Yükleniyor . . .

MERKÜR RETRO'SU DEVAM EDİYOR (2019)

MERKÜR RETRO'SU DEVAM EDİYOR (2019)

Dikkat dikkat! Merkür Retro’su devam ediyor.

Aslan burcunda başlayıp seyrini Yengeç burcunda devam ettiren iletişim, zekâ, teknoloji gezegeni Merkür sınırları zorlamaya devam ediyor. 1 Ağustos’a kadar da devam edecek. Bahane tanımaz, köşesinde oturanı bile meydanlara döken bir Retro bu! Bizlerin de tabi ki dikkat etmesi gereken alanlar, konular var.

İşler her an ters gitmeye hazır!

Her türlü yanlış anlaşılmanın kapılarının aralanacağı bu süreçte sizler de kalbinize alacağınız duygulara çok dikkat edin. Çünkü bir bakarsınız duygularınız yaşamınızda ruh bulur ve siz artık siz olmaktan çıkarsınız. Her türlü olumsuzlukla karşılaşabileceğimiz günler yaşarken kırılganlığımızda çok yüksek olacak.

Sözleşmeler, imzalar, alım-satımlar…

Merkür Retro’su döngüsünde yeni bir şeylere başlamak, imza atmak, alım-satım işine girmek çeşitli aksilikleri de beraberinde getirir. Eğer mecbur değilseniz tüm bu işlemleri Retro’dan sonraya ertelemenizi tavsiye ederim. Ancak yazımın başında da belirttiğim gibi eğer Retro döneminde doğduysanız her şey sizin için çok daha farklı olabilir. Ve bunu da ancak natal haritanıza bakarak bilebilirsiniz. Hiç beklemediğiniz anda hatta ortada bir sorun yokken bozulan elektronik cihazınızı da yenilemek için acele etmemenizi tavsiye ederim. Eğer imkânınız varsa Retro sonuna kadar beklemelisiniz.

Fevri hareket etmek.

Merkür Retro’su esnasında gözümüze bir perde inmiş gibi davranabilir, gerçekle yalanı ayırt etmekte zorlanabiliriz. Bu yüzden herhangi bir olay ile ilgili yargıya varmadan önce bazı şeyleri zamana bırakmalıyız. Tüm bu süreçte yaşadığımız olaylara karşı vereceğimiz ya da alacağımız cevaplar yanlış olabilir. Bu nedenle fevri hareket etmekten özellikle kaçınmalıyız. Eğer bir konuşma esnasında kendinizi doğru ifade edemediğinizi düşünür ya da yanlış anlaşıldığınızı hissederseniz işler kontrolden çıkmadan hem kendinize hem de karşınızdaki kişiye zaman verin.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Tüm Hakları Saklıdır.

18.07.2019

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...