Yükleniyor . . .

İNANMAK İÇİN SEBEPLERİMİZ VAR

İNANMAK İÇİN SEBEPLERİMİZ VAR

2018 yılının son on beş günü içerisindeyiz artık. Yeni yıla dair beklentilerimiz her geçen gün artarken, kendimize olan inancımızı da artırmalıyız. Bu yıl beni çok üzdü, kırdı diyenlerdenseniz sizin için küçük bir liste hazırladım. Aldığımız her nefesle ortak olduğumuz bu hayata daha çok karışmak, içinde yer almak için pek çok sebebimiz var. Her kalp, her zihin kendi sebeplerini yaratır, ancak ortak sebepler oluşturursak çok daha güzel bir yeni yıl zemini hazırlayabiliriz.

 

  • Bilinçaltınız sizin gücünüzle bütünleşir. İnanç ise bunun temel yansımalarıdır. Bilinçaltınızı ve inancınızı doğru şekillendirdiğiniz takdirde iyileşmeye başlayabilir ve anlayış ile büyümeyi öğrenebilirsiniz.
  • En menfaatsiz niyet başkası için istediğin iyiliktir.  Birisi için sağlık ve mutluluk istediğinizde emin olun sizin içinde aynısı gerçekleşecektir. Evrenden başkası için ne istiyorsanız, hayat size de aynısını getirecektir.
  • Arzu ettiğiniz konuyla ilgili hayal kurmaktan çekinmeyin. Duaların karşılığı, inanmakla ve çok istemekle bütünleşir. Doğru zamanda olacağına inanmanız yeterli olacaktır. İsteklerinizi şimdi ki ana yönlendirin ve geleceğinizi şekillendirin.
  • İnsan karmaşık bir varlıktır ve zihin bu karmaşıklık içinde varlığımızla beraber ortaya çıkan bir olgudur. Kullanmak sizin elinizde, nereye yön bulacağınızı kestirebilirsiniz. Önemli olan doğru niyetlerle istenilen amaca ulaşmaktır.
  • Başarı, sağlık ve güzel bir gelecek için önce zihninizi berrak tutun. Tazelendiğinizi hissettiğiniz her an hayat size yeni bir yol sunacaktır.
  • Eğer istekleriniz için öngörüde bulunabilirseniz, hayata bir adım önde başlayabilirsiniz. Ne istediğinizi bilirseniz, umudunuz ve inancınız size rehberlik edecektir. 
  • En derin duygular kendinizi en rahat hissettiğiniz anlarda coşar. Dualarınızı da aynı duygu ile edin. Kendi içinize ne kadar yönelirseniz, başarmak istediğiniz hedeflerinize o kadar çabuk ulaşırsınız.
  • En büyük zenginlik kalpten edilen şükürdür. Hedeflerinizi kalbinize koyarak, tüm benliğinizle edeceğiniz şükür, sahip olmak istediğiniz huzurun anahtarını size verecektir.
  • Var eden tektir.  Dünya ile uyum sağlamak için önce kendi yaşam mucizenizi görmeniz şart! İşte o zaman sonsuz sevgi ve huzuru bir arada yaşayabilirsiniz.

Astrolog Zeynep Turan

10.12.2018

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

 
 

 

 

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...