Yükleniyor . . .

HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK

 

HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK 

2019 yılının yaz aylarında gezegenler yıldızlarla, tutulmalarla bu kadar uğraşıyorken ben de boş durmadım. Hemen 2019 yılının yaz aylarındaki gezegen hareketleri ile size çevrenizdeki zayıf halkaların listesini çıkardım.

Biliyorsunuz bir insanı en çok belirsizlik kemirir. Hayatın hangi alanında olursa olsun öngöremediğimiz, ne olacak diye merak ettiğimiz belirsizlikler kafamızda onlarca soru işareti açar. Bununla birlikte 2019 yılının olabildiğince sabırsız ve aksiyonlu bir yıl olduğunu da hesaba katmak gerek. Zaman her zamankinden daha hızlı akarken sizi elimden geldiğince belirsizlikten çıkarmak isterim. Açık söylemek gerekirse bu noktada biraz sizin de yorulmanız gerekiyor. Çünkü kimi Ay burcu fazı ile bizi yoracak kimi yılındaki ağır transitler aktif olduğu için niyeti bozacak. Gökyüzünün hareketliliği yeryüzünü de epey hareketlendirecek. Bu süreçte kuruntular, şüpheler, yanlış anlaşılma gibi iletişim bozuklukları, kararsızlık, ani çıkışlar gündelik hayatımızın parçası haline gelebilir.

Bu yazıyı okuyanlar her yaz herkesin gönül yayları gevşer diyecek belki ama ben de size bu Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarının bazılarını yoldan daha da fazla çıkaracağını söyleyeceğim. Sebebini detaylı bir şekilde anlattığım yazılarımda, yazının sonundaki linkleri tıklayarak bulabilirsiniz. Şimdi önümüzdeki 3 ayda zayıf halka kimler olacak ona bakalım.

Kim kimi üzer?

  • Eğer 2019 yılının ilişkinizin veya evliliğinizin üzerinde kara bulutlar topladığını düşünüyorsanız; Oğlak veya Yengeç burcu olan birileri ile birliktesinizdir.
  • Eğer şu aralar evinizde boşanma kelimeleri geçiyor ise 1989 – 1991 yıları arası doğumlu biri ile birlikte olabilirsiniz.
  • Eğer hayatınızda bir gün öyle bir gün böyle, günü gününe tutmuyor dediğiniz biri var ise o da 1983 – 1984 doğumlu olabilir.
  • Eğer hayatınızda çok kıskançlık yapıyor, gereksiz baskı uyguluyor dediğiniz biri varsa bu kişi 1974 doğumlu ya da Chiron’u Koç biri olabilir.
  • Eğer ailenizde küslükler söz konusu ise ve bu sıralar devamlı birbirlerine laf gönderiyorlar, birbirlerini daha çok geriyorlar diyorsanız; bu atışmalar muhakkak 1960 – 1969 arası doğanlarla 1970 – 1975 arası doğanların atışmasıdır. 
  • Eğer aile işi ile uğraşıyor ve bir türlü sıra size gelmiyor ya da bir türlü takdir görmüyor ve bir de üstüne devamlı eleştiriliyorsanız, kendinize farklı çözümler, yollar arıyorsanız sizi yoran büyükleriniz kesinle 1950 – 1959 arası doğanlardır.
  • Eğer eşinizden, sevgilinizden şüphe ediyorsanız ya 2018 yılının Kasım ayından ya da 2019 yılının Ocak ayından bu yana bu kuruntu içinizde yer etmiş olabilir. Zaten bu tarihler arkadan iş çevirenleri deşifre edecek gökyüzü olayları ile doluydu. Eğer bir fırsatınız olursa Instagram’dan geri dönüp postlarımdan da yorumları hatırlayabilirsiniz.

İstisna haritaya sahip olanlar

Tabi bu yıllara girmeyen yorumlar da var.  İstisna haritalar! Daha açık belirtmek gerekirse; doğuştan duygusal veya gelişimsel problemleri olan özel haritaları olan kişiler de Haziran ayında Jüpiter-Neptün 90’lığı yüzünden biraz daha zorlanabilirler. Buralarda bu tarz durumları olan kişilere daha özenli davranmak ve onları olabildiğince yalnız bırakmamak gerekir. Eğer çevrenizde böyle özel insanların sorumluluğunu almış birilerini tanıyorsanız onlara her zamankinden daha fazla destek olun. Unutmayın sırtında insan yükü olanın derdi dünyadan büyüktür.

2019 yılı hepimizin şeffaf davranmasını, herkesin her şeyi bilmesi gerektiğini düşünmemizi istiyor. Olanları yönetmeniz dileği ile…

Astrolog Zeynep Turan

23.05.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Günün Ruh Hali
Ay küçülen fazda. Kararsızlığı geride bırakabilenler günün kazananı olacak. Sosyal medya kullanımına ara vermek için doğru bir gün…
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...