Yükleniyor . . .

KOVA ERKEĞİ, AŞK HAYATINI HANGİ BURÇLA, NASIL YAŞAR?

Bir Kova erkeğini nasıl dikkatini çekersin!

Bir Kova erkeğinin duygularını anlamak ilk başta zor olabilir ama analitik yapısını ikili ilişkilerde arka planda tutmayı başarır. Sevimli ve bilge halleri karşı tarafın her zaman dikkatini çeker. Biraz huysuz tarafları olsa bile anlaşılması zor bir karakter değildir.  Düşünceleri, özgürlük alanları konularında oldukça inatçıdırlar. Belki de bu yüzden orijinal fikirleri ile toplumda dikkat toplarlar. Kova burcu erkeği çok yönlü oldukları gibi cazibeli tarafları ile kadınların dikkatini çeker.

Onun dikkatini çekmek için entelektüel zekâsına ve zevklerine hitap etmek gerekir.

O, genç yaşta âşık olabilir ve fazla düşünmeden evlenebilir. Fakat fikirleri de görüşleri de günden güne değişken bir özellik taşıyabilir ve bir süre sonra sıkıcı gelebilir. Eğer sen de onunla birlikte değişip, olgunlaşıp daha mükemmel olmayı başarabilirsen, bu bağlılık devam eder. Yalnız Kova burcu erkeği ilk aşkı atlattıktan sonra kolay kolay sevmez.

Onu etkilemek istiyorsan; Dünyanın en neşeli insanlarındandır. Olumsuz düşüncelerden asla hoşlanmazlar ve kendi modlarını da düşürecek insanlarla birlikte olmayı istemezler. Bu sebeple, Kova burcunun gönlüne girebilmek için her daim pozitif olmalısın. Olumlu tavırlar sergilemelisin. Bir kova burcuna ilişkiyi isimlendirerek kendine bağlamaya çalışmamalısın. Gelecekle ilgili fikirlerini kendisinin açıklamasına izin vermelisin.

Kova Burcu Erkeği İçin En Uygun Burçlar Ve En Uyumsuz Burçlar

Kova ve Koç: Arasındaki ilişki yoğun ve hareketli olacaktır!

Kova, duygusal ve bir o kadar da değişken bir kişiliğe sahiptir. Sürekli bir değişim halindedir.

Koç da hareketli, zeki ve girişkendir!

Bu iki tip başta birbirlerinden çok etkilenirler. Fakat ilerleyen zamanlarda Kova’nın duygusallığı ön plana çıkabilir. Koç burcu da bu duygusallığa yeteri kadar cevap veremeyebilir. Bu durumda birbirlerinden uzaklaşabilirler. Kova burcu insanı duygularını ve kendini çok kolay

Kova ve Kova: İkilisi oldukça iyi anlaşır!

Yaşamlarında pek çok ortak amaç geliştirerek, bunlar için birlikte mücadele edebilirler. Her ikisinin de yeniliklere açık oluşu ve geleneksellikten hoşlanmamaları, sıra dışı bir beraberliğin yaşanmasına neden olacaktır.

Kova ikilisi birbirini mental olarak uyararak ve doyurarak, çorak yaşamlarını zenginleştirebilecek bir potansiyele sahiptir.

Baskısız ve özgürlüğün alabildiğine yaşandığı bu ilişkide, sabit bir burç olan Kova, maksimum tatmini elde ettiği zaman kalıcılığı da isteyecektir.

Kova ve Kova ilişkisinde cinselliğin pek önemli olmadığı aşikâr…

Kova ve Oğlak: Bu kadar zıt olunabilirdi!

Oğlak’ın aradığı bağlılığı, emniyeti ve gelenekçiliği bir Kova’nın sağlaması neredeyse olanaksız gibi…

Bunları alamadığını gördükçe baskılarını artıran Oğlak, karşılığında sorundan başka hiçbir şey bulamaz. Oldukça farklı özelliklere ve karakterlere sahip bu ikili, yaşamın hemen hiçbir alanında anlaşamaz.

Birisi oldukça tutucu diğeri ise tam anlamıyla bir yenilikçidir!

Zodyak’ta birbirinin ardından gelen Kova ve Oğlak, doğal olarak gerilimli bir ilişki içindedirler. Kısıtlamalar gezegeni Satürn tarafından yönetilen Oğlak ile özgürlükler gezegeni Uranüs tarafından idare edilen Kova, ortak bir nokta bulmak için ne kadar uğraşsalar da başarılı olamazlar.

Gezegenleriniz de oldukça zıt!

Bazı ilişkileri çok da zorlamamak gerek!

 

Astrolog

Zeynep Turan

20.11.2015

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...