Yükleniyor . . .

MART AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2020)

Makale 07/01/2022

MART AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2020)

Ay! Sadece ruhumuzda gelgitler oluşturmakla kalmaz dünyadaki birçok doğa olayını da çeşitli şekillerde etkiler. Ay! Duygularımızın ve düşüncelerimizin davranışlarımıza yansıyan ritmidir. Ay, dünyanın uydusu, Güneş’in ışığını çalan, gökyüzünün görünen en hızlı üyesi. Ay’ın evrelerinin dünyaya yansıması çeşitli etkilerle karşımıza çıkar. Yeniay’dan Dolunay’a uzanan döngüsünü 28,5 günde tamamlar. Güneşten aldığı ışıkla dünyayı büyülemekle kalmaz, vücudumuzda ödemleri bile tetikler.

Ay, gün içerisindeki modumuzu, değişen ruh halimizi, duygu dünyamızı, hislerimizi temsil eder.

Örneğin bir gün kendimizi çok dinamik hissederken, başka bir gün içimizden hiçbir şey yapmak gelmez. Hatta bazen sevdiğimiz insanlarla buluşma organize eder ancak sonra yalnız kalmak isteriz. Zaman zaman çok iyi bildiğimiz, usta olduğumuz işleri yapmakta zorlanırız. Elimiz ayağımıza dolanır, kararsızlık çeker, belirsizlik içimizi tırmalar. İşte bu duygu değişiklikleri Ay’ın boşlukta olmasından kaynaklanır. İçgüdülerimizin, sezgilerimizin, anlık tepkilerimizin tercümanlığını yapan Ay, aslında ilk tepkilerimizi temsil eder.

Her ne kadar Ay, gündelik tepkilerimizi sembolize etse de dışsal etkenleri de hesaba katmak gerekir. Malum dünya dur durak bilmiyor, hızlı günlerden geçerken tozu dumana katıyor, deyim yerindeyse kasıp kavuruyor. Gerek toplumsal gerekse çevresel tüm koşullar dünyayı hızla değiştirmeye devam ediyor. Dünya böylesine baş döndürücü bir zamandan geçerken, 2020 yılının şifreleri mart ayında daha keskin bir şekilde çözülecek gibi görünüyor.  Özel işlerinizi, seyahatlerinizi veya toplantılarınızı Ay boşlukta saatlerine getirmemeniz için size bir liste hazırladım…

Peki, mart ayında Ay boşlukta iken neler yapmalıyız, nelere dikkat etmeliyiz?

  • Ay’ın boşlukta olduğu süreçte duygusal çıkışlara yer vermemeliyiz. Etrafımızda gelişen olaylara karşı biraz daha temkinli yaklaşmakta fayda var. Ani ve keskin çıkışlar yanlış anlaşılmaları, içinden çıkılmaz çatışmaları da beraberinde getirebilir. Bin düşünüp bir söyleme günleri!
  • Bizi biz yapan manevi duygulara yönelmek ruhumuza ilaç gibi gelebilir.
  • Kişisel bakım yaptırmak kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlayacaktır.
  • Stresli durumlardan, üzerimizde ağırlaşan yüklerden uzak kalmaya çalışmalıyız. Motive olacağımız alanlara yönelmek, örneğin müzik dinlemek, sevdiğimiz yemeği yapmak, sevdiklerimize küçük sürprizler hazırlamak motivasyonumuzu korumaya yardımcı olacaktır.
  • Önemli anlaşmaları, toplantıları Ay boşlukta saatlerine getirmemeye özen göstermeliyiz.
  • Yeni başlangıçlar, projeler için acele etmemeli, zamana yaymalıyız.
  • Duygusal iniş çıkışlarımız yüksek olacağı için tartışmalara zemin hazırlayan durumları iyi yönetmeliyiz. Ani yükselişler ani kararlara yol açarken, pişman olabiliriz.

 

AY, MART AYINDA EN UZUN HANGİ SAATLER ARASI BOŞLUKTA

 

Tarih

Saat

Tarih

Saat

16 MART

11:32

16 MART

18:25

20 MART

10:59

21 MART  

14:33

23 MART

16:50

24 MART

02:57

26 MART

09:16

26 MART

15:36

30 MART

17:10

31 MART

13:43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Astrolog Zeynep Turan

24.02.2020

Yazının her hakkı saklıdır.

Kaynak gösterilerek dahi paylaşılamaz.

 

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2021 Var Olmak
Hiç kimse için alelade bir yıl olmayacak. Keskin ve kararlı bir yıl bizleri bekliyor…