yumuşak cevaplar verecekler. Yani öfkenin vereceği sonuçları daha iyi göreceğiz. Merkür’ün  Terazi hali yaşayacağımız her olayda öfkenin baskın olmasına izin vermeyeceğimizi işaret ediyor. İşlerimizi kavgasız yürütmek isteyeceğiz. Eylül ayının 10’unda başlayacak olan ve gökyüzünü adeta yıkıp yakacak olan Mars Retrosu, işyerlerinde dağınık çalışanları ve dikkatsiz olanları gözlerimizin önüne serecek.

Gökyüzü Kalp Kırmak İstemeyenlerin Yanında

İlişkilerde;

Özellikle ikili ilişkilerde arada kalacağımız ve net kararlar vermekte zorlanacağımız günleri karşılarken karşımızdaki kişinin kalbini ne olursa olsun kırmak istemeyeceğiz. Gökyüzü transitleri ilişkisi olan Terazi burçlarını yoğun düşünceli süreçlere hazır olmasını işaret ediyor. Peki Merkür Terazi burcundayken en çok hangi durumlardan kaçınmak gerekiyor.

  • Her duyduğumuza inanmamalıyız.
  • Bizi sözleriyle etkileyecek olan kişilerin yanlış yönlendirmeleri ilişkilerimizi de etkileyebilir. Bu yüzden tutarlı davranmalıyız.
  • Başarılı olmak istediğimiz konularda ailemizin yardımını almaktan çekinmemeliyiz.
  • Bağlı olduğumuz ve bize güç veren şeylere sıkıca tutunmalıyız

Sanatçı Ruhlar Ortaya Çıkıyor

Hem sanatsal aktivitelere olan bakış açımız değişecek hem de sanatçı ruhlar kendilerini bu transitte daha verimli hissedecek. Entellektüel konuşmalara daha çok girmek sürpriz olmaktan çıkıyor. Özellikle de Terazi burçları için… Yalnızca sanatsal yönlerden çok zihinsel yatkınlığımız nereye yakınsa o konuda geliştiğimizi göreceğiz. Dolayısıyla zihnimize yatırım yapmak için çeşitli kurslar ve online eğitimlerin takipçisi olabiliriz. Malum dünya hali bizi online eğitimlere yönlendiriyor bu durum siber dünyanın geldiği başka bir boyut elbette…

Merkür Terazi Burcundayken Konuşulacaklar;

  • Stilistler
  • Menajerler
  • Medya çalışanları
  • Haberleşme sektörü
  • Dergicilik

Aradığımız Cevaplar Kendi İçimizde Mi?

Gerek sosyal yaşantımız gerekse özel hayatımız olsun arada kalacağımız durumlardan bahsetmiştim. Gök kubbe kara kara düşünüp bulamadığımız cevapları Merkür’ün haberciliğiyle kendi içimizde aramamız konusunda bizlere ışık tutabilir. Tıkandığımız noktalarda çevremizdeki kişilerin bizi anlamadığını düşünmek bizi germesin. Kendi içimize yönelmek ve cevabı burada aramak bizim için en iyisi olacak.

Merkür’ün Terazi burcunu ziyareti ikiye ayrılan yolları işaret ederken bizler sözlerimizin yarattığı etkiyi daha net göreceğiz.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır.

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz.

27.08.2020

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...