Yükleniyor . . .

İZ BIRAKIN

İZ BIRAKIN

İçimizden geçen konuları dile getirmekte zorlandığımız zamanlar vardır. İçimize atar ve erteleriz. Bu ve benzer durumlar olmak istediğimiz kişiden uzaklaştırır bizi. Kendimize yabancılaşır, yeteneklerimizi ve isteklerimizi göz ardı ederiz. Bambaşka bir kimliğe bürünürüz. Yaşadığımız güvensizlik, hayatın her anında üstümüze yapışır ve bizimle yaşamaya devam eder, çıkartamadığımız bir maske gibi.

Erteleme Belasından Kurtulun

Harekete geçmek için uygun zamanı bekliyoruz diye kandırırız çoğu zaman kendimizi. Kime göre ve neye göre uygun zaman olduğunu hiç bilmeden. Kendimiz için en doğru olanı yine biz biliriz. Doğru zaman yalnızca bir bahanedir aslında kendimizi avuttuğumuz. Ertelediğimiz her konu bir şekilde tekrar karşımıza çıkar. Çıkar ama biz aynı biz olur muyuz muamma.

Geçmiş, Şimdi ve Gelecek Arasında Fark Var

Geçmiş fotoğraflarınızı karıştırdığınızda, fotoğraflarda rastladığınız kişi siz değil misiniz? Sizsiniz ama şimdi o günleri özlüyorsunuz sanki. Yine aynı mutluluğa ulaşmak sizin elinizde oysa ki. Ama bunu yaparken kendi hayatınızdan, zamanınızdan ertelemekten vazgeçin. Akıp giden dakikaların, bir daha geri gelmeyeceğini fark edin. Hayallerinizi ertelemeyin. 20 yaşındaki halinizle 30 yaşındaki haliniz arasında hiç beklemediğiniz kadar büyük farklar olacak. Aynı şekilde hayallerinizde de.

Kendini Unutma

Dünya hiç olmadığı kadar hızlı dönüyor. Yalnızca dönmekle de kalmıyor. Dilini değiştiriyor ve verdiği mesajlar her geçen gün değişiyor. Her geçen gün belki de farkında olmadan daha fazla sorumluluk üstleniyorsunuz. Böyle bir durumda da kendi isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza ayırdığınız vakitten çalıyorsunuz. Öyle bir dönemin içerisindeyiz ki insan en çok da kendini unutuyor. Siz kendisini unutanlardan olmayın.

Tevekkül, Nefes Almayı Fark Etmekle Başlar

Ertelediğiniz bahanelerden kurtulmanız gerekir. Kendi kendinize koyduğunuz engeller, hayatınızdan çalıyor. Nefes almanın verdiği heyecanı yeniden hissedin. Bir tuğla koymanız başkasına göre az olabilir ama siz kendinizi iyi hissediyorsanız doğru yoldasınız. Damlaya damlaya göl olur sözünü unutmayın. Çalışmanın yoğun olmasından ziyade devamlı olması daha önemlidir.

Geriye dönüp baktığınızda kendinizle gurur duyun ve “keşke” kelimesini, çıkarın hayatınızdan. Evrenin eşsiz güzelliği sizin için sunulmuş bir armağan. İz bırakmaya ne dersiniz?

Günün Ruh Hali
Ay Terazi burcunda. Lüks tüketime yönelim artabilir. Uzun süredir bakımını ihmal edenler, güzellik salonlarına koşacaklar. İlişkilerinde belirsizlik yaşayanlar, net kararlar alabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...