Yükleniyor . . .

Kova Burcunda Yeniay (19 Şubat 2015 )

Kova Burcunda Yeniay (19 Şubat 2015 )

Yılın en muhteşem, dönüştürücü ve kariyeri tayin eden Yeniay’ı olduğunu hatırlatırım! Size tavsiyem; yazıyı en az iki kez okuyun…

19 Şubat 2015’de saat 01:45’de gerçekleşecek Yeniay ile halkının son parçası tamamlanmış olacak desem yanlış olmaz. 20 Ocak’ta Kova burcunda gerçekleşen Yeniay’ın başlattıklarını, bu Yeniay ile sonuçlandırıyoruz. Gökyüzünde yine Güneş - Ay kavuşumu var; fakat Güneş bu sefer Balık burcunda… Aslan burcundaki Dolunay ile aile ve yakın çevre ile artan tansiyon, bu Yeniay ile dengeleniyor. 4 Şubat haftasında yaşanılanların üstüne bir sünger çekmek ve orta yolu bulmak için oldukça güzel bir atmosfer var. 

Merkür gerilemesinin de bitmiş olduğunu hesaba katarsak, zararlarımızı fark edip bunları iyileştirme yoluna gideceğimizi söyleyebilirim. Hepimiz farklı karakterlere, farklı zevklere sahibiz. İnsanların anlaşması ve birlikte yaşaması o kadar kolay bir şey değil, bunu zaten biliyoruz. Fakat hoşgörü ve saygı diye adlandırdığımız kavramlar var. Geçmiş günlerde yitirdiğimiz bu kavramları hayatımıza yeniden dahil ederken, kırdığımız kalpleri büyük bir incelikle düzelteceğiz. 

Bu günlerde olayları analiz ederken, sadece mantığımızı değil kalbimizi de dinlememiz gerek… Öğrenme ve iletişim becerilerimizdeki artışı hem iş hem de özel hayatımızda büyük bir ustalıkla kullanabilir; kısa mesafeli yolcuklar yapabiliriz. Gitmek isteyip de, son dakika iptal olan yerlere bu günlerde gitmenizi tavsiye ederim. Hatta küçük bavulunuz yanınızda hazır bulunsun. Hiç beklemediğiniz anlarda eğlenceli aktivitelere dahil olmanız olası… Ticaret, satış, pazarlama, halkla ilişkiler gibi işlerde çalışıyorsanız, kaynaklarınızın çoğaldığını fark edebilirsiniz. İşleriniz yoğunlaşırken, olumlu yöndeki gelişmeler sizi motive edecek. Çözüm odaklı olmanın getirilerini sadece bu günlerde değil, Ağustos ayına kadar göreceksiniz…

Sezgilerin gücü adına!

Kardeşler, yakın arkadaşlar hatta komşularla olan iletişiminiz de bu Yeniay ile birlikte daha olumlu yönde ilerleyebilir. Kırgın olduğunuz insanların sizinle irtibat kurmaya çalışmalarına ve barışmak için adım atmalarına kayıtsız kalmayacaksınız. Solunum yolu problemi, omuz, kol ağrıları olan; sinir sistemi ile ilgili rahatsızlığı bulunan kişilerin ise iyileşme sürecine girmesi mümkün. “Sinirlerim çok yıprandı” diyenler, bu Yeniay’ı beklesin… 

Satürn 12.evde konumlanırken, hepimize cesaret aşılayacak. “Utangaç bir insanım, bir türlü ilk hareketi yapamıyorum” diyenleri bir de bu Yeniay’da görmek lazım. Sezgilerimiz bizi yanıltmayacak ve yolumuza ışık tutacak. Manevi kapasitemizin farkına varırken, meditasyona yönelebilir; kendimizle vakit geçirmekten hoşlanabiliriz.

Ruhumuzu beslemenin vakti çoktan geldi, geçiyor bile değil mi? 

Bu Yeniay’ın etkilerinin Ağustos ayına kadar süreceğini söylemiştim zaten. Fakat, 20 Ocak ile 19 Şubat arasında hızlıca değişen bu kadar şeyin sebebi; aslında 2 tane Yeniay ile ilintili Aslan burcundaki Dolunay… Dolunay bizi değişen koşullarla yüzleştirip, elimize bazı sonuçlar verirken; 19 Şubat’taki Yeniay gündemimize olumlu konuları dahil ediyor. Dağılan parçaları toparlayıp, yola daha sağlam bir şekilde devam etmeye ne dersiniz? 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Tüm Hakları Saklıdır 

Günün Ruh Hali
Ay Oğlak burcunda. Kurallarımıza ve değerlerimize sıkı sıkıya bağlandığımız bir gün. Çocukların okullarını değiştiren kişilerin sayısı artacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...