Yükleniyor . . .

MAYIS AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2021)

Boğa Burcunda Yeniay Var!

Toprakta gerçekleşecek olan Yeniay ile beraber Mayıs ayını selamlayacağız. Ayın 11’inde 21 derece ile gerçekleşecek olan bu Yeniay, yolunu bulamayan kişilere ışık, sinirini kontrol edemeyen kişilere ise yatıştırıcı olacak. Sonuçta içinde toprak var, toprak rahatlatır ve dinlendirir. Boğa burcundaki Yeniay’da tam burada etkisini gösterecek. Sorunları konuşmak eskisi kadar zor olmayacak. Derdini söylemeyen derman bulamaz sözünü hatırlayacak bu yeniay ile birlikte arasında buzlar olan kişilerin bile bir şekilde yakınlaşabildiğine tanıklık edeceğiz.

Yılın İlk Tutulması, "Hakikatın Irmağında Herkes Üryandır" Dedirtecek

26 Mayıs tarihinde saat 13:35’te 5 derece ile başlayacak olan Ay tutulması dünyanın “daha neler göreceğiz?” sözünü daha fazla söyleyeceğini işaret ediyor. Neden mi? Çünkü bu tutulma ateş elementinin değişken burcunda gerçekleşecek. Gerçekleşirken alelade bir tutulma olmadığını da hatırlatacak. Herkesin hızlanacağı günlere doğru yürüdüğümüzü fark edeceğiz. Fikri olan kişiler ise 7’den 70’lere ulaşacak. Duygusal açıdan içe kapanmanın sözü bile geçmezken herkes kalbinden geçenlerle dile gelecek. Tutulma; “Konuşulmayanları konuşturtmaya geliyorum.” diyor.

2021 Yılının İlk Tutulmasında Dikkat!

  • Güven konusunda sınanabiliriz.
  • Zamanın ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anlayacağız.
  • Sağlıksız ilerleyen ilişkilere son vermek isteyeceğiz.
  • Yeni kapılar açmak isteyecek, fırsatları tepmek istemeyeceğiz.
  • Hayat hızlanırken hırsımıza yenik düşmeyeceğiz.

Ay boşlukta günleri aşağıda! Ajandanıza notlarınızı almayı unutmayın. Tıpkı yukarıda da belirttiğim gibi Ay boşlukta günlerinde ne olursa olsun aksiliklerin sizi yıldırmasına izin vermeyin.

Ay’ın Boşlukta Olduğu Saatler:

Tarih

Saat

Tarih

Saat

2 Mayıs Pazar

16:36 – 21:30

   

7 Mayıs Cuma

09:34 – 13:52

   

14 Mayıs Cuma   

12:49’dan

15 Mayıs Cumartesi

03:30’a kadar

17 Mayıs Pazartesi

08:21 – 14:43

   

21 Mayıs Cuma

21:54’ten

22 Mayıs Cumartesi

03:35’e kadar

27 Mayıs Perşembe

19:33’ten

28 Mayıs Cuma

04:23’e kadar

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

30.04.2021

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...