Yükleniyor . . .

İŞ HAYATINDA NASIL BİRİSİNİZ?

İŞ HAYATINDA NASIL BİRİSİNİZ?

Gökyüzünün etkisinde duygularımız, düşüncelerimiz ve tavırlarımız değişiyor. Peki bu ne demek derseniz aklımız çok karışık ve bu durumu hem iş hem de sosyal hayatımıza yansıtıyoruz. Bazen işleri toparlamaya çalışırken daha da dağıtıyor, aman bugün değil yarın yaparım derken işimizden uzaklaşıyoruz.  Gökyüzü bizi keskin sıkışmalara tabi tutarken toprağın havanın ayrı tepkiler bile verdiğini göreceksiniz. İş hayatında kendinizi tanımaya ne dersiniz? Buyurun... 

Koç: Rekabet ve hırs senden sorulur. İç dünyanın hareketliliğini iş dünyana da yansıtır ve her zaman üretken olmak istersin. Bu durum bazen eleştiri almana neden olsa da senin kadar hedefine hızlı ulaşan başka bir burç yoktur.

Boğa: Para para para. Para senin için hem amaç hem de araç. Ne zamanını ne de paranı boşa harcamak istersin ve planlamanı da her zaman buna göre yaparsın. İş hayatında ise güçlü görünen nadir burçlardansındır.

İkizler: Şahane fikirlerin sayesinde etrafındaki kişilerin dikkatlerini üzerine çekmeyi başarıyorsun ancak aynı şekilde kıskananın da çok oluyor. İş hayatında her zaman tarafsız olmayı ilke edinmen eninde sonunda kazanmanı sağlıyor.

Yengeç: Duygusallığın iş hayatında da öne çıkıyor. Çevrendeki kişileri kolayca etkilerken düşündüklerini söylemekten asla çekinmiyorsun. Yoğun çalışma temposu, fazla mesailer pek sana göre değil.

Aslan: Bir işte ya lider olacaksın ya da hiç yer alamayacaksın. Aslında bu durum hayatının her alanında prensibin. Her ne kadar çok çalışkan olsan da bazen özensiz davranıyor olman iş yerinde başına olmadık işler açabilir. Motivasyonun övgü!

Başak: Yaptığın iş ya mükemmel olacak ya da mükemmel olacak! Bu sebeple bazen çevrendeki kişileri gereksiz zorlayabilir ve eleştiri oklarının hedefi haline geliyor olabilirsin. İş hayatına ayırdığın zamanı ailenden ve sevdiklerinden çalabilirsin. İşe aşıksın!

Terazi: Hem çok çalışıp hem de çok gezen yalnızca sensin. Denge ve uyumlu ruh halini iş hayatına yansıtır ve her zaman sorun çözmekten yana olursun. Kalabalık gruplara hitap etmek sana göre. Her ne kadar çalışmayı sevsen de fazla mesai sana göre değil.

Akrep: İş yerinde yaşadığın her sorunun üzerine derin derin düşünmen bazen en basit sorunları dahi çözmene engel olabiliyor. Empati yeteneğin ve sakin iletişimin sayesinde iş yerinde sevilen bir çalışan olman şaşırtıcı olmaz.

Yay: Bir takımın içinde yer alacaksan lider sen olmalısın. Her türlü farklı düşünceye önem verirsin ancak son sözü söylemek için de sabırsızlanırsın. Motivasyonun kendi halinde çalışmaktır. Belirli saat aralıklarına sahip mesai saatleri sana göre değil.

Oğlak: İleri görüşlü ve prensipli halin seni her zaman iş hayatında başarıya taşır. Çevrendeki insanlar için seninle çalışmak zor olsa da kısa sürede senden çok şey öğrendiklerini fark ederler. Başarısızlık, vazgeçmek, yılmak asla sana göre değil.

Kova: Çalıştığın alanda değişimi yaratmaktan asla çekinmez, ön planda olmaktan hoşlanırsın. Adil ve gerçekçi yapın ile iş yerinde mutlaka ama mutlaka dikkate alınırsın. Sorumluluk almaktan çekinen iş arkadaşlarına karşı tavrın sert olabilir.

Balık: İçinden geleni yapmak bazen başına olmadık işler açsa da bu huyundan iş hayatında da vazgeçemezsin. Rutin ve angarya olarak gördüğün işlere karşı olan sabırsızlığın iş hayatına dair en olumsuz özelliğin olabilir.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

17.09.2020

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...