Yükleniyor . . .

KIRILGAN BURÇLAR

KIRILGAN BURÇLAR

Hepimiz kırılgan ve hassasız. Ancak bazı burçlar var ki kırılganlıklarını narin yüreklerinde taşırlar. Kimi burçlar ise kırılganlığını lafını esirgemeden dile getirir. Yaşamın akışına son günlerde ayak uydurmak oldukça zor. İstenmeden ağızdan dökülen cümleler, inat uğruna geri adım atmamalar artık bu yüzyılın şanından. Gezegenlerin bizi zorladığı bugünler de gelin siz ne kıran ne de kırılan taraf olun. Hangi burcu kırdıysanız gönlünü alın çünkü gönül almak hiç de zor değil.

KOÇ: Koç burçları kırılgan duygularını saklama konusunda adeta ustadırlar. Güçlerinin düştüğünü asla göstermek istemezler. Evet yer yer asabi davranışlar sergileyebilir ancak bu durumu da saklamak için aklını farklı konularla oylamayı tercih eder.

BOĞA: Her ne kadar sabrı ile bilinse de bir Boğa burcunu kırmak büyük risk almak demektir. Özünden asla ödün vermez, yıkılsa da asla belli etmez. Olay anında yüksek tepkiler vermeyeceği içinde kırılıp kırılmadığını anlamak oldukça güçtür.

İKİZLER: Rahatlık ve umursamazlık konusunda namı dağları taşları aşmış İkizler burçları özlerinde oldukça kırılgandır. Ancak kırgınlığını belli etmek onlara göre değildir. Çok üzüldükleri bir olayı kahkahalar eşliğinde anlattıklarına şahit olabilirsiniz.

YENGEÇ: Zodyak’ın en ama en duygusal burcu Yengeç, kırgınlığını, kederini, hüznünü gizlemekte çok da becerikli değildir. Çünkü anlaşıldığını hissettikçe iyileşeceğine ve her şeyin düzeleceğine inanır. Yıprandığını hissettirmek ister.

ASLAN: Gururundan asla ödün vermeyen Aslan burçları kırıldıkları zaman aynı gurur dağlarında dolaşmaya devam ederler. Her ne kadar kendisini kontrol etmeye çalışsa da kırıldığını anlamanız hiç de zor olmaz. Çünkü lafını söylemeden duramaz.

BAŞAK: Gücü emeğinden ve çalışkanlığından alan Başak burçları kırgınlıklarını gizlemekte çok da başarılı değillerdir. Tavrı aniden değişir ve en ufak mimiğinden dahi anlayabilirsiniz. Emin olun mimikleri ele vermezse dahi sözleri ile anlamanız hiç de zor olmaz.

TERAZİ: Adil tavrı ve nezaketi ile bilinen Terazi burçları kolay kolay kırgınlıklarını belli etmezler. Önce yaşanan olayı tahlil eder, kendi içinde bir sonuca varır ve üzerinden aylar geçse de kırgınlığını bir süre sonra belli eder.

AKREP: Akrep burcunun kalbini kırmak kolaydır ancak kırgınlığını anlamak oldukça zordur. Hayatına hiçbir şey olmamış gibi davranmakta üzerine yoktur. Sel verip sır vermemek onun işidir.

YAY: Dünya yansa umurunda olmaz gibi davranan Yay burçları için aslında işler hiç de öyle değil. Kırgınlığını sessizliği ile belli eder. Hem de öyle bir susar ki ne olursa olsun konuş dahi diyebilirsiniz.

OĞLAK: Başarının bir diğer adı olan Oğlak burçları için kırılmaktan çok daha önemli olan kırmaktır. Hiç kimsenin kalbini yormak istemez ancak gerektiği zaman da en ağır kelimeleri ile kendine göre hedefi tam on ikiden vurur. Böylece kırgınlığını da anlatmış olur.

KOVA: Öncelikle bir Kova burcunu kolay kolay kıramayacağınızı bilmelisiniz. Kendi dünyasında yaşayan ve kendi doğruları ile yol alan bir Kova burcunu eğer kırdıysanız geçmiş olsun. Bir daha gönlünü almanız çok ama çok zor. Sizinle bir daha konuşmayacak olması kırgınlığının en net göstergesidir.

BALIK: Balık burçları kırgınlıklarınız uzun uzun sorgularlar hatta kimi zaman gereksiz yere hatayı kendilerinde ararlar. Zodyak’ın hayalperestini kırdıysanız emin olun sizin yanınızda sizi yok sayması ile çok kolay anlayabilirsiniz.

Astrolog Zeynep Turan

08.02.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...