Yükleniyor . . .

KASIM AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2020)

KASIM AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2020)

Hayatımızdaki kırılmaları ve verdiğimiz kararların sonuçları daha iyi hissedeceğimiz bir aya ‘’merhaba’’ diyoruz. Bakış açımızın etkili bir şekilde gelişimini izlemek ise 2020’in son düzlüklerinde hata yapmamızı engelleyecek.

Bu Kasım’ın Etkileri Başka

Merkür’ün hava burcundaki geri hareketi devam ederken keskin düşüncelerin esiri olabileceğimizi işaret ediyor bizlere. Bu keskin düşüncelere hem ilişkilerimiz hem kariyerimiz hem de eğitim hayatımız dahil olurken daha önce bir benzerinden geçmediğimiz döngülere girebiliriz.

‘’Bu Kadarı da Olmaz’’ Dedirten Zamanlardan Geçiyoruz

Yaşamımızdaki her ayrıntıya ne kadar dikkat etsek de kozmik puzzle ın bizler için bambaşka sürprizleri olabilir. Dolayısıyla en beklenmedik olayları bile düşünebilir, bu olaylara karşı kendimizi hazırlayabiliriz. Haberci gezegen Merkür, su burcunda konumlanırken; Teknolojik ürünlerimizin garanti tarihleri ile ilgili sorunları, önemli maddeler olan sözleşmeleri, toplumsal açıdan önemli olan torba yasaları gündeme getirebilir. Gökyüzü ise rahatlamak ve bu rahatlıktan sonra akıllıca kararlar almak için 15 Kasım’dan sonrasını işaret ediyor.

Kasım Ayında Neler Su Yüzüne Çıkabilir?

  • Yatırımlarından beklentilerini arttıranlar
  • Şans oyunlarına ilgisi artanlar
  • Devrimsel nitelikte kararlar alan şirketler
  • Ailesiyle sorunları olup bu sorunları derinleştirenler
  • Maddi konularda kafa karışıklığı yaşayanlar

Yaşamın Simgesi Yay Burcunda

Kasım ayının son virajlarını verirken Güneş’in ateş burcuna geçmesi önemli sorunları gözler önüne serebilir. Bu geçiş ilişkilerdeki çatlakların içini güneş ışığıyla doldururken bilmediğimiz bazı sırlara da vakıf olabiliriz.

Ay’ın Boşlukta Olduğu Saatler:

Tarih

Saat

Tarih

Saat

2 Kasım Pazartesi

04:29 – 11:59

 

 

4 Kasım Çarşamba

15:48 – 23:45

   

11 Kasım Çarşamba

12:58 – 18:09

 

 

13 Kasım Cuma

13:32 – 18:18

   

17 Kasım Salı

09:54 – 18:34

   

21 Kasım Cumartesi 

02:48’den

22 Kasım Pazar

06:05’e kadar

24 Kasım Salı

12:44 – 17:04

   

29 Kasım Pazar

14:48 – 18:15

 

 

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

27.10.2020

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...