Yükleniyor . . .

KOVA KADINI, AŞK HAYATINI HANGİ BURÇLA, NASIL YAŞAR?

Bir Kova kadınının nasıl dikkatini çekersin!

Yönetici gezegeni Uranüs’tür… 

Elementi havadır. Zodyak’ın on birinci burcudur.

Kova burcu kadını akla, zekâya ve bilgiye çok önem verir. Bu nedenle de kendisi ne benzeyen kişilerle dostluk kurmak ister. Çok dostu vardır. Konuşmak, iletişim kurmak ve farklı insanlarla tanışmaktan çok keyif alır. Bu burcun kadını üstün aklı sayesinde pek çok ayrıntıyı görür ve bilir.  Esprilidir, çevresine her zaman pozitif enerji verir ve bunu farkına vararak yaşam için bir misyon olarak görür. Bu sayede etrafındakileri etkilediğini farkındadır Ömrü boyunca iyi bir öğrencidir. Her gün yeni bir şey öğrenmek ister.

Onu etkilemek istiyorsan: Kova kadının dikkatini çekmek biraz zor olabilir ama imkânsızda değildir. Entelektüel donanıma çok önem verir. Bu yüzden çevrende nasıl algılandığınla çok ilgilenir. Aşkta duygusallığa çok kafa yormaz ancak kendi içinde gelerek davrandığında içinden harika bir romantik kadın çıkabilir. Arkadaş olmakla başlamak ister, bu yüzden ilişkiye ya da geleceğe dair sözlerini biraz sonraya saklamalısın. Beklenmedik sürprizlerden hoşlanır, sevdiği yazarları, müzik gruplarını takip etmenden hoşlanacaktır.

Kova Burcu Kadını İçin En Uygun Burçlar Ve En Uyumsuz Burçlar

Kova ve İkizler... Uyumlu bir ilişki!

Her iki burç da hava grubundandır. Genel anlamda her ikisi de değişken ve uçarıdır. Duygusal ve düşünsel yönden yeniliklere kolayca ayak uydururlar.

Her ikisi de özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz!

Bu nedenle birbirlerinin bireysel özgürlüklerine saygı duyacaklardır. Kova burcu zeki, duygusal, sevecen ve neşelidir. İkizler ise sevecen, dışa dönük, konuşkan ve zekidir.

Her ikisi de değişik insanlarla tanışmaktan ve değişik ortamlarda bulunmaktan keyif alırlar.

Böylesine uyumlu bir çift, mutluluğu hak ediyor!

Kova ve Aslan:  Aranızda uyumlu bir ilişki yaşanır!

Aslan hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür.

Aynı zamanda da çok gururludur.

Kova burcu duygusal ve bir o kadar da değişken bir kişiliğe sahiptir. Sürekli bir değişim halindedir.

Aslan ve Kova burçları arasında dengeli bir ilişki olacaktır. Birçok yönden birbirleriyle uyum gösterirler. Her ikisi de zeki, dışa dönük, hareketli, samimi ve neşeli insanlardır.

Beraberken gayet kaliteli ve keyifli vakit geçirirler. 

Kova ve Başak: Anlaşmanız güç!

Kova ve Başak çifti, entelektüel olarak kuvvetli bir ikili olmasına rağmen, bir anlaşmanın sağlanması oldukça güçtür.

Yaşamsal amaçların çok değişik olması, her ikisinin de kolayca ilişkiye girememesi, mesafeli ve soğuk yaklaşımları ilk aşamalarda bile problemlerin yaşanmasına neden olacaktır.

Gelenekselliğe yatkın olan Başak ile sadece misyonunun geleneksel olandan uzaklaşmak olduğunu düşünen Kova’nın ancak insanlığa hizmet çerçevesinde bir araya gelmesi mümkün!

Geleneklerine bağlı Başak ile geleneklere karşı çıkan Kova’nın birlikteliği, zoru başarmaktır.

Asıl olan da zoru başarmak değil mi?

Astrolog

Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

20.11.2015

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...