Yükleniyor . . .

KASIM AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR?

2017 KASIM AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR?

2017 yılının son aylarına geldik. Her ne kadar herkes için olumlu bir yıl olmasa da bolca büyük hesaplaşmaların, yüzleşmelerin hatta kopuşların yaşandığı bir yılı geride bırakmaya hazırlanıyoruz. ‘2017 Büyük Hesaplaşma Başlıyor‘ kitabımda bu yılın son aylarının son derece hareketli olacağından bahsetmiştim. Şimdi o hareketli aylardan birini daha yaşayacağız. Gökyüzünde ateş ve su grubu burçlarının hakimiyeti varken, sizler de tahmin edersiniz ki bir yükselip bir yumuşayacağız. Kimimiz için arada dengeyi tutturmak zor olsa da eylül ve ekim aylarında hazırlığına başladığımız 2018 yılının planlarını yavaş yavaşa hayata akıtmaya başlayacağız. Yılın son aylarına geldik artık yorulduk demenin hiç sırası değil, aksine harekete geçip uzun vadeli hedefleri yavaş yavaş uygulamaya başlama zamanı.

Kasım ayında neler yaşayacağız, nelerle karşılaşacağız diye merak ediyor musunuz?

 • İletişim sorunları baş gösterirken, herkes kendi iç sesini dinlemeye başlayacak. Sakın bu durumu, en çok ben bilirim, gibi algılamayın aksine kendi doğrularınızı fark edeceksiniz.
 • Yeni yıla girmeden, 2018 yılının ruhunu yaşamaya başlayacağız.
 • Sosyallik, seyahatler, havai düşünceler gündemden düşmeyecek. Bu ay tanıştığınız insanlara çok dikkat edin, o insanlar uzun vadede hayatınızda olacak.
 • İkili ilişkilerde fevrilik ön plana çıkacak. Aşk hayatından iş hayatına kadar her konuda düşünmeden davranmayı huy haline getireceksiniz.
 • Sorunlarınıza karşı kısa vadede çözüm arayışına gireceksiniz. Çözüm bulamadığınız sorunlarınızın üzerine çok fazla düşünme ihtiyacı hissetmeyip sonraki aylara erteleme isteği ile baş edemeyebilirsiniz.
 • Hem aşk hem şans bu ay yüzüme güldü diyebilirsiniz.
 • İkili diyaloglarda baskın olma mücadelesi yüzünden kaybetmeye bir adım daha yakın olabilirsiniz. Dikkat!
 • İlişkisi olmayanların aşk konusunda hayatları bir anda hareketlenecek. Bir anda başlayan ilişkilerde kısa sürede evlilik kararı dahi alınabilir.
 • Bu ay herkes yaşadığını kendisine saklamayı tercih edecek. Ancak belirtmek istediğim bir konu var, eğer işin içinden çıkamadığınız bir sorun ile karşılaşırsanız kendinize saklamak yerine güvendiğiniz biri ile paylaşın ve gerekirse yardım isteyin.
 • Eğer kimsenin görmesini istemediğiniz belgeleriniz, fotoğraflarınız varsa çok iyi muhafaza edin hatta mümkünse fazladan tedbirler alın.
 • İş yerinizde gizli gizli rekabetin olduğunun farkındaysanız, bu ay rekabetin artık herkesin dikkatini çekecek boyutlara geleceğini söylemeliyim. Gereksiz diyaloglardan kaçınmanızı öneririm.
 • Eğer büyük bir firmada çalışıyor ve belli başlı kuralların korunmasına inanıyorsanız, hazır olun hiç beklemediğiniz insanların iş ilişkileri dışında birliktelikleri olduğunu da öğreneceksiniz.

Ben hiç değişmedim diyenlerin dahi kendi dönüşümünü fark edeceği bu ay, 2018 yılında dünyanın artık değişmeye başladığının da hepimiz farkına varacağız.

Astrolog Zeynep Turan

19.10.2017

Yazının her hakkı saklıdır.

Günün Ruh Hali
Ay, ateş burcunda büyüyen fazda. Etrafımızdaki dağınıklıkları toparlamak istesek de bu pek mümkün olmayacak. Duygusal iniş çıkış yaşayanlar, ruhsal sıkıntıları olduğuna kanaat getirerek, destek almaya karar verecek.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...