Yükleniyor . . .

MERKÜR KOVA BURCUNDA (14 ŞUBAT 2016)

MERKÜR KOVA BURCUNDA (14 ŞUBAT 2016)

14 Şubat’tan itibaren Merkür Kova Burcunda;  yeniliğe ve bilgiye olan ihtiyacımızı karşılamaya hazırlanıyor!

Merkür Kova burcunda hareket ediyor ve bu dinamik sürece gelişmeleriyle  hepimizi dahil ediyor. Zekanın, iletişimin temsilcisi Merkür, Kova burcundaki konumuyla gücünü yeni bir kanaldan gösterirken; zihnimize ve iletişime bu döngüde kimse yetişemeyecek! Şimdi pratik çözümler zamanı. Ön yargılarını kırmakta zorlananların, eskise de işe yaramasa da fikirlerini değiştirmeyen tüm inatçıların inadını kıracak bu döngü.  Aslında hepimiz biraz kalıplarımız kırmaya, çizgilerin dışına çıkmaya daha çok eğilimli olacağız.

Bu dönemin favori hareketi; objektif, tarafsız düşünmek...

Dikkat edilmesi gerekenler; iletişimde konuşmalarımız ve düşüncelerimizi zaman zaman toparlamakta zorlanabiliriz. Özgür düşüncenin uçsuz bucaksızlığı günlük hayata belirsizlik olarak yansıyabilir!

“İcat çıkarma” demeyin!

Tam tersine şimdi icat çıkaranları destekleme zamanı...

Bu dönemi nasıl değerlendirmeli;

  • Teknoloji işlerinde uğraşıyorsanız bu süreçte mutlaka girişimci davranın.  Aynı şekilde eğer dijital pazarlama işleriyle iç içeyseniz bu dönemde girişimleriniz size kar olarak geri dönecektir.
  • Satışların hızlanıp, borsanın yükseleceği bu dönemi mutlaka değerlendirin.
  • Toplantılar ve anlaşmalar için çok iyi bir döngü; sizi anlamayan yöneticilerle bu süreçte mutlaka konuşun! Daha önceden kabul edilmeyen projelerin bu süreçte kabul edilebilme olasılığı yüksek.
  • Eski sevgiliniz aklınıza bile gelmeyecek. 14 Şubat gibi bu manidar günü kafanızda bitiremediğiniz ilişkinize son noktayı koymak için değerlendirin!
  • Arabamı satamadım, diyorsanız şimdi hamle zamanı!
  • Yeni arkadaşlıklar edinin. Yeni kalabalıklara karışıp, farklı insanlarla tanışın. Özellikle takım sporlarına mutlaka bu dönemde dahil olun.
  • Bağış yapın; toplumsal olaylara karşı duyarlılık yaratmak için yeni bir kampanya düzenleyebilirsiniz.

Merkür'ün konumu en çok Güneş'i ya da Merkür'ü Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarında olan haritaları etkileyecek...

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

Günün Ruh Hali
Ay, ateş burcunda büyüyen fazda. Etrafımızdaki dağınıklıkları toparlamak istesek de bu pek mümkün olmayacak. Duygusal iniş çıkış yaşayanlar, ruhsal sıkıntıları olduğuna kanaat getirerek, destek almaya karar verecek.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...