Yükleniyor . . .

JÜPİTER - BALIK HANGİ ÜNLÜLERİ KISKACINA ALACAK? (2021)

JÜPİTER - BALIK HANGİ ÜNLÜLERİ KISKACINA ALACAK?

Namı diğer; Şans gezegeni Jüpiter, girdiği her alanı genişletmesi ve ön plana çıkarması ile meşhurdur. Balık burcunda olduğu haritalarda ise yeni alışkanlıkları, önemli kararları ve geçmiş konuları temsil eder. Yol ayrımında olan kişileri kıskacına almasıyla da bilinen Jüpiter - Balık, ünlüler dünyasında da adından epey söz ettirebilir. 

Jüpiter’i Balık Burcunda Olan Ünlüleri Kariyerlerinde ve Özel Hayatlarında Neler Bekliyor? Gelin hep birlikte bakalım.

  • İREM SAK (9 ŞUBAT 1986)

Ülkemizin sevilen yüzlerinden olan ve 9 Şubat 1986 doğumlu İrem Sak, Yeniay Kova döngüsünde dünyaya gelmiş. Haritasında, Kova Stelyumu olan İrem Sak, aşk hayatıyla gündeme gelecek. Kendisi gibi ünlü biriyle bir ilişkiye start verebilir ünlü oyucu. Pandeminin etkilerinin devam ettiği bugünlerde, dünyada komedi bir köşede artarken, İrem Sak yeniden ekranlara dönecek ve bir taşla iki kuş vuran ünlüler arasında yer alacak.

  • AÇELYA TOPALOĞLU (19 KASIM 1986)

Merkür, Venüs Retro’sunda, duble retrolu bir haritası olan ve 19 Kasım 1986 doğumlu Açelya Topaloğlu da açıklamaları ve ilişkileriyle gündeme gelenler arasında yer alacak. Konuşulacak olan ünlüler arasında yer alan Açelya Topaloğlu, sosyal medyadaki çıkışları ile gündeme gelebilir. Jüpiter döngüsünde dünyaya gelen Açelya Topaloğlu, özel hayatında yüzü gülen ünlüler arasında yer alacak.

  • ÖZGE ÖZPİRİNÇÇİ (1 NİSAN 1986)

1 Nisan 1986’da dünyaya gelen ve Mars’ı, Ay burcu ve Neptün’ü Oğlak olan, Özge Özpirinççi Ay Neptün kavuşumunda dünyaya gelmiş. Önümüzdeki günlerde Özge Özpirinççi, açıklamalarıyla gündeme gelmeye devam eden isimlerden olacak. Jüpiter’in geçişi ile birlikte, anne olacak olan Özge Özpirinççi’nin hem düğünü hem de hamileyken alacağı işler nedeniyle en şanslı dönemine girdiği herkes tarafından fark edilecek.

  • KAAN YILDIRIM (24 ARALIK 1986)

24 Aralık 1986’da dünyaya gelen ve Ay burcu Terazi olan, Kaan Yıldırım ise Jüpiter, Mars kavuşumunda dünyaya gelmiş. Başarılı oyuncu, özel hayatıyla ilgili gündeme gelirken, kariyer hayatında birtakım iddialara maruz kalabilir. Kaan Yıldırım’ın Jüpiter Balık döngüsünde bol bol açıklamalarına tanıklık edebiliriz. Başarılı oyuncu sosyal medya hesaplarından yapacağı açıklamalarla, iddialara cevap vermek zorunda kalacak ve açıklamalarıyla gündemden olmaya devam edecek.

  • ENGİN ÖZTÜRK (28 EYLÜL 1986)

28 Eylül 1986’da dünyaya gelen ve burcu Terazi olan Engin Öztürk, aşk hayatındaki belirsizliklerden Jüpiter Balık döngüsünde kurtulacak. O da diğer 86 doğumlu olan ünlü isimler gibi Jüpiter döngüsünden geçerken, gönül defterinde kalıcı bir ilişkiyle adından söz ettirecek. Ve en önemlisi ise evlilik yoluna giren ünlülerimiz arasında yer alacak.

  • TANER ÖLMEZ (9 AĞUSTOS 1986)

9 Ağustos 1986 Mars Retro’sunda doğan Taner Ölmez, farklı projelerde karşımıza çıkarken, sahnelerin açılmasıyla birlikte, farklı projelerde yer alırken göreceğiz. Gerçek hayatında da babalığa yürüyeceği yıldan geçtiğini de önümüzdeki günlerde alacağımız haberlerle öğreneceğiz.

  • GONCA VUSLATERİ (2 EYLÜL 1986)

Aşkta aradığını bulamayan, bir küs bir barışık devam eden 2 Eylül 1986’lı Gonca Vuslateri de Jüpiter Balık döngüsünde doğan ünlülerimiz arasında yer alıyor. Gülmeye ihtiyacımız olduğu bugünlerde, ekranların sevilen isimlerinden olan başarılı oyuncu, sanat uyanırken farklı projelerde karşımızda olmaya devam edecek. Başarılı oyuncu, 2021 yılı bitmeden set aşklarına yelken açan ünlülerimiz arasında yer alabilir.

  • ALİNA BOZ (14 HAZİRAN 1998)

14 Haziran 1998’de Ay Uranüs kavuşumunda dünyaya gelen Alina Boz, aynı zamanda Jüpiter Balık döngüsünden de geçmiş. Jüpiter Balık döngüsünde, özel hayatıyla gündeme gelen ünlü isimlerden birisi de Alina Boz olacak. Başarılı oyuncu 2022 yılının Nisan ayına kadar en çok kazanan ünlüler arasında da yer alacak. Farklı projelerle ekranlarda yer almaya devam edecek olan Alina Boz, özel hayatıyla ilgili keskin kararlar almak zorunda kalabilir.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

25.06.2021

Günün Ruh Hali
Ay, ateş burcunda büyüyen fazda. Etrafımızdaki dağınıklıkları toparlamak istesek de bu pek mümkün olmayacak. Duygusal iniş çıkış yaşayanlar, ruhsal sıkıntıları olduğuna kanaat getirerek, destek almaya karar verecek.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...