Yükleniyor . . .

KOVA BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

KOVA BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

21. yüzyıla adını veren Kova burçları için 2019 yılının ikinci yarısı hayatlarını şekillendirecek günleri de beraberinde getirecek. Aslında bu yılın ne kadar hızlı geçtiğini düşünen yalnızca siz değilsiniz. Günler birbiri ardına zamanı kovalarken yapmak istediklerinize, hedeflerinize yeterince iyi bir zemin hazırlayamadığınızı düşünüyorsunuz. Ancak 2019 yılının geri kalan ayları bu fikrinizin yanlış olduğunu size gösterecek. Başarılara imza atacağınız günler yaşarken, 2020 yılının planlamasını dahi yapacaksınız. Nasıl olacak o derseniz, buyurun detaylara beraber bakalım.

  • Maddi konuları siz kontrol ediyorsunuz. 17 Haziran’da Dolunay gerçekleşecek. Korkularınızın üstesinden geleceksiniz. Son 6 aydır maddi olarak kendinizi belli konularda kısıtlayıp bütçeler yapan bir Kova burcuysanız, seyahatlerinizin artabilir.
  • 2019 yılının en önemli yaz ayına temmuzda merhaba derken, belki de hayatınızda daha önce hiç karşılaşmadığınız olaylarla karşılaşacaksınız. Bir de 1984-1998 yılları arasında doğmuşsanız, nelere katlanamadığınızı bir kez daha fark edeceksiniz. Özelikle evli bir kova burcuysanız!
  • İlişki evinize ışık tutacak, duygularınızı sakinleştirecek, yüreğinizdeki celallenmeyi, öfkeyi durduracak, yazın sıcaklığını ruhunuzda hissedeceğiniz ve kuruntularınızı abarttığınızı fark edeceğiniz ay ise ağustos olurken, bitmez dediğiniz yakın arkadaşlarınızla aranıza bir anda mesafe koyabilirsiniz.
  • Tatlı esintileri olan eylül… Bu ay kendinizi daha rahat ortaya koyacaksınız. Cesur davranacak ve harcamalarınızı düzenleyeceksiniz. Artık kendinizi farklı şekilde şımartmak istediğinizi fark edip yükte hafifi ödeme zaman alan seçimlere yöneleceksiniz. Bu da demektir ki taşınmazlarınız artabilir. Eğer evi olmayan bir Kova burcuysanız uzun soluklu bir ödemenin altına girebilirsiniz. Eğer kilo ile derdiniz var ise büyük günler bu sorunu da çözmeniz gereken sabrı verecek. Diyet ve beslenme alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz. Hatta kolay kolay harekete geçemeyen veya alışkanlık edinmekte zorluk çeken hemen dikkati dağılan bir Kova burcuysanız, bunların değişebildiğini göreceksiniz. 
  • Yurtdışında yaşayan bir Kova burcuysanız ülke değişikliğini düşünebilirsiniz. Özellikle eğitim yıllarında ya da işle ilgili daha önce ülke değişikliği yapmış ve yurtdışı deneyimleri olan bir Kova burcuysanız gökyüzü önünüze fırsatların geleceğini, yönlendirmek adına da elinizden geleni yapacağınızı vurguluyor.
  • 2019 yılının son aylarında kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Size hitap eden kişilerle yolunuz kesişecek. Öncelikle bu durum iş alanınızda yaşanacak ve yaşam alanınızda büyük güncellemeler yapacaksınız. Yüzünüzü güldüren haberlerin ayağınıza kadar geldiğini göreceksiniz.
  • Yeni yıla hazırlanan aralık ayı, sizin için gerçekten büyük sürprizler barındırıyor. Belki her şey planladığınız gibi gitmiyor ama hayal ettiğinizden de çok uzaklaşmıyor. Yani gök kubbe, belki size bir kır düğünü vadetmiyor fakat gerçek aşkı bulabileceğiniz bir kış masalı yazabileceğinizi vurguluyor.  Eğer evliliğe uzak müzmin bir Kova burcuysanız ya da daha önce boşanmış ve evlilikten uzak duruyorsanız 2019 yılının son ayları sizin bu fikirlerinizi değiştirirken kendinize uygun birini hayatınıza dahil edeceksiniz.

Astrolog Zeynep Turan

Günün Ruh Hali
Ay Terazi burcunda. Lüks tüketime yönelim artabilir. Uzun süredir bakımını ihmal edenler, güzellik salonlarına koşacaklar. İlişkilerinde belirsizlik yaşayanlar, net kararlar alabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...