Yükleniyor . . .

KOÇ BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

2019 yılının tam ortasından geçerken neler yaşadığınızı çok daha iyi analiz edebileceğiniz bir süreç sizleri bekliyor Koç burçları. Neden derseniz; gezegenlerin konumu ateş burçlarına farklı bir enerji verirken hayattan almak istediklerine karşı da destek olacak. İş hayatınız, kariyeriniz, evliliğiniz, ilişkiniz sürekli gündemde olurken, keskin bitiş ve başlangıçlar da yaşayacaksınız. Özellikle temmuz ve ağustos aylarında yaşanacak tutulmalar hayatınızı sorgulamanıza neden olacak. Gelin yılın geri kalanında sizi neler beklediğine beraber bakalım;

 

  • 2019 yılının son altı ayı tam kalbinizi işaret ediyor. 7 yıl önce bitmiş bir ilişkiniz var ve hala hayatınıza istediğiniz gibi biri girmediyse sürprizlere hazır olun.
  • Temmuz ayında yılın ikinci Güneş tutulması ile maddi konulara ağırlık vermeye başlayacaksınız. Aynı zamanda kişisel anlamda kendinizi ifade etmeniz için de fırsatlar yakalayacaksınız.
  • Yılın son Ay tutulması sizi yakından ilgilendiriyor. Türkiye’den çıplak gözle görülecek tutulma sizin de yaşamınıza dokunacak. Temmuz ayında itibarınız, yaşamda tutunduğunuz değerler, ön plana aldığınız statünüz bu süreçlerde bir kat daha önem kazanabilir.
  • Kariyeriniz ile ilgili önemli bir süreçte olan Koç burcuysanız ve 1970-1975 yılları arasında doğduysanız çevrenizden gelen tekliflere, eleştirilere, büyük küçük demeden kulak vermenizi öneririm. Aklınıza gelen ortak fikirler sayesinde kendinize bir iş ortağı edinebilirsiniz.
  • Kaygı mı kıskançlık mı soruları arasında bırakabilir sizi yılın son üç ayı. Korumaya aldığınız her ne varsa sahiplenmek için bir kat daha efor harcayacaksınız. Özellikle duygusal iniş çıkışlar, birlikte olduğunuz kişiyi de etki altında bırakabilir.
  • Koç burçları için istediğini elde etmek zor olmayacak. Yılın geri kalanı işlerinizi toparlamanız gerektiğini, özel bir döneme girdiğinizi işaret ediyor.
  • Kasım ayında Merkür’ün ateş burcundaki geri hareketi, ilişkiler adına size olumlu sinyaller verecek. Yarım kalan konuları ve ilişkileri tamamlamak ve değerlendirmek için size güzel fırsatlar sunan bir gökyüzü var.
  • 2020 yılını şekillendirmek isteyen Koç burçları, yılın son ayını da boş geçirmeyecek. Kalbinizin sesine hitap eden kişiyi de gönül hanenizde sahiplenebilirsiniz. Evlenme teklifi ile işte yaşanılan sıçramalar, yılı harika bir finalle kapatacağınızı işaret ediyor.

 

Astrolog Zeynep Turan

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...