Yükleniyor . . .

MART AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2021)

MART AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2021)

Dünyanın iyileşmek, kalabalığa karışmak ve özlediği rutinlerine kavuşmak istediği günlerden geçerken Mart ayının ana gündemi kişisel konulardan çok daha toplumsal olacak. Mart ayının gökyüzü gündeminde içgüdülerimizle hareket etmek var.

Yeniay Su Burcunda!

Mart ayı bütün gündemiyle hayatlarımıza girip tarihler 13 Mart 2021’i gösterdiğinde hepimiz hayatımızın ne kadar değiştiğini. Evlerimizden işyerlerimize kadar statüsel yapıların yaşadığı devinimi konuşuyor olacağız. Çünkü Yeniay Balık burcundayken Venüs ve Neptün ile beraber öylesine bir kavuşum yapmayacak. Bu gökyüzü meselesi özgürlüğümüzün ilk ayak sesleri olmasının yanı sıra duygulardaki yorgunluğu ve kaygı bozukluklarını da söküp atacak. Bütün duygularımızı dışa vurmanın keyfini yaşamak bir yana uzun zamandır hayalini kurduğumuz alışkanlıklarımıza da dönmek isteyeceğiz bu ay. Yeniay ise insanoğlunun değer verdiği kavramlar için ne kadar fedakarlıkta bulunabileceğini gözler önüne serecek.

  • Dünyanın birçok denetleyici mercisindeki gelişmeler kulaklara pelesenk olabilir. Herkesin “benim bundan zaten haberim var!” dediği günlere işaret eden Yeniay, Mart ayında kartları yeniden dağıtacak.
  • Kişiler ve kurumlar arasında yaşanabilecek rekabetlere de vurgu yapacak olan Yeniay, sosyal medyanın kabuk değişimine de şahit edecek bizleri.

Su burcunda olacak ve gizli kalmış duyguları da harekete geçirecek olan bu Yeniay süresince Güneş – Uranüs 45’liği de gerçekleşecek. Bu açı ise evlilik ve ilişkileri bütün yönleriyle ele alacak. İnsanlık sevmek ve değer vermek kavramını Mart ayında yeniden içselleştirecek diyor bu Yeniay.

Dolunay’ın Havasından Geçilmeyecek

Mart ayının son düzlüklerinde hava burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Tarihler 28 Mart saat 20:48’i gösterdiğinde 8 derece ile gerçekleşecek olan bu Dolunay tabiri caizse uyuyan devi uyandıracak türden. Gök kubbe uzun zamandır güzel haber bekleyen ve umudunu ne olursa olsun kaybetmeyenlere umudun halen var olduğunu hatırlatacak. Öncü burçta gerçekleşecek Dolunay dünyaya yakınlaşırken kolektif bir hareket de verecek. Dünyanın ritmi artacak.

Mart ayında toplamda 8 gün boyunca boşlukta kalacak olan Ay, duyguların değişimi bütün hatlarıyla hissettirirken kişisel bakımlarınızı ay boşlukta günlerine getirmeyin!

Ay boşlukta günleri aşağıda! Ajandanıza notlarınızı almayı unutmayın.  

Ay’ın Boşlukta Olduğu Saatler:

Tarih

Saat

Tarih

Saat

2 Mart Salı

16:09 -

22:38

   

4 Mart Perşembe

18:09’dan

5 Mart Cuma

00:42’ye kadar

6 Mart Cumartesi 

11:43’ten 

7 Mart Pazar

04:20’ye kadar

11 Mart Perşembe

05:31 – 16:40

   

16 Mart Salı

05:40 – 12:56

   

23 Mart Salı

17:24 – 23:56

   

25 Mart Perşembe

15:26’dan

26 Mart Cuma

05:25’e kadar

30 Mart Salı  

17:10’dan

31 Mart Çarşamba

13:43’e kadar

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

24.02.2021

Günün Ruh Hali
Ay toprağın değişkeninde. Neden-sonuç ilişkisi kurmak isteyeceğimiz bir gün! Evde hummalı bir temizlik yapmak isteyeceğiz. Saman altından su yürütenler hayal kırıklığına uğrayabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...