Yükleniyor . . .

KALBİNE GÜVEN, AŞK HALA VAR

ÜNLÜ ASTROLOG

ZEYNEP TURAN’IN YENİ KİTABI

KALBİNE GÜVEN, AŞK HALA VAR

 

Ünlü astrolog Zeynep Turan, uzun yıllar boyunca profesyonel olarak verdiği danışmanlıklarından elde ettiği deneyimlerini yeni kitabında okurlarıyla paylaşıyor.

Siyah Kuğu Kitap’tan yayınlanan Kalbine Güven, Aşk Hala Var, ilişkilerinde kendini çıkmaz sokakta hissedenlere ışık tutuyor. 21. Yüzyılın hızına kalplerin yetişemediğini, bu nedenle kitabı yazmaya karar verdiğini belirten Zeynep Turan, kitabında kolay uygulanabilecek yöntemlerle herkese birer yol haritası sunuyor...

KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR’a dair…

İlişkilere dair tüm soruların cevaplarını bulabileceğiniz Kalbine Güven, Aşk Hala Var, okuyucuları kendi içlerine döndürerek yönlerini bulmalarına yardımcı oluyor. Yazar kitabında kalp ile aklın aynı yöne bakmadığı zaman sorunların aşılamayacağını anlatıyor ve okurlarına yeni yöntemlerle ilişkilerindeki çıkmazların nasıl üstesinden gelebileceklerinin sırlarını veriyor.

Ve mutlu olmak için büyük şeylerden vazgeçmek gerekmediğini bir kez daha hatırlatıyor.

  • Hayal ettiğiniz duyguları yaşamak zor değil!
  • Bazı aşklar özür beklemez, kabul bekler. Nasıl mı?
  • İlişkinizde beklentileriniz karşılanmadı mı, yoksa siz mi birlikte olduğunuz kişiden çok şey beklediniz?
  • Kendinizi anlamadan bir başkasını anlamak mümkün mü?
  • Sorunları çözmek mi zor, yoksa görmemezlikten gelmek mi kolay?
  • Doğru insanla beraber olduğunuzdan emin misiniz?
  • Güçlü olmak için ne gerekli?
  • Yüreğinizdeki bükülmez enerjinin mutlu ilişkinin sırrı olduğunu biliyor muydunuz?
Günün Ruh Hali
Ay Oğlak burcunda. Kurallarımıza ve değerlerimize sıkı sıkıya bağlandığımız bir gün. Çocukların okullarını değiştiren kişilerin sayısı artacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...