Yükleniyor . . .

İKİZLER BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

Son 3 yıldır sizi yoran gökyüzü transitlerinin tam aksine, 2019 yılının geri kalanında sizin için bonuslu günler başlıyor. Jüpiter’in desteğini daha çok hissederken hiç ummadığınız olaylarla karşılaşabilir, maddi kazançlarınızı artırabilirsiniz. 2019 yılının rüzgârı şiddetini daha da artırırken siz bu rüzgârda savrulmak yerine yönünüzü bulacaksınız.

  • İçinizdeki güç, size huzur getirecek. 2 Temmuz’da su burcunda meydana gelen Güneş tutulması, endişe ettikleriniz ve bilinmeze dair her konuda sınanabileceğinizi vurguluyor. Aynı zamanda gök kubbede meydana gelen Yeniay’ın gücüne tutunmanızı tavsiye ediyor.
  • Kabul edilmeyen fikirlerinizi kendinize olan inancınızla hayata geçireceksiniz. Eğer ideolojik, kendinize dönük benzersiz bir yaşam stiliniz varsa bu alanlarda yeniden şekil alacağınızın altını çiziyor, gökyüzü.
  • 1970-1984 yılları arası doğumlu bir İkizler burcuysanız sizin için hayata karışmak çok daha kolay olacak. Aile içinde kırılmaz, aşılmaz yapıların veya kavramların eskisine oranla yumuşadığını, kuralların kişileri artık eskisi gibi bağlamadığını göreceksiniz.
  • Sonbaharın bereketi… Yönetici gezegeniniz 14 Eylül’e kadar hem size hem de çekirdek ailenize önemli fırsatlar getirebilir. Sağlığınız ve rutin kontrolleriniz de harika haberlerle taçlanıyor ve sizi bir kat daha yaşama dair motive ediyor.
  • Birdenbire gelişecek olaylara karşı hazırlıklı olun. Ekim ayı aşırı tepkilerin dönemi olabilir. Özellikle ayın sonlarına doğru kuşaklar arası çatışmanın zirvesini yaşayabilirsiniz.  Eğer aile içinde gelenek ve kültür farkı aşılmaz bir kale gibiyse sizi zorlayacak birtakım gelişmeler olabilir.
  • Aşkın gözü kör mü, yoksa görmek mi istemiyor?  Aşk hayatınızla ilgili değişimler kasım ayı ile başlayabilir.  Yönetici gezegeninizin geri hareketi ile kimden sıkıldığınızı, birlikte olduğunuz kişinin çevresindeki bireylere kafa yoracağınızı, hantal kişilere katlanamadığınızı ve boş konuşmalara tepkili olduğunuzu gösterebilirsiniz.
  • 1989-1992 yılları arası doğumlu bir İkizler burcuysanız ve ilişkinizde son 6 aydır sorun yaşıyorsanız arka planda dönen dolapları aralık ayında öğrenebilirsiniz. Belki fiili olarak aldatılmıyorsunuz ama güven sorgulamak için samimi konuşmalar yapmayı tercih edebilirsiniz.

Astrolog Zeynep Turan

 
 

 

 

Günün Ruh Hali
Ay küçülen fazda. Kararsızlığı geride bırakabilenler günün kazananı olacak. Sosyal medya kullanımına ara vermek için doğru bir gün…
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...