Yükleniyor . . .

MERKÜR BAŞAK BURCUNDA

Merkür, Başak Burcunda

Bugün itibariyle yöneticisi olduğu burca geçiş yapan Merkür, kendi evine dönerek iletişimi düzenlemeyi hedefliyor. Konuşmalarımıza destek üstüne destek verirken, son 4 yıldır boşanan çiftleri de barıştırıyor. Gökyüzünün, insanın aklını temsil eden tek gezegeni, meraklı olduğu ancak bir o kadar da rahat ettiği burçta yolculuk yapacak olması akıllı insanları ön plana çıkarırken, kendini ifade edemeyenlerin de konuşmalarını sorgulayacağımızı işaret ediyor.  Peki, Merkür Başak burcundayken en çok neye şahitlik edeceğiz derseniz; problemli evliliklerin daha çok su yüzüne çıkacağına tabi bir de çapkınların yalanlarının deşifre olacağına. Merkür’ü bir de kendi ağzından dinleyelim. 

Ben Merkür!  Gök kubbede bana 'Haberci' derler...

Zodyak âleminin de habercisi, İkizler ve Başak burçlarının yöneticisiyim. Günlük hayatta kurduğunuz iletişimden tutun da geniş çapta iletişim alt yapılı ne görürseniz, işten ben de tam oradayım. Duygusal mıyım? Hiç alakası yok. Fırsatçı mı? Evet, öyle olduğumu söyleyenler de var. Ama unutmayın, meyve veren ağaç taşlanır. Anladınız değil mi; benden hiçbir şey kaçmaz, gözüm kulağım sizde!

Hani diyorsunuz ya falancanın üslubunu hiç beğenmedim ya da “ne kadar samimi”. İşte bunların hepsinin dengesi bana bağlı. İlk tanışmada nasıl davrandığınız, kelimelerinizi nasıl seçtiğiniz, nasıl çalıştığınız, sosyal ilişkilerde neler yaptığınız, sesinizi nasıl çıkardığınıza kadar haritanızda ben hangi noktadaysam, ona göre şekilleniyorum. Özetle; sizi siz yapan benim!

E beni biraz idare edeceksiniz artık!

Tamam, bazen fazla detaycı, biraz titiz, her şeyi ince eleyen sık dokuyan bir yapımı size bulaştıracağım doğrudur.  Ama iş yerinden memnun olmayanlara, hesabını şaşıranlara, kafası karışıklara, özellikle kimi sevdiğini bilmeyenlere de yardım edeceğimi sakın göz ardı etmeyin.  Tabi bu süreçte bana sataşanlar Chiron ve Neptün gibi gezegenlerin etkisi ile psikolojik sorunları olan kişileri daha çok ortaya çıkarıp ailelilere de daha fazla sorumluluk vereceğim. 12 Ağustos’a kadar hareket edeceğim aynı zamanda da yönettiğim Başak burcunun özelliklerini de yanıma alarak hayatınıza renk katacağım.  Size tavsiyem aşağıdaki notlarımı unutmayın.

Neler yapacağımı merak ediyor musunuz?

  • Detayları ön plana çıkaracağım ve gerçeklere her ne kadar göz yummak isteseniz de önünüze çıkaracağım.
  • İnsanların birbirleri hakkındaki düşüncelerini ortaya çıkaracağım. Yani anlayacağınız eleştirmek serbest olacak.
  • Bu döngüde plansız hareket etmek yok! Her şeyi planlı yapmanız konusunda size destek olacağım ve kararlarınızı destekleyeceğim.
  • Değişken bir burçta hareket ettiğimi düşünürsek, fikirlerinizi de değiştireceğimi söylememe gerek yok sanırım.
  • Tüm bunların yanı sıra endişeli tavırlarınız da olacak tabi ki.
  • Merak duygusunun zirvede olduğu bu esnada kendini yenilemeyi başarandan da desteğimi esirgemeyeceğim.

Ben tüm bu değişimler için ön ayak olurken, gökyüzü de boş durmayacak tabi ki. Ağustos ayı için gökyüzü adeta bir şölene hazırlanırken, ağustos ayının başrolünde olacak olan ben sizi tüm bu etkilere hazırlayacağım.

Burçlara tavsiyeler;

KOÇ: Zihnini toparla.

BOĞA: Detaylara takılma

İKİZLER: Bildiklerine güven.

YENGEÇ: Kaygılarını yönet.

ASLAN: İkna kabiliyetini kullan.

BAŞAK: Hislerinle hareket et.

TERAZİ: Kendini anlatmaktan korkma.

AKREP: Yargılamayı bir kenara bırak.

YAY: Adalet duygunu kaybetme.

OĞLAK: Yeteneklerini sergile.

KOVA: Değişimi kabullen.

BALIK: İnsanlarla mesafeni koru.

 

Astrolog Zeynep Turan

24.07.2017

Yazının her hakkı saklıdır.

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...