Yükleniyor . . .

MARS’IN ZARARLI KONUMLARI (2021)

MARS’IN ZARARLI KONUMLARI (2021)

Mücadele gezegeni olarak adlandırılan Mars, haritalarımızda olduğu zaman birçok olumlu özelliği beraberinde getirir aslında. Ancak ne olursa olsun, eril ve savaşçı bir gezegen olduğu da unutulmamalıdır. Bu yazımda Mars’ın astroloji ev sistemindeki iyi konumlarından çok, zararlı konumlarını kaleme aldım. Gelin beraber keşfedelim.

Eğer Birinci Evinizde Konumlandıysa;

Öfke problemlerine merhaba! Bir konuşup bin dinleme huyu maalesef bu evde çalışmıyor. Mars’ın üzerinizdeki etkisi o kadar güçlü ki yeri geldiğinde öfke konusunda terazinizin ne kadar şaştığının siz bile farkında olamayabilirsiniz.

Eğer Üçüncü Evinizde Konumlandıysa;

Uzun süreli işlerde verimizin ne kadar azaldığını görmenin sebebi Mars’ın üçüncü evinizde konumlanmasından başka bir şey değil. Sorunu başka yerlerde aramayın. Dikkat dağınıklığının ve odaklanma problemlerinin baş gösterdiği yegâne konumlardan bir tanesi de burası.

Eğer Yedinci Evinizde Konumlandıysa;

İkili ilişkilerdeki karanlık yüzünüzü ne kadar hızlı gösterdiğinizi fark etmek zor olmasa gerek. Mars’ın 7. Evdeki konumu, sevdiğiniz bir kişiye karşı yeri geldiği zaman sınırları ne kadar zorlayabileceğinizin altını çiziyor. Dolayısıyla daha önce yakın olduğunuz bir kişi ile iletişiminiz koptuğu anda sizdeki değişimi görmek zor olmayacaktır.

Eğer Dokuzuncu Evinizde Konumlandıysa;

Kararlarınızı zaman zaman kimsenin değiştiremediğini mi fark ediyorsunuz? Ya da kimi düşüncelerinizde artık fanatikleştiğinizi… Bu soruların cevabı evetse burada bizzat Mars devrede demektir. Dikkat!

Eğer Onuncu Evinizde Konumlandıysa

Birisi fazla ego mu dedi? Mars’ın buradaki konumu olumlu veya olumsuz bütün eleştirilere ne kadar kapalı bir karakterde olduğunuzu vurgular. Kendinizi kapattığınız konularda yardım almak istemediğinizi gözler önüne serer.

Mars’ın zararlı konumlarına tamamen odaklanmak da yanlış olur. Her gezegenin yıkıcı ve yapıcı konumlarını unutmamakta fayda var. Örneğin, Mars’ı 10. Evinde olan birisinin her ne kadar egosu fazla görünse de o kadar çalışkandır ki ailesinin bütün sorumluluğunu alabilir. Dolayısıyla haritayı bir bütün olarak okumak gerekir. Diğer gezegenleriyle olan ilişkilerine bakarken, anın haritasıyla da karşılaştırmak gerekiyor. Unutmayın dünyaya geldiğiniz zamanla yaşadığımız zaman aynı değildir. Zaman akar ve gezegenler yerinde durmaz. Bu da şu demektir, hiçbir sıkışma sonsuz değildir.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

23.09.2021

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...