Yükleniyor . . .

MARS YENGEÇ BURCUNDA (2019)

MARS YENGEÇ BURCUNDA (2019)

Yengeç burcu, mücadele gücümüzü aldığımız Mars’ı misafir ediyor. 16 Mayıs’tan 2 Temmuz’a kadar Zodyak’ın en duygusal en narin burcunda hareket edecek olan Mars’ın bakalım bu sefer bizim için ne planları var? Yazımın girişinden de anladığınız üzere Mars, Yengeç burcunda biraz haylaz olacak. Çünkü Yengeç burcunun özellikleri ile donanmak yerine, bu duyarlı su burcunun huyunu değiştirecek.

Hareketli günler bizi bekler.

Yaz aylarının iddialı girişini hepimize hissettirecek olan bu süreç bizi adım adım gerçeklerle yüzleştirecek. Gücü ve mücadeleyi seven bir gezegen ile karşı karşıyayız. 2019 yılının başından beri bir türlü düşüncesini netleştiremeyen, karar alma konusunda sorun yaşayan, çevresindeki kişilerin düşüncelerinden fazlasıyla etkilenen biriyseniz Mars bu döngüde size çok da yardımcı olmayacak. Eğer yaşamınızda esnek olmak konusunda sıkıntı yaşadığınız alanlar varsa ki bu durumu yalnızca iş ve sosyal hayatınız olarak da düşünmeyin, aşk hayatınız için de geçerli. Aşırı kıskançlık, kısıtlama gibi durumlar var ise Mars bu duygularınızı daha da körükleyebilir. Gönül birliği sağlanan ilişkileri ise destekleyecek, anlamsız olarak adlandırdığımız sorunların çözümü konusunda da yardımcı olacak. İkili ilişkilerde bağlı kalmak, üçüncü kişilerin ilişkilere müdahalesine engel olmak için ise tüm gücünü ortaya koyacak. Mars’ın seyri boyunca tabi ki yalnızca aşk konuşmayacağız gelin biraz da kariyer ve iş hayatı üzerine etkilerine bakalım.

Rekabet hayatın her alanında gerekli ancak dozunu iyi ayarlamak şartı ile!

Sahip olduğumuz her şeyi koruma iç güdüsü ile hareket edeceğiz. Kavgacı bir tutum sergilemeyeceğiz ancak kavga etmeye de her an hazır olacağız. Nasıl olacak o derseniz; iş hayatında rakiplerle, bizden üst konumda bulunan çalışanlarla soğuk savaş başlayabilir. Ancak bu noktada önemli bir konu olacak, konuşurken bir aslan kesilirken harekete geçme konusunda son derece yavaş olacağız. Bu durumun sebebi ise Mars’ın Yengeç burcundaki seyri hırsı ve egoyu olumsuz anlamda törpüler. Yani aksiyon almamız gereken durumlar karşısında duyarsız ve umursamaz davranabiliriz.

Mars, Yengeç burcunda neleri tetikliyor?

Mars’ın bağımsız, kabına sığmaz, cesur ve ergen bir kimlikte olması ve öncü bir burç olan Yengeç hanesine yerleşmesi içimizdeki “beni” çıkarmamıza neden olacak. Aşktan, işten, kariyerden, gelecekten ne beklediğimizi bu süreçte hiç olmadığımız kadar düşünmemize neden olacak.

  • Aşırı ve gereksiz korumacı davranışlar sergileyebiliriz.
  • Üzerimize vazife olmayan konulara dahil olabiliriz.
  • Aile içinde kalması gereken sırları açığa çıkarabiliriz.
  • Duygusal anlamda kendimizi eksik hissedebiliriz.
  • Kendimizi doğru ifade edemeyebiliriz.
  • İletişim dilimiz değişkenlik gösterebilir.
  • Eski alışkanlıklarımıza geri dönebiliriz.

Astrolog Zeynep Turan

30.04.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...